стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Калуш - Осмолода ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Сідали на Пушкіна в суботу на 7.50 3 туристи. Водій неохоче брав в бус. Говорив, що базарний день, а ми з наплічниками. На залізничному вокзалі ще 2 туристи зайшли в бус. Взяв при умові, що складемо наплічники один на одний максимально компактно. Так , що хліб, фотоапарати і навігатори необхідно відразу виймати з наплечника ще на зупинці. По дорозі дійсно набилося дуже багато пасажирів. Ми запропонували поставити на наші наплічники 2 великі сумки з пиріжками, які везла приємна жіночка на базар. Пиріжки великі та дуже смачні - з маком, яблуками та сиром ( 2 грн .50 к). Будете їхати - обов"язково покуштуйте. На перший день походу мені вистачило до чаю, зекономив те, що було в наплічнику. При приїзді в Осмолоду водій запропонував туристам по 10 грн. за багаж, але то було добровільно, водій добрий. Питав, чи в неділю не базарний день. Сказав, що так само багато пасажирів. Інформація за 2 жовтня.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Калуш - Осмолода ] додав(-ла) ILC [registered] 10:11:29 21/10/2010
    Сідали на Пушкіна в суботу на 7.50 3 туристи. Водій неохоче брав в бус. Говорив, що базарний день, а ми з наплічниками. На залізничному вокзалі ще 2 туристи зайшли в бус. Взяв при умові, що складемо наплічники один на одний максимально компактно. Так , що хліб, фотоапарати і навігатори необхідно відразу виймати з наплечника ще на зупинці. По дорозі дійсно набилося дуже багато пасажирів. Ми запропонували поставити на наші наплічники 2 великі сумки з пиріжками, які везла приємна жіночка на базар. Пиріжки великі та дуже смачні - з маком, яблуками та сиром ( 2 грн .50 к). Будете їхати - обов"язково покуштуйте. На перший день походу мені вистачило до чаю, зекономив те, що було в наплічнику. При приїзді в Осмолоду водій запропонував туристам по 10 грн. за багаж, але то було добровільно, водій добрий. Питав, чи в неділю не базарний день. Сказав, що так само багато пасажирів. Інформація за 2 жовтня.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::