стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Чим можна добратися до с. Біласовиця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ідемо в похід на Пікуй (хочемо йти з с. Біласовиця). Підскажіть будь ласка як і чим можна туди добратися або з Воловця. або з Турки (можна вказати контактні номера телефонів, розглянемо приватні транспортні послуги з відповідною оплатою). А також може хто знає: також можна іти на Пікуй з с. Щербовець (там поблизу водоспад, якась полонина) та з с.Гусине. Якщо хтось має інформацію або пропозиції як найзручніше добратися до цих сіл з Воловця або Турки або і ще з якоїсь залізничної станції, то пишіть відповідь. Чекатиму. Розгляну всі пропозиція, якщо буде № телефону перезвоню. Орієнтовна дата прибуття до Воловця або Турки або ж ін. прилеглої залізничної станції в суботу 4,08,2007 ЗРАНКУ (9-11 ГОД.). Наперед всім дякую і всього нацкращого.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Чим можна добратися до с. Біласовиця ] додав(-ла) Taurus [registered] 11:43:30 31/07/2007
  Ідемо в похід на Пікуй (хочемо йти з с. Біласовиця). Підскажіть будь ласка як і чим можна туди добратися або з Воловця. або з Турки (можна вказати контактні номера телефонів, розглянемо приватні транспортні послуги з відповідною оплатою). А також може хто знає: також можна іти на Пікуй з с. Щербовець (там поблизу водоспад, якась полонина) та з с.Гусине. Якщо хтось має інформацію або пропозиції як найзручніше добратися до цих сіл з Воловця або Турки або і ще з якоїсь залізничної станції, то пишіть відповідь. Чекатиму. Розгляну всі пропозиція, якщо буде № телефону перезвоню. Орієнтовна дата прибуття до Воловця або Турки або ж ін. прилеглої залізничної станції в суботу 4,08,2007 ЗРАНКУ (9-11 ГОД.). Наперед всім дякую і всього нацкращого.
  • [ Re: Чим можна добратися до с. Біласовиця ] відповів(-ла) vassia 17:34:58 31/07/2007
   Найзручніше - будь-яким бусом, який рухається по маршруту Львів (Київ) - Ужгород. Село на самій трасі десь за 5-7 км від перевалу. З Воловця ви навряд чи знайдете туди зручний бус ,а тому рекрмендовано домовлятись про таксі (30-40 грн.) з машини ,або якщо вас більше - бус (50-80 грн) З Турки (Сянок) - до Біласовиці через Пікуй жорстких два дні хребтами. Аналогічно - навпаки. З Біласовиці- легше. Якшщо Пікуй з Біласовиці - це радіалка на 5-7 год. деталі телефоном 80676711850
  • [ Re: Чим можна добратися до с. Біласовиця ] відповів(-ла) Alex 22:51:04 31/07/2007
   Рекомендую машрут на три дні:
   1) Львів-Сянки - г.Кінчик-Гнильський.
   2) Кінчик Гнильський - Старостина - Руський Путь - полонина під Острим Верхом або поляна нижче г.Зелемений (тоді на сам Пікуй лишається більше часу).
   3) Острий Верх - Пікуй - Біласовиця - Львів.

   Якщо цікавить лише сам Пікуй, то з с. Гусного (Турківського р-ну) на Пікуй підніматися ближче і легше, ніж з Біласовиці (менший перепад висот). До Гусного зі Львова є пряма маршрутка два рази на день.
   Можу дати консультацію по маршруту (був тиждень тому), розкладах транспорту ітд, по мейлу.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::