стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Чудово. ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Приємно читати вас і бачити. З деяких пір (навіть не знаю, чому і коли саме воно почалося) відчуваю якусь тремтливу і тендітну любов до України. Назвати це патріотизмом - ні, негоже. Якось квадратно звучить. Вихована при совку, я лише тепер по-справжньому починаю розуміти, що то воно є насправді - земля-мати. І так щемно і солодко від того, що вона у нас з вами така прекрасна, така хвилююча, така щедра, така неповторна і п’янка. Хочу відпочивати лише в Україні, хочу пройти її пішки з півночі на південь і з заходу на схід. Хочу побачити на власні очі кожен куточок. Сподіваюсь, що я не самотня у своїх почуттях. Якщо у кожного в серці виникне оце почуття співпричетності до вічного - світ буде врятовано.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Чудово. ] додав(-ла) хтось [registered] 05:01:47 19/04/2005
    Приємно читати вас і бачити. З деяких пір (навіть не знаю, чому і коли саме воно почалося) відчуваю якусь тремтливу і тендітну любов до України. Назвати це патріотизмом - ні, негоже. Якось квадратно звучить. Вихована при совку, я лише тепер по-справжньому починаю розуміти, що то воно є насправді - земля-мати. І так щемно і солодко від того, що вона у нас з вами така прекрасна, така хвилююча, така щедра, така неповторна і п’янка. Хочу відпочивати лише в Україні, хочу пройти її пішки з півночі на південь і з заходу на схід. Хочу побачити на власні очі кожен куточок. Сподіваюсь, що я не самотня у своїх почуттях. Якщо у кожного в серці виникне оце почуття співпричетності до вічного - світ буде врятовано.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::