стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Туристический автобус ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Занялись с коллегами туризмом. Открыли туристическую фирму, которая будет колесить желающих по Европе. На данный момент у нас есть 3 автобуса. Для маленькой фирмы это неплохо, но планируем расширяться, ведь желающих много. Пока что на новые дополнительные автобусы финансов не достаточно. Подскажите проверенный ресурс, на котором можно приобрести б/у туристические автобусы в хорошем состоянии. Заранее благодарна!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Туристический автобус ] додав(-ла) Elice [registered] 22:20:12 21/08/2019
  Занялись с коллегами туризмом. Открыли туристическую фирму, которая будет колесить желающих по Европе. На данный момент у нас есть 3 автобуса. Для маленькой фирмы это неплохо, но планируем расширяться, ведь желающих много. Пока что на новые дополнительные автобусы финансов не достаточно. Подскажите проверенный ресурс, на котором можно приобрести б/у туристические автобусы в хорошем состоянии. Заранее благодарна!
  • [ Re: Туристический автобус ] відповів(-ла) Klim 14:56:31 22/08/2019
   Да, для людей Европа стала очень близка. Хоть каждый день куда-то езжай. Я же редко куда-то езжу отдыхать, тем более за границу. В основном, катаюсь по нашей стране. Нашел себе легковушку благодаря этому источнику
   https://autoline.com.ua/-/turi sticheskie-avtobusy--c67 . Посмотрел, там и туристические автобусы имеются по хорошим ценам. Как раз для ваших целей, для туристов. Быть может и я, как-то, воспользуюсь услугами вашей туристической фирмы."
  • [ Re: Туристический автобус ] відповів(-ла) Kamila 16:36:55 22/08/2019
   Мой муж на этом сайте фургончик покупал. Брали б/у по хорошей цене. Такой комфортный, чесн слово! Любим его, пылинки сдуваем.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::