стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


список форумів ::: додати тему :::
перейти в


 1. [ ГРОФА на ці вихідні ] додав(-ла) webmaster 11:08:17 18/11/2002 [ permalink теми ]
  Всі хто має серйозне бажання виїхати в ці вихідні на Грофу, прохання зголоситися до мене.
  До завтра бажано здати по 30 грн. - це на автобус, решта на місці.
  Гроші можна здати
  1. Мені
  2. Ярославу Козаку - вул. С.Бандери, 14. Академічна гімназія, (вч. хімії) каб. №1. тел. роб. 74-10-91, дом. 33-47-36.
  3. Сергію Копанському, обл. центр туризму (учнів) вул. І.Франка, тел. роб. 76-44-22 дом. 62-46-52
  • [ Re: ГРОФА на ці вихідні ] відповів(-ла) yhirnyak 13:20:10 26/11/2002
   радий, що поїздка вам вдалася і щиро, але по-чорному, заздрю. Наразі занадто далеко, щоб приєднатися. але до наступних акцій буду напрошуватися обов"язково!!!

   так скільки ж людей брали участь?
   • [ Re: Re: ГРОФА на ці вихідні ] відповів(-ла) vassia 22:40:13 26/11/2002
    Далеко!!???, а що ж тоді киянам казати ...
    • [ Re: Re: Re: ГРОФА на ці вихідні ] відповів(-ла) yhirnyak 13:27:27 27/11/2002
     так я зараз далеко не в рідному Тернополі, а в такому собі "радіальному виході" в країні, де найвища точка 173 м над рівнем моря. Якби то було як від Києва - то таки напевно розділив би своєю присутністю вашу радість
   • [ Re: Re: ГРОФА на ці вихідні ] відповів(-ла) jarko 11:03:01 27/11/2002
    Нас приїхало автобусом 36, машинами 6 + 3. Непогано.
 2. [ Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] додав(-ла) babkin [guest] 11:02:13 23/10/2002 [ permalink теми ]
  Найближчим часом у Карпатах розпочинаються масштабні зйомки нового кліпу Руслани. Потрібні наводки на найвидовищніші місця, вершини, панорами, краєвиди, колоритні гуцульські типажі. Не мені вам розповідати про красу та велич Карпат, так от є можливість це черговий раз гарно і дорого (якісно) показати світові. Гіди, знавці та просто любителі, що можуть показати щось ще окрім Говерли та скель Довбуша, або специ-практики по гуцульській культурі залиште будь-ласка тут контакти. Робота буде цікавою!
  П.С. Доречі, Руслана виїзжала на розвідку і також дещо назнімала, не кажучи вже про фотки з попереднього кліпу. Готові показати.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) webmaster 11:03:30 23/10/2002
   А може не треба спамити всі форуми, громадянине Бабкін ? ....
   Тепер до справи: цікаво би було подивитися на ті фото :)
   Можете прислати мені ?
   І ще от цікаво мені, чи будуть у майбутньому кліпі кадри а-ля "Руслана з модним ноутбуком біля ше моднішого хаммера в річці" ? :)) То був просто шедевральний момент!!
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 11:32:06 23/10/2002
    Фотки пришлю. А what’s up з копіюванням в інші форуми?! Мені просто дуже терміново потрібні саме такі люди, які сидять на вашому сайті і на мій погляд це не чистий спам, а ще й на секундочку цікаве (і доречі оплачуване) заняття для когось з них.
    Стосовно сценарію, то відчувається "легка" іронія у Вашому повідомленні:) Ну нічо. Я якось переживу. Сценарій і зйомки робили наші донецькі, київські і московські друзі, які в Карпатах ніц не петрають (але зробили все рівно дуже гарно). Тому може хоч цього разу знайдуться наші (якщо звичайно громадянин Вебмастер не буде проти:)
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 13:11:54 23/10/2002
    ЕХ бАБКІН, бАБКІН, розшугав в форумі весь нарід, на робив хвиль- Київ тебе зіпсув зовсім......а щодо людей- знавців Карпат, зайди в рубрику "клуб" там самі знавці, от з ними і домовляйся.
