стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Хмельницький-Міжгір"я ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня Шановні! Підкажіть будь ласка,як краще добратися з Хмельницького до Міжгір"я? І ще питання: яка погода очікується на Боржаві в районі 14-18 жовтня? Розумію,що прогноз в Карпатах справа нелегка,але може хоч приблизно.Дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Хмельницький-Міжгір"я ] додав(-ла) Artish [registered] 12:00:43 11/10/2006
  Доброго дня Шановні! Підкажіть будь ласка,як краще добратися з Хмельницького до Міжгір"я? І ще питання: яка погода очікується на Боржаві в районі 14-18 жовтня? Розумію,що прогноз в Карпатах справа нелегка,але може хоч приблизно.Дякую!
  • [ Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) Ron 16:39:25 11/10/2006
   Порийся на http://www.uz.gov.ua та http://www.bus.com.ua
   Стосовно погоди:
   http://wwwa.accuweather.com/wo rld-forecast-15day.asp?partner =accuweather&myadc=0&traveler= 0&zipcode=EUR;UA;-;VOLOVETS;&m etric=1
   або ще непоганий сайт погоди http://www.rp5.ru
  • [ Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) Roman_F 16:53:04 11/10/2006
   Ще про погоду в зазначеному районі:
   http://www.meteoprog.com.ua/ta ble.php?cityid=231&days=7
  • [ Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) IrishHighlander 11:40:50 22/10/2006
   Погода - однозначно http://www.meteo.pl/ Недоліки - прогноз всього на 3 дні та польська мова інтерфейсу. Зате дуже великі переваги - просто клікаєш в потрібне місце на карті і отримуєш прогноз для тої точки. Детальні діаграми по хмарності, опадах, температурі. Ну і майже не помиляються. Зі всіх сайтів з прогнозами, якими досі користувався, цей - найточніший.

   Існує WAP версія сайту:
   http://meteowap.icm.edu.pl#pl - з польскьким інтерфейсом
   http://meteowap.icm.edu.pl#en - з англійським інтерфейсом
   Є можливість задавати точні географічні координати в десятковій системі - широту і довготу до двох знаків після коми, і отримувати для заданої точки трьохденний прогноз. Сам користуюс в походах, корисна штука. І недорога - з викорисанням київстарівського GPRS на отримання діаграми хмарності витрачається 6-10 копійок :)
   • [ Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) vassia 11:37:34 23/10/2006
    http://www.meteo.pl/ - повний відстій !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    На суботу передбачав потужний дощовий фронт- ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ Зах. України. Я крвмт...не поїхав в гори!!!! І що ????? Сухо-о-о-о-о-о!!!!
    • [ Re: Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) IrishHighlander 02:13:22 24/10/2006
     Не відстій. Хмірність була, місцями досить велика - я від Калуша до Львова їхав, бачив :) Ну а дощ не пройшов - то вже друга справа. Фронт просто швидко пройшов, не капнувши :)

     А взагалі мене наразі метео.пл обманувало на порядок менше ніж акуувезер :) Помилок здається не більше 5-10%. Як для сайту з прогнозами - нормально.

     І що цікаво і корисно, як на мене, вонине просто дають ті діаграми, вони пояснюють механізм утворення погоди - рознорнуті коментарі до кожного прогнозу. так що почитавши коментар і трохи подумавши, можна і самому дещо спрогнозувати. Я от, наприклад, минулого тижня в четвер-п’ятницю вибрав "вікно" ідеально безхмарної сонячної погоди і при цьому потепління застав :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) vassia 12:00:41 24/10/2006
      в 5 випадках з 10 по Львову (бо в ці дні слухаючи прогноз, нікуди не йшов) замість обіцяного дощу було БЕЗХМАРНЕ НЕБО, яке викликало "плач і скрегіт зубів"
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) IrishHighlander 13:08:18 24/10/2006
       я ж кажу - вони крім діаграм дають ще й пояснення, з поясненням динаміки рохзвитку процесу формування погоди. І на основі тих дыаграм, пояснень, і того що бачу на свої власні очі прогнозую і планую далі сам. Практично майже ніколи не помиляюсь.

       До речі, ящо не meteo.pl, то що ж тоді порекомендуєте?
    • [ Re: Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) vasyl 09:34:17 25/10/2006
     Наразі не буду категоричним щодо різних прогнозів.
     Акувезе взагалі не дивлюсь - декілька років тому переконався в їх неточності.
     Польські прогнози глючать, але нечасто. Для себе я не тільки тупо дивлюсь на прогнози, а ще й дивлюсь знімок з космосу на weather.com та вичаю розу вітрів, якщо є час.
     В ці вихідні ВСІ сайти дали неточний прогноз на вихідні. Вітер був півд. - півд-зах і з цих напрямків дійсно йшов циклон. Напевно через Карпати він не зміг перевалити, але в суботу я з Верховини бачив, що над Чорногорою висіли серйозні хмари.
     • [ Re: Re: Re: Re: Хмельницький-Міжгір"я ] відповів(-ла) IhorOs 12:23:13 25/10/2006
      > Акувезе взагалі не дивлюсь

      а бог його зна, я поки що схилльний йому довіряти.. Звісно, якщо дивитися на прогноз за 15 днів і очікувати, що він збудеться зі стопроцентною достовірністю... Їх 2-4 денні прогнози ніби були досить точними, принаймі тоді, коли я їх "юзав". Всякі погодні екстремуми (типу один сонячний день серед непогоди чи навпаки) на рівня 8-10 денного прогнозу може "поплисти" на день чи два, поки час підійде до того дня...
      Взагалі, я користуюсь різними погодними сайтами - і коли одностайність в прогнозі - то майже гарантія, що то буде так. Коли різнобій - то все може бути, той же акувезе як правло трохи оптимістичний в сторону сонячної погоди, наш метеопрогноз (особливо)та російський погода.ін - навпаки - в сторону негоди (принаймі в мене таке склалося враження).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::