стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Потрібний ремонт пічки ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На димоході пічки,що на плісці прогоріли металічні пластини,що утримували цеглу у місці зєднання з витяжною трубою і цегла попадала донизу.Тому пічка диміла і обвуглила кізли ідоски поблизу на даху.Я все це відремонтував,але це тимчасовой варіант.Бо поставлена опороа для цегли з трьох мм. металу,а потрібна плита чугунна з диркою посередині до 18 см. розміром 50 на 30 см,Щоб скоро не прогоріла.Як варіант підійде центральна частина плити з диркою,що продають у магазині.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Потрібний ремонт пічки ] додав(-ла) poljana48 23:51:11 27/10/2013
    На димоході пічки,що на плісці прогоріли металічні пластини,що утримували цеглу у місці зєднання з витяжною трубою і цегла попадала донизу.Тому пічка диміла і обвуглила кізли ідоски поблизу на даху.Я все це відремонтував,але це тимчасовой варіант.Бо поставлена опороа для цегли з трьох мм. металу,а потрібна плита чугунна з диркою посередині до 18 см. розміром 50 на 30 см,Щоб скоро не прогоріла.Як варіант підійде центральна частина плити з диркою,що продають у магазині.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::