стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Львів-Біласовиця ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт товариству. Плануємо у ці суботу-неділю сходити на Пікуй з Біласовиці. Як оптимальніше добратися в суботу зранку зі Львова, а в неділю вечором (можна пізнім) повернутися назад.
Розглядаємо варіант добратися Мукачівською до Воловця, а звітам автобусом/маршруткою до Біласовиці, якщо пощастить напряму, якщо ні, то з пересадкою в Нижніх Воротах. Крайній варіант таксі. Можливо хтось цього літа так добирався і знає розклад автобусів з Воловця ?
Які йдуть прямі автобуси зі Львова чи Стрия до Біласовиці ? На які автобуси можна розраховувати післяобіду/вечором з Біласовиці до Львова? Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Львів-Біласовиця ] додав(-ла) bjoern [registered] 11:36:55 17/08/2009
  Привіт товариству. Плануємо у ці суботу-неділю сходити на Пікуй з Біласовиці. Як оптимальніше добратися в суботу зранку зі Львова, а в неділю вечором (можна пізнім) повернутися назад.
  Розглядаємо варіант добратися Мукачівською до Воловця, а звітам автобусом/маршруткою до Біласовиці, якщо пощастить напряму, якщо ні, то з пересадкою в Нижніх Воротах. Крайній варіант таксі. Можливо хтось цього літа так добирався і знає розклад автобусів з Воловця ?
  Які йдуть прямі автобуси зі Львова чи Стрия до Біласовиці ? На які автобуси можна розраховувати післяобіду/вечором з Біласовиці до Львова? Дякую.
  • [ Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) vassia 15:37:35 17/08/2009
   Я б не парився і їхав маршруткою або електричкою до Сколього, а краще далі до розвилки славськ-козьова і там голосував би з розрахунку на маршрутку до Мукачево, Ужгорода, Сваляви, і відповідно назад....СБ-НД, там робити нічого. З біласовиці підйом- 3 год, спуск ще 2 год. Далі - хіба горівку пити .........
   • [ Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bjoern 16:54:57 17/08/2009
    Приймається. Люблю їздити електричками. Варіант до Сколого електричкою, а далі ловити маршрутку підходить. Вилазка цього разу суто матрасна, так що горівка при ватрі не виключена))
    • [ Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bermooood 22:12:09 18/08/2009
     Якщо не паритися, то з АС-8 (що на зал. вокзалі) їде вранці автобус Львів-Ужгород. Дай, Боже пам"яті, сьома година. На станцію телефон 238-83-08ж Коштував в липні десь 40 грн до Нижніх воріт. Сходите в самій Біласовіці.
     • [ Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bjoern 11:49:23 19/08/2009
      Дякую, Alex нижче про нього писав. А коли він їде через Біласовицю на Львів ? (назад плануємо їхати в неділю післяобіду/вечором).
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bermooood 18:32:34 19/08/2009
       Ой не побачив). В принципі, якщо вийти на трасу Київ-Чоп, то там багато чого їде. Саме той автобус не пам"ятаю коли. Але якщо з Пікуя спускатися не в Біласовицю, а, наприклад, в Гусине (На карті позначене як Верхнє і Нижнє), то приблизно в шостій вечора там їде маршрутка на Турку.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bermooood 18:34:28 19/08/2009
        А з Турки періодично ходять автобуси на АС-8.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bjoern 10:56:58 20/08/2009
        Дяк. З Гусного в 18:00 йде пряма маршрутка на Львів. Розглядаємо її як один з варіантів повернення. Якщо поїдемо вперід на Львів-Ужгород, то у водія взнаємо коли він їде назад на Львів. Про це напишу тут після повернення.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bermooood 11:12:58 20/08/2009
         Ви маєте на увазі с.Гусне (Закарпатської області) чи Гусине (Львівської області)?
         До першого треба дістатися, пройшовши по всьому хребту, і біля г.Дрогобицький Камень зійти; друге знаходиться біля підніжжя Пікуя.
         Я ж писав про друге.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bjoern 09:50:40 25/08/2009
         Гарно сходили на Пікуй. Мукачівська електричка таки обганяє автобус Львів-Ужгород. Тому ідеальний варіант добирання зі Львова такий: сідаємо на електричку Львів-Мукачево (7.01 з головного вокзалу) ідемо до Сколе (ми в заплатили в поїзді 7 грн., прибуваємо о 8.51) швиденько виходимо на трасу біля заправки і йдем 200 м вліво до автобусної зупинки. Близько 9.00-9.05 приїжджає Львів-Ужгород (той що зі Львова з АС-8 о 6-45). Причому були сидячі місця. До Біласовиці заплатили 10 грн. В 10.00 вже у селі виходимо на маршрут. Назад цей автобус їде через Біласовицю о 15:40 (може трохи спізнитись). До Львова заплатили 100 грн. за трьох (також були сидячі місця).
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) Alex 15:51:16 26/08/2009
          Не зрозумів тактики - навіщо сідати на електричку, а не відразу на автобус? Невже щоб зекономити 10 гривень?
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) bjoern 18:14:18 26/08/2009
           Справа не в грошах... Не люблю довго їхати автотранспортом, особливо коли це дорога вперід... У подорожі залізницею є своєрідна романтика, та й почуваєш себе вільніше, а не прикованим до крісла автобуса...
  • [ Re: Львів-Біласовиця ] відповів(-ла) Alex 16:04:32 17/08/2009
   До Біласовиці є прямий автобус Львів-Ужгород (зранку 6.45 з АС-8, 7.10 зі Стрийської).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::