Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ 3D maps ] повідовив(-ла) Текст повідомлення: Тут вже неоднарозово питали про 3Д мапи by OziExplorer. І ось може давайте якось обєднаємось і пообмінюемось. Спочатку давайте скажемо що в кого є наприклад. Все спілкування на дану тему
[ 3D maps ]додав(-ла)asd00884816:37:32 26/04/2005 Тут вже неоднарозово питали про 3Д мапи by OziExplorer. І ось може давайте якось обєднаємось і пообмінюемось. Спочатку давайте скажемо що в кого є наприклад.
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm16:49:53 26/04/2005 Так 3Д будується на основі висотних даних, котрі можна скачати з Інету.
Можливо ти мав на увазі скани генштабівських карт?
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)Юрко16:56:05 26/04/2005 юрка, вони робляться динамічно з будь-якого частини генштабівських кілометровок за допомогою адд-она 3D експлорер
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)asd00884809:27:44 27/04/2005 Я знаю як вони динамічно робляться.
Мова не про те. Взяти і зробити невеличку базу по проблемним для орієнтування місцям.
1. Опитати народ які частини Карпат, які розвязки цікавлять. Наприклад перемичка між хр.Магіем та Зелемянкою, чи спуск з Хома в Мислівку.
2. Зробити по цьому 3Д (попередньо домовившись про її орієнитованість наприклад всі мають дивитись на північ як звичайна карта)
3. Якщо в когось є хостінг викласти це в інет. І/Або записати на СD і най буде.
PS наприклад в твою Юрко добиралівку чи оріеналівку :)
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Slavik)11:48:59 27/04/2005 щодо орієнтованості скажу тобі що якщо всі однаково орієнтувати - не зможеш показати того що задумав. маю практичний досвід. карти тоже маю, скоро повикладаю в інеті.
Ну і ще - дуже малі площі важко змоделювати нормально.
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Юрко17:36:38 27/04/2005 тоді формулюй питання коректніше
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)Антон [guest]13:27:48 29/04/2005 Доречі, чи є в кого прив’язка генштабовських карт, тільки не та, що на сайті
http://bushi.info ? Бо при накладанні висотник даних з сайту NASA на карти, прив’язані Олексою, я в себе маю розбіжності десь метрів на 100. Виходить, що річки тічуть прямо по крутогорам :-)
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Юрко17:14:47 29/04/2005 що за карти НАСА? Резніковська прив’язка - в Пулково-42, Насовська - в WGS 84. Між ними - похибка 100-150 м.
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)Антон [guest]15:24:36 05/05/2005 А як його звести одне до одного? Десь є алгоритми перетворення одного в інше, та формати цих файлів?