стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Осмолода ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт всім любителям туризму))). Допоможіть з питанням(трошки глупим)- як там з добиранням в Осмолоду??? Хотіли би пройтись на травневі вихідні з Мислівки в Осмолоду. Підкажіть хто там останнім часом бував. Я знаю що добирання до Осмолоди і так екстрім, а як справи цього року, коли дорги в Україні відчули *пакращення*? Чи можливо виїхати з Осмолоди у святкові дні??? Чи не кращим би був варіант пройти цей маршрут у зворотньому напрямку?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Осмолода ] додав(-ла) fallenbird [registered] 00:32:45 20/04/2013
  Привіт всім любителям туризму))). Допоможіть з питанням(трошки глупим)- як там з добиранням в Осмолоду??? Хотіли би пройтись на травневі вихідні з Мислівки в Осмолоду. Підкажіть хто там останнім часом бував. Я знаю що добирання до Осмолоди і так екстрім, а як справи цього року, коли дорги в Україні відчули *пакращення*? Чи можливо виїхати з Осмолоди у святкові дні??? Чи не кращим би був варіант пройти цей маршрут у зворотньому напрямку?
  • [ Re: Осмолода ] відповів(-ла) SLV 16:13:19 21/04/2013
   Як би ж ще написав, що йдеться про добирання зі Львова...
   Їхати до Франківська Ковельським чи Київським. Потім в 6 ранку їхати в Калуш першою маршруткою. Там є нюанс - треба щоб маршрутка мала кінцеву на Пушкіна. Ну і ще з 10 хвилин до першої маршрутки на Осмолоду.
   • [ Re: Re: Осмолода ] відповів(-ла) fallenbird 21:12:55 22/04/2013
    Спасибки) SLV, хоч ви порадите.. Так будем добиратись зі Львова. То питати в Франківську? Де у нього кінцева у Калуші? А якщо у буса кінцева не по вул. Пушкіна, тоді як ?
  • [ Re: Осмолода ] відповів(-ла) Cristian 17:11:56 22/04/2013
   Цікавить аналогічне питання.
   Як справи на першотравневі чи пасхальні свята з маршрутками-автобусами у напрямку від Мислівки до Львова та від Осмолоди до Долини?
   • [ Re: Re: Осмолода ] відповів(-ла) SLV 09:27:30 23/04/2013
    На минулу Пасху ночував у Калуші ((( Бо спустилися з Аршиці в Осмолоду десь о 15 годині, їхали маршруткою о 17-й, а з Калуша ДУПА! Аж о 5 ранку на Львів щось їде...
    З Хуста та Тячева на Львів мають їхати. Але краще звякніть на АС у Міжгір"я.
    • [ Re: Re: Re: Осмолода ] відповів(-ла) german 11:35:52 26/04/2013
     З Осмолоди на Калуш їхати нема сенсу - краще вийти на трасі у Креховичах та їхати на Долину-Стрий. Зі Стрия на Львів або електрича, або буси що 15 хвилин. Але я б радив Починати маршрут з Осмолоди на Мислівку - саме так і ходив, навіть оповідь невеличка з одного такого походу є: http://karpaty-tour.org.ua/?p= 176

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

На сайті (1): stas09.
Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::