стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Святкова ілюмінація: я — за! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Нарід, це насправді класно в останній тиждень літа і безхмарної погоди в Карпатах провести одну ніч на вершині. Розвести там вогонь, оглянутися навколо і побачити як десятки споріднених вогнів промовляють, що ти не один, і твій дух помножується на ту кількість вогнів. Це неймовірно — таким чином відчути споріднюючу силу Карпатців, відчути себе Нацією і показати (а це важливо!) це містичне дійство іншим. Нехай захоплюються "випадкові" туристи, які будуть це бачити нехай пише преса. Це Класний хід. Є лише один мінус — так звана екологія. Як Ви думаєте шановні, хто і як часто дозволить собі розпалювати вогонь на безлісих висотах Карпат? Це або нерозумні маніяки, які не поліняться тягти на собі в’язанки дров 200м по вертикалі і нариватися на ризиковану ночівлю, або свідомі і розумні люди що роблять це для здійснення ритуалу. Розумні не будуть робити з ритуалу буденність. Тому вогні на вершинах будуть палати лише РАЗ в рік. На День Незалежності. Навряд чи хтось захоче це робити частіше. Екологічна шкода від Одного Вогнища Раз в Ріік на в основному кам’янистих верхах Карпат в перерахунку на площу і час = нулю. Тому пропоную ідею підтримати. Також чітко визначити оргкомітет ритуалу (я назву це так), який координуватиме дії учасників. А в компенсацію віртуальної екологічної шкоди пропоную всім в цей час, тобто зранку після того як протверезієте, провести прибирання вершини від сміття несвідомих попередників. Тоді всі будуть в плюсах, а українці отримають якусь можливість відчути себе унітарною державою.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Святкова ілюмінація: я — за! ] додав(-ла) shl [registered] 19:05:10 19/08/2003
    Нарід, це насправді класно в останній тиждень літа і безхмарної погоди в Карпатах провести одну ніч на вершині. Розвести там вогонь, оглянутися навколо і побачити як десятки споріднених вогнів промовляють, що ти не один, і твій дух помножується на ту кількість вогнів. Це неймовірно — таким чином відчути споріднюючу силу Карпатців, відчути себе Нацією і показати (а це важливо!) це містичне дійство іншим. Нехай захоплюються "випадкові" туристи, які будуть це бачити нехай пише преса. Це Класний хід. Є лише один мінус — так звана екологія. Як Ви думаєте шановні, хто і як часто дозволить собі розпалювати вогонь на безлісих висотах Карпат? Це або нерозумні маніяки, які не поліняться тягти на собі в’язанки дров 200м по вертикалі і нариватися на ризиковану ночівлю, або свідомі і розумні люди що роблять це для здійснення ритуалу. Розумні не будуть робити з ритуалу буденність. Тому вогні на вершинах будуть палати лише РАЗ в рік. На День Незалежності. Навряд чи хтось захоче це робити частіше. Екологічна шкода від Одного Вогнища Раз в Ріік на в основному кам’янистих верхах Карпат в перерахунку на площу і час = нулю. Тому пропоную ідею підтримати. Також чітко визначити оргкомітет ритуалу (я назву це так), який координуватиме дії учасників. А в компенсацію віртуальної екологічної шкоди пропоную всім в цей час, тобто зранку після того як протверезієте, провести прибирання вершини від сміття несвідомих попередників. Тоді всі будуть в плюсах, а українці отримають якусь можливість відчути себе унітарною державою.
    • [ Re: Святкова ілюмінація: я — за! ] відповів(-ла) asd008848 11:02:52 20/08/2003
      Абсолютно згідний - а тепер подумайте про кількість і якість вирубок, думаю борцям за екологію треба на це звертати увагу а не на то що "туристи витоптують вершини" і "Чи буде Говерла найвищою вершиною України" - після того як туда сходять депутати.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::