стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ До Нормалайзера ] повідовив(-ла) alex
Текст повідомлення: Хочу поцікавитися, які орієнтовно ціни на польські карти - репринти і на книжку Г. Гасьоровського (в злотих, а якщо можна, то і в гривнях). Думаю, то не одному мені цікаво
Все спілкування на дану тему
 1. [ До Нормалайзера ] додав(-ла) Alex [registered] 15:33:30 15/05/2002
  Хочу поцікавитися, які орієнтовно ціни на польські карти - репринти і на книжку Г. Гасьоровського (в злотих, а якщо можна, то і в гривнях). Думаю, то не одному мені цікаво
  • [ Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 08:31:35 16/05/2002
   За карти - 3 злоті з ґрошами, книжка Пшеводнік - еквівалент 170 грн.
  • [ Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Karasj 22:34:28 16/05/2002
   Хайль!
   От не розумію я, чому всі бігають в пошуках тих нещасних польських карт кілометрових (чи які вони там)... Та є ж чудові москальські карти, більш детальні, більш зрозумілі, і, я б сказав, більш точні. В того ж Нормалайзера чи в нашого Вебмастера є - точно знаю - навіть 250-метрові.
   В мене також є, але я нікому не дам - не маю права на розповсюдження:-))
   До речі, про ті карти - я їх трохи перескладав, порізав під А-4 формат, дробив чорнобілимиб трохи підтягнув насиченість, контраст , друкуються - супер!
   • [ Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Karasj 22:36:49 16/05/2002
    :-))
    ...В мене їнколи пальці не ті букви тиснуть, а ше частенько замість коми я букву "б" ставлю:-)
    Sorry...
   • [ Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 09:13:00 17/05/2002
    Ти знаєш, Карась, я теж палкий прихильник вітчизняного виробника, але яцеки в тому відношенні думали про людей на відміну від нашого залізного занавісу. Та кількість ґеоґрафічної інфи, яка подана на репрінтах, ні в яку не йде з нашими навіть 250 м. Абидна, но факт. Єдине, за що варто хвалити совкові 250 м карти - за подання абсолютної висоти не тільки висот, але й точок на річках, потоках. Так я взнав, що місце, де я купатимусь в р. Чорний Черемош після Чивчина, знаходиться на висоті ~ 1000 м, і Пневе не таке і високе звідти. А що казати про плаї і райтштоки? Ага, тої дороги вздовж р. Кузьминець, попри яку ми йшли на Високу, на репрінтах немає, а на київських 1 км є. Видно, її недавно протоптали ;)
   • [ Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) alex 16:56:48 17/05/2002
    Цілком згідний, що карти радянські більш читабельні, ніж польські (правда, оригіналів я в руках не тримав). Але хлопаки, згадайте - ті карти робилися для війни, а не для туризму. Тому інформація там більше спрямована на то, чи проїдуть танки, а не на місцеві назви чи щось подібне. До речі, назви на радянських картах безбожно поперебріхувані.
    З іншого боку, наскільки я знаю, до появи в США супутникових технологій зйомки, радянські топокарти вважалися найкращими в світі, бо то все робилося і малювалося від руки.
    Все одно, дуже шкода, що ми при наявності прекрасної картографічної бази в Україні, успадкованої від СРСР, маємо користуватися якимись ксерокопіями чи підпільно обмінюватися сканінгами. Може, колись і доживем до кращих часів.
    • [ Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Karasj 21:41:45 17/05/2002
     То шо вони на вояка розраховані, на мою думку - плюс.
     Не знаю, вони для мене найзручніші:-))
   • [ Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 17:13:57 17/05/2002
    Може тому погано читається, що:
    1) то не кирилиця;
    2) репрінт - він і в Африці...
    3) багато курсивів та іншої естетики, яка на сканах в очах рябить;
    4) сусідська;
    5) дуже мало оригіналів, з ними набагато простіше.
    • [ Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Нормалайзер 12:21:31 18/05/2002
     2 Юрко

     Та не підем ми на Пнєв"є, підем - на полонину Михайлову (я по милу дістав слушну заувагу, то тепер казатиму: полонина Михайлова" а не "Халя чи Галя Михайлова", як на польській карті :) )

     2 All

     Я польські карти люблю. І сувєцкі - також. Навіть українську 500-метрову Чорногору - може бути. Я карпатські карти збираю з 1986 року. Найкраще, що я бачив - то фотостереопари. Всі карти - брешуть, польські - змінами рельєфу, сувєцкі - назвами. Та й потрібні ті карти тіки для загального орієнтування, коли стоїш зверху в добру погоду, і хочеш взнати фамілію верху, що напроти. Бо в тумані - то все стає не моцно помічним. А ще карта дає психологічну підмогу, мовляв, як блудану, то - ненадовго.

     В гори ходять по горам. І не в картах основна наша... (далі має бути якась глибокодумна сентенція, але я забув, з чого почав і для чого писав... :) )
     • [ Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) alex 12:12:00 19/05/2002
      Дуже люблю подорожувати по картах вдома, планувати маршрути і таке подібне. Потім на практиці то все виявляється повною лажою - спочатку треба вилізти на самий верх, а тоді вже зорієнтуєшся.
     • [ Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 09:21:32 20/05/2002
      2 Нормалайзер: нічого не знаю, українська мапа (2 км) каже: "Пневе". А шо то є - фотостереопари???
      2 Алекс: без карти важко спланувати похід, так встановлюються загальні рамки маршруту, а далі - адаптація і імпровізація.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Нормалайзер 12:37:03 20/05/2002
       До дуп... до лампади та карта, Пнєвє - полонини південніше Михайлової і Баби Людової. Стереопари - то такі аерознимки, дивишся в спеціяльний приборчик і видиш рель"єф, тіко помацати ніззя
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 18:56:38 20/05/2002
       Я про весь хребет, а не частину
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Нормалайзер 00:42:58 21/05/2002
        МАМА МОЯ РІДНА, Я НАВЧИВСЯ ВІДДРУКОВУВАТИ КАРТИ, ЩОБ ВОНИ СПІВПАДАЛИ!!!!!! Який то виходить клас! Як Златині ТІФИ чи ЧПЕГи Сашка Федоренка кидати в Ворд для друку, слідкуйте, щоб Ворд давав ОДНАКОВІ проценти при розташуванні малюнків. І ВСЕ!!! СПІВПАДАЮТЬ - ІДЕАЛЬНО! (Стою на асфальті я в лижі обутий, толі лижі не їжуть, толі я - ї... сильно датий. Певні, я останній до того додумався, але вибачайте - радість!)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: До Нормалайзера ] відповів(-ла) Юрко 09:38:48 21/05/2002
        То ти класно зробив. Бо я намудохався немало. Довго ламав голову чого воно в Фотосклепі сходиться, а на друці в дефолт сайзі - ні.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::