стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Каскад ГЕС на Дністрі ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Тема несподівано і дуже активно спливла на Буковині.Заставнівська районна газета від 14 квітня (в районі по плану - 2 ГЕС) розродилася статтею "На Дністрі будуватимуть ГЕС".Суть статті - на нас лиється золотий дощ! Будуть дороги, мости, ФАПи, школи, клуби і все, все, все... включно з бульдозером, який буде пробивати снігові замети. Потрібна на даному етапі дрібниця- дозвіл на проведення геолого-розвідувальних робіт від сесій сільських рад придністровських сіл. Лобісти - заст. голови облдержадмін., райрада, "Укргідроенерго", "Гідротехпроект"(вс і були на нараді в районі).Далі на протязі тижня( тижня- Карл) збирають сходи шести придністровських сіл з вищеназваною тематикою, оформляють їх як сесії с/рад і мають необхідний їм результат. За подібною схемою будуть обробляти с/ради Тернопільщини і Франківщини (можливо, вже обробляють). Рішення сесій облрад названих обл. мають, на жаль, тільки рекомендаційний характер.Фінансова сторона мені видається така - якщо з кошторисної варт. 28 млрд.піде наліво зо 5, то пару мільйонів виділять на необхідний результат по селах(зідно закону "Про електроенергетику", ст.10,саме вони мають погодити (не погодити) будівництво).Будьмо насторожі!
Все спілкування на дану тему
  1. [ Каскад ГЕС на Дністрі ] додав(-ла) Миросько [registered] 18:15:25 24/04/2016
    Тема несподівано і дуже активно спливла на Буковині.Заставнівська районна газета від 14 квітня (в районі по плану - 2 ГЕС) розродилася статтею "На Дністрі будуватимуть ГЕС".Суть статті - на нас лиється золотий дощ! Будуть дороги, мости, ФАПи, школи, клуби і все, все, все... включно з бульдозером, який буде пробивати снігові замети. Потрібна на даному етапі дрібниця- дозвіл на проведення геолого-розвідувальних робіт від сесій сільських рад придністровських сіл. Лобісти - заст. голови облдержадмін., райрада, "Укргідроенерго", "Гідротехпроект"(вс і були на нараді в районі).Далі на протязі тижня( тижня- Карл) збирають сходи шести придністровських сіл з вищеназваною тематикою, оформляють їх як сесії с/рад і мають необхідний їм результат. За подібною схемою будуть обробляти с/ради Тернопільщини і Франківщини (можливо, вже обробляють). Рішення сесій облрад названих обл. мають, на жаль, тільки рекомендаційний характер.Фінансова сторона мені видається така - якщо з кошторисної варт. 28 млрд.піде наліво зо 5, то пару мільйонів виділять на необхідний результат по селах(зідно закону "Про електроенергетику", ст.10,саме вони мають погодити (не погодити) будівництво).Будьмо насторожі!

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::