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 13:28:49 23/10/2002
     TO VASSIA: Привіт, Юра! Це ж треба де зустрілись! А що ти наїзжаєш? Нормально все - в робочому режимі. Тематика ж співпадає.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) webmaster 11:34:24 23/10/2002
   Ше раз пояснювати не буду, чого я був проти одного і того самого в трьох форумах - я дав відповідь у загальному форумі, там де Ви написали свою гнівну репліку щодо сектанства :))). Прошу читати там.
   Якість зйомок кліпу не викликає ніяких сумнівів... А от від деяких моментів я (і не тільки) просто випав... :) Тут не треба петрати в Карпатах, щоб розуміти, що той момент просто випадає на загальному фоні кліпу.
   Наскільки я зрозумів, новий імідж Руслани змістився зі "співачки весни" (чи як воно там було, сорі, забув) в сторону гуцульського етносу. І цей хаммер з ноутбуком дуже модно чергується з супероригінальною бабусею-гуцулкою з люлькою в зубах, та іншими класними моментами а-ля краєвидів і т.п. :)
   То ж не зйомки чергового "Індіани"... як ви думаєте? Невже в Карпатах нема що показати?
   В загальному кліп мав всі показники доброго, але мене особисто цей момент спочатку дуже насмішив, а потім розстроїв...
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 12:43:57 23/10/2002
    TO WEBMASTER:
    Назаре, серйозно, просили мамо, просили тато, просила Руслана та й я прошу - перенесіть тему ще хоча би в загальний, або в фото. Ну такий вже я невіруючий, що не уявляю, як всі відвідувачі лазять по всіх форумах і особливо залазять в приватні оголошення:) Цільова аудиторія послання сидить або в фото, або в загальному. Дякую заздалегідь.
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) sirko [guest] 23:30:10 03/12/2002
    Руслана, і все , шо з нею пов"язано - суцільне жмотство.Ніколи не заплатить (якшо платить , то не все). З нею вже ніхто справи не хоче мати , особливо ті , що ближче знають її структуру.А хвамілійо Бабкін... воно , тіпа , не від дєнєг , а ,тіпа , навпаки.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) Vasyl’ [guest] 13:42:38 23/10/2002
   Мужик! Ти поясни конкретніше - шо ти хочеш. Якщо хочеш дати людям заробити - це одне. Якщо тобі треба інформація - це інше.
   Далі, шо саме тобі треба? Фотки? Галочка на карті? Ну короче з твого послання ні фіга не зрозуміло. А от з логіну видно шо "бабками" пахне. :+).
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) Коля 15:42:19 23/10/2002
   От і поговорили... :) Читав-читав, думав що хоч хтось нарешті йому щось порадить. Дочитав докінця і нічого не побачив. Навіть смішно стало. Усі його позаганяли, понагружали, а він лише відбивався. Як у чаті якомусь. Своїх коментарів втикати не буду щодо читабельності абсолютно усіх форумів. Скажу лише одне, що Сван все тут кльово продумав з інформацією щодо появи нових повідомлень у форумі.
   А стосовно місця зйомок, то хіба ж мало мальовничих місць у наших горах? Особливо гарно виглядало би то все взимку!!! А чого б не на Свидовці чи Мармарошах?
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 17:09:58 23/10/2002
    Мармароси важко доступні, і наскільки я знаю там нема інфраструктури населені пункти, звязок ...А знімальна група 30-40 чол. та ще й техніка, Свидовець в цьому плані доступніший, хоча дорога на Драгобрат, яка, до речі позначена,як автомобільна, так от дорозі прийшов повний Свидовець, ...а виходячи з сценарію там ще має бути щось стрімке в похмуре типу Стою...
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) yhirnyak 11:57:08 24/10/2002
    покажіть людям щось цикотне - Синяк чи особливо Добошанку. Коли "чайники" дивляться на фотографії звідти, то більшість не відразу вірить, що це в Україні.

    А ще - доволі цікавим може бути закинути Руслану на каменюку на г.Смотрич (Чорногора). І бекграунд буде там непоганий, вкл. з обсерваторією, чи рівниною на Схід. І від села недалеко.

    Тільки прохання - не крайте серце хаммерами чи ноутбуками чи т.д.!!! Як то кажуть, "чувствуется рука Москвы". Після перегляду попереднього кліпу хочеться ввести цензуру - в дещо врізаному варіанті кліп справив би просто неповторне враження. Як от сама пісня.

    А цікавлять лише Карпати? ДУЖЕ гарні кадри можна отримати на Дністрі, що тече відповідно через Дністровський каньйон.
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 12:34:12 24/10/2002
     .....кислотно-цикотне????....: -), хороша тема, з приводу Смотрича, може маєш якісь фотки, або знаєш де вони є...(ти маєш на увазі бекграунд на "слона"?).... що до кліпа в обрізаному варіанті він був би актуальний длч рафінованих поціновувачів Карпат, але ж ще існує піпл.....крім того естетика кліпа передбачає контраст між "хай тек" і натуралістичною автентикою Карпат...про Дністер також цікаво, може ж фотки
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vasyl' 13:03:12 24/10/2002
     Біля Смотрича - було би класно. Там ще є український "стоунхендж" - Вухатий камінь. Це справжній стьоб!
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vasyl 15:58:04 24/10/2002
   Згоден, що район Чорногори (Смотрич -піп Іван) є дуже привабливий для цих цілей, але Білого Слона вже почали розмальовувати спреями любителі настінних написів і боюсь, що це тільки початок.Скоро повернемось до наскельних написів.Я не маю мейла Бабкіна, але якщо він вибере цей район можу допомогти в знайомстві з людиною, яка знає ці місця краще від будь-кого.
   Далі, чи не може це бути Манявський скит чи район Синевірського озера?
   • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 17:25:58 24/10/2002
    TO Vasyl
    Можеш кидати мені на мило, це в принципі одна структура. З приводу Слона - шкода, я так думаю, що скоро в любителів Карпат крім прорізання стежок в жерепі зявиться ще одна почесна справа- стирання написів..а якщо для зйомок буде обрано цей район, обовязково звернусь до тебе. А район Манява, Шипот......, і ще кілька і мені добре знайомі, так що нема потреби когось напружувати. Цікавість є до Горган, Марамосів, і ще чогось ексклюзивного і нерозкрученого
 3. [ Норм! Будь здоровий. ] додав(-ла) Luka 09:33:58 19/10/2002 [ permalink теми ]
  Норм, вітаю з днем варєня. Головне жи ти був здоровий, небуло войни і діти си добре вчили. :o)
 4. [ help ] додав(-ла) kvitka [guest] 16:44:21 07/10/2002 [ permalink теми ]
  будь ласка, допоможіть інформацією про потенційних "хатинкоздавальників" біля гори Красія біля Ужгорода. Також цікавить інформація про можливість розміщення на Новий рік на базі Красія в с.Кострино.
  • [ оренда ] відповів(-ла) Паша [guest] 13:05:42 03/12/2005
   Здам в оренду будинок на новорічні сята на горі Красія в 10 м. від підйомника. Хороші умови. Не більше 3 чол.
 5. [ Карпатія! ] додав(-ла) Chinger 09:19:55 06/10/2002 [ permalink теми ]
  А де пропала Карпатія? Юрко - АУ! Чи то тільки я не знаходжу її?
  • [ Re: Карпатія! ] відповів(-ла) vasyl' 13:21:46 10/10/2002
   Юрко змагається з підлим явищем - хвороба. Має сьогодн1 з"явитися.
  • [ Re: Карпатія! ] відповів(-ла) webmaster 11:18:35 11/10/2002
   Сайт зараз відсутній :(
  • [ Re: Карпатія! ] відповів(-ла) SaShKa [guest] 15:17:33 17/10/2002
   Дуже шкода що цього сайту більше не буде...
   • [ Re: Re: Карпатія! ] відповів(-ла) Коля 23:30:34 17/10/2002
    Звідки така впевненість у тому що цього сайту не буде? Ти бачив Юрка?
    • [ Re: Re: Re: Карпатія! ] відповів(-ла) SaShKa [guest] 09:56:09 18/10/2002
     Просто цієї сторінки вже досить довго нема, після такого мовчання сайт вмирає.
 6. [ День народження Свана! ] додав(-ла) Нормалайзер 11:06:14 05/10/2002 [ permalink теми ]
  Мишки скачут, компи радісно глючать, програми самі собою пишуться: вебмайстер святкує день народження завтра:) Гіп-гіп Ура, Сто лят, Мнооооогая літа ;))))
 7. [ ВИЗРІЛА ПРОБЛЕМА СТВОРЕННЯ ПОРТАЛУ Д К З Хто візьметься? ] додав(-ла) SANATOR [guest] 22:37:49 26/09/2002 [ permalink теми ]
  А може всі разом пднатужимося ?
 8. [ Допоможіть ламеру ;-) ] додав(-ла) Zlata [guest] 14:31:32 21/09/2002 [ permalink теми ]
  Народ, по-моєму тут є купа народу, який розуміється на ПК. У мене є невелика(просто гігантська) проблема - полетів проц. (4-ка DX100), як виявилось в Чернівцях (там де я шукала) глухо - може хтось знає де його можна знайти, буду дуже вдячна, то є нагальна потреба :-\
  • [ Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) Astrik 14:40:52 22/09/2002
   як мені здається зараз простіше знайти не проц., а цілий комп
   Пеньок 200 можна в Тернополі знайти до 100у.о
   Приблизно та конфігурація
   P200/32Mb/HDD2.1G/CD/FDD/2-4Mb Video/SOUND/AT/Keyb/Mouse
   Бо такого динозавра відшукати це вже дійсно проблема......
  • [ Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) Terry 19:24:53 22/09/2002
   Це точно, знайти такий антикваріат можна хбіа випалково, але скільки працювати буде невідомо.. Краще купити юзаний, десь порядка Пень-2 долярів за 200.
   • [ Re: Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) zlata [guest] 19:26:39 26/09/2002
    ОК! Материнку я за ці дні змінила - тепер моя крутість розповсюдилась і на добрі Р100-233....Socket7, але це зовсім не спрощує задачу чомусь вважається, що це також металобрухт і ніхто такого не тримає ;-\
    • [ Re: Re: Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) vassia 19:50:43 26/09/2002
     Скажи чітко який процесор тобі потрібен у Львові знайдеш будь-який, але дорога....
    • [ Re: Re: Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) Astrik 20:26:53 26/09/2002
     У Тернополі також без проблем можна придбати будь який процесор з того модельного ряду.
     Достатньо зайти на будь яку фірму яка продає компутери....
     Орієнтовна ціна від 3 до 10 у.о.
     10 у.о - то за Intell 233 тай то можна поторгуватись і дешевше....
     За P75/90/100/120 можуть взяти пляшку пива :), або десь в межах 5у.о. зновуж таки залежить від моделі і фірми виробника. Intell - дорожче, AMD- дешевше. Так шо, приїжджай краще до Тернополя :))
     А так взагалі не розумію,- хіба у Чернівцях мало компутерних фірм. Місто то не маленьке.... ????
    • [ Re: Re: Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) Astrik 20:41:15 26/09/2002
     І ще одне, це так - інформація.....
     Дуже багато материнок з Socket 7 підтримують процесори K6-2(AMD), Ciryx MII, WinChip (IDT)
     з частотами які перевищують 233МГц
     Крім того більшість мають нові функції 3DNOW!!!
     Які підвищують швидкодію.
     І ще тіж мами можуть спокійно працювати з памяттю DIMM128MbPC133, але знову ж все залежить від конкретної моделі.
     Якшо шось неясно пиши - відповіи займаюсь