стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Прекрасне Яйко ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Так .дійсно, цю тему треба перенести в акції,що і роблю.Василь ти мене не дістав .Я навіть не хочу з тобою дискотувати.Тілки ще іще раз переконуюсь у твоєму рівні вихованості.У тебе прнцип,якщо то іде не від тебе ,то цьго не може бути і в помині. А ця акція буде прозорою.Кожен в ній знайде всю потрібну інформацію .Не для того я її затіяв аби робити щос ь не добе.В залежності від того ,як ми спрацюємо можливо крім покриття даху нам вдасться ще зрбити і накрити намет на хребті Довгого поля недалеко від води.Не забувайте,Ми всі працюємо разом .ми всі в одинакових умовах і результат на всіх нас один.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Прекрасне Яйко ] додав(-ла) poljana48 [registered] 09:27:22 14/10/2008
  Так .дійсно, цю тему треба перенести в акції,що і роблю.Василь ти мене не дістав .Я навіть не хочу з тобою дискотувати.Тілки ще іще раз переконуюсь у твоєму рівні вихованості.У тебе прнцип,якщо то іде не від тебе ,то цьго не може бути і в помині. А ця акція буде прозорою.Кожен в ній знайде всю потрібну інформацію .Не для того я її затіяв аби робити щос ь не добе.В залежності від того ,як ми спрацюємо можливо крім покриття даху нам вдасться ще зрбити і накрити намет на хребті Довгого поля недалеко від води.Не забувайте,Ми всі працюємо разом .ми всі в одинакових умовах і результат на всіх нас один.
  • [ Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) vasyl 10:39:57 14/10/2008
   1.В акціях такі речі не обговорюються, а якщо ти маєш мені щось сказати публічного, то вже пиши в тому пості, в якому я написав, тому що це виглядає не логічно.
   2.Це не рівень вихованості, це рівень калуської благодійності. Якщо ти почав, то я вже закінчу.
   Чим більше люди ходять в гори для себе любимого і ближче живуть до них, тим менше мають бажання допомогти (за окремими виключеннями). Воно їм не потрібно - такий урок я отримав, коли почав займатись відновленням притулку. Я памятаю 150 грн, зібраних тобою на притулок від дружнього колективу туристів, які витрачали 100-200 грн в місяць на поїздки в своє задоволення, а дівчина з Дніпропетровська зібрала такі ж гроші від зовсім сторонніх людей, які гори бачать в телевізорі. Можеш ще раз згадати винесену вдвох дошку та автобус з людьми, який ти організував буцімто для виносу цегли (про реалії знаю від осіб, які там теж були). Зате бажання та порад від тебе щодо допомоги було!
   3. Все пізнається на контрастах - якщо слова не відповідають поступкам, то гріх тим словам. Саме тому я дуже радий, що накінець-то ти можеш проявити себе на ділі. Я принципово не буду і не хочу в це вмішуватись, а тільки дам гроші. І свідомо запропонував 100 грн, хоча вартість перекриття даху не йде ні в яке порівняння з будівництвом, на яке ви здавали по 10-20 грн від особи. Тоді мінімальний внесок був запропонований 50 грн.
   Тільки коли відразу пишуть завищену ціну на матеріал, то це наштовхує на дві думки - необізнаність або вигода. А некомпетентним особам гроші давати взагалі небезпечно. Тому я поставив питання про розрахунки. Я звик відповідати за свої написані слова і коли я про щось говорю і пропоную, то готовий до того, що сам то буду і робити. Тому пропоную те саме робити всім іншим і тобі. А красиві слова в більшості випадків не є підтвердженням вміння робити щось насправді добре. Надіюсь, що в твоєму випадку буде зворотнє. Щиро зичу удачі!!!
  • [ Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) poljana48 09:14:34 15/10/2008
   Думаю на покриття хатини треба взяти оцинкований лист гофрований,бо кольоровий дорогий.Оцинкований 24листи по ціні 74грн за лист =1776грн. + перевозка до місця підйому лриблизно 300грн.Думаю це вже буде ясно для усіх.
   • [ Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) джек 11:12:21 15/10/2008
    А який стан крокв на хаті? Чи не прийдеться їх також міняти (а це також додаткові затрати. Можна придбати готові - а можна самим заготувати).
  • [ Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) poljana48 08:51:58 21/10/2008
   Хочу подякувати Гільчишин Олені Леонідівні зі Львова за переведені на покриття хатини під Яйком 100грн.І якщо так зроблят і інші ,хто зголосився підтримати цю блогодійну акцію на цьму сайті,то можливо вспіємо ще хочби винести покроття до хатини ще цього року.Поки що є тільки 300грн. з 1776 потрібних.
   • [ Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) Igor Melika 10:48:40 21/10/2008
    Хтів би приєднатися до акції. Куди перераховувати гроші? Чи можливо передати готівкою? (маю багато знайомих у Калуші, Франківську).
    • [ Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) poljana48 11:21:33 21/10/2008
     Гроші пересилають поштою за адресою:
     77300
     Беляку Мирону Федоровичу
     вул.Пушкіна 4 кв.92
     м.Калуш
     Ів.Франківська обл.
     Телефон 80673978944.
  • [ Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) Lubkо 15:19:26 21/10/2008
   1-го листопада плануємо йти компанією в ту хату - святкувати мій дн, обіцяю хату не спалити ;))).
   Можу помогти з носінням (за інших не розписуюся, але, думаю, охочі знайдуться), ну і 100 грн - як і обіцяв (в компанії також мабуть ще благодійників знайдеться).

   пес. на разі пана Мирона особисто не знаю, але довіряю панові Гутирякові, так що при нагоді то вже якось вирішиться на місці.
   • [ Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) Lubkо 15:31:29 21/10/2008
    уточнюю:
    до Мислівки прибуваємо автобусом Львів-Хуст (десь по 7 виїзд зі Львова, в Мислівці ~перед 11).

    доречі. непогано би було придумати якийсь транспорт з Мислівки до Долини в неділю (2-го листопада), так щоб встигнути накрайняк на дизель о 8 вечора (на Стрий).
    ніхто ніц не підкаже?
    • [ Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) Alex 15:53:59 21/10/2008
     Є автобуси після обіду.
     Солотвино-Львів десь в 16 год, потім був Хуст-Київ (але він туристів не бере), потім Ужгород-Івано-Франківськ біля 18.
    • [ Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) vasyl 12:49:58 22/10/2008
     На зупинці в Мислівці краще бути 17.30-17.45, тому що десь в 17.15 автобус Ужгород-Ів.Франківськ у Вишкові. Я на нього в такий час сідав.
     • [ Re: Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) джек 09:00:12 03/11/2008
      Були цими вихідними біля хати. Я особисто був там вперше. Дійсно, якщо перекрити дах на цій хатині то вийшов би файний притулок для туристів та подорожуючих. Але чи не стане це поштовхом до масового напливу "рагулів" які тупо будуть приходити сюди бухати і спилювати кедрові дерева? (питання риторичне). Неприємно вразило кількість сміття (бляшанок, скляних пляшок і т.п.) навколо хати :(
      ПеС. Звичайно, що весь той непотріб (а його було там немало)навколо хати ми визбирали і в броцаках порозвозили до Долини, Станіславова та Львова:) Та чи надовго це :(
  • [ Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) endry 16:44:21 29/12/2008
   В суботу 27.12 йшли на Яйко.Через глибокй свіжий сніг не дійшли до Довгого поля десь метрів 500,під смерекою з маркером залишили 3 труби для димоходу.На жаль не позначили то дерево. Якщо хтось туди збираеться,то при бажанні і силах міг-би їх забрати в колибу.
   • [ Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) KJaR 08:46:15 30/12/2008
    8-| Ви збиралися нести ці труби на хату через Довге Поле і потім перевалюючи через вершину Яйка?А чому не траверсом шоб не тягнути то всьо так високо догори?
    • [ Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) yhirnyak 10:29:58 30/12/2008
     траверсом варта йти якщо його знаєте.

     планували траверсом вийти на хату під Яйком з перемички з Аршицею у вересні цього року - саме по першому снігу.

     так от траверс спочатку дуже чіткий поки у вигляді полички на схилі. а на більш пологій ділянці схилу під снігом стежку загубили. на хату так і не попали. навігація не працювала через дуже потужну хмарність навіть на відкритих ділянках (вперше з таким зустрівся). тобто - траверсом напевно варта йти якщо його добре знаєте.

     крім того, наступний раз всеодно йшов би через Довге поле і вершину. видається, так швидше
    • [ Re: Re: Re: Прекрасне Яйко ] відповів(-ла) endry 10:38:28 30/12/2008
     Траверс ми чудово знаем,там е 2 кулуари ,в яких було дуже багато свіжого снігу,боялись сходу лавини.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::