стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Акція? - фікція... ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: http://io.ua/21120198
Все спілкування на дану тему
 1. [ Акція? - фікція... ] додав(-ла) victour 23:29:45 17/04/2012
  http://io.ua/21120198
  • [ Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) duda 00:21:03 18/04/2012
   ацкія11
  • [ Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) fitsak 21:20:14 23/04/2012
   Гарно виділили цвяха, яким прибили табличку до дерева.Колись у вас на сайті бачив ваше фото вашого навісу , який ви побудували десь в горах,там теж конструкція збита цвяхами до дерев,щей підкову прибито цвяхом до дерева.Легко бачити скалку в чужому оці...
  • [ Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) trek 22:50:02 24/04/2012
   Перш ніж оцінювати когось, спочатку оцініть себе і свої дії. Звісно неприємно дивитись на понівечені дерева та ще неприємніше читати Ваші коментарі. Що Ви зробили корисного для Карпат? Пропагуєте первісну природу Карпат? Яким чином?
   • [ Re: Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) vassia 13:17:40 03/05/2012
    Спірний меседж..... Хто на чому фіксується і кого - що болить. Існує значна частина людей яким не щкодить алкоголь, наркотики, солодке і мучне, секс без презеравтива і ще купа приємних речей. А тим, кому щкодить, то хай вони цим і заморочуються. Ця табличка в лісі для мене була б такою ж дивною, як "В ліс БЕЗ солодкого", "В похід без підарасів"... Це особистий вибір кожного. І якщо я йду в похід маючи в наплечнику плящину зубрівки. до якої прикладаюсь що півгодини (:-) ) то кому від цього шкода ....

    І Віцтуоур - хай пише. Нема конструктивної критики, хай буде якась ... :-)))
    • [ Re: Re: Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) victour 21:22:40 03/05/2012
     Дуже образно, з іншої сторони, Ви, vassia, окреслили проблему. Можливо існує і подібна сторона питання, та я хотів більше звернути увагу на шкоду подібних "акцій" для Карпат і пересічних мандрівників.
     Дякую vassia за великодушний дозвіл писати:)
     З "транскрипцією" логіну повторюєтесь, vassia, вже таке було від вас, та й в спішці кількість букофф у Вас не співпадає:). Ваш нехитрий спосіб дошкулити, спотворюючи ім’я іншого, не пасує дорослій людині - але то Ваше рішення, так демонструвати свій рівень.

     Попутно,
     - до fitsak: на фото кропом виділено (показано) виконавців - "Здорове середовище для молоді". Якщо цей шкідливий, на мою думку, факт Ви сприймаєте як "скалку в оці", то вибачайте, я лишень сфотографував і виставив на обговорення...
     Що до прихистку збитого цвяхами, то інакшого поки що не придумали, та і Ваша фірма не дерев’яними кілочками таблички ліпить.

     - до trek: на форумах взагалі то прийнято обговорювати Теми, а не осіб, що їх написали. Звідки у вас це совковське - А ти хто такий? Але, якщо Вас справді цікавить задане Вами питання, то Ви могли би спочатку пошукати в Гуглі, або поцікавитися даними анкети і звернутися по електронній пошті чи на сайт, або створіть свою тему з питанням, яке Вас цікавить.
   • [ Re: Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) Юрко 07:56:20 04/05/2012
    Я сподіваюсь, В.В., сповнений турботою про довкілля, після фотофіксації попрацював сокирою і хвацько експропріював всі ті шабашницькі докази безкультур’я, в т.ч. з жовтою стрілкою, здав у райком, отримав подяку і нові пагони.
    • [ Re: Re: Re: Акція? - фікція... ] відповів(-ла) vassia 12:30:54 04/05/2012
     Дошкулити?? Спотворивши нік ??? Звичайна помилка! У Вас, victour - ілюзії з приводу власної значущості ! А "нехай пише" це не дозвіл. Я не модер, щоб дозволяти або забороняти. Просто ваша спірна позиція і критика, далека від конструктиву, теж має право на існування.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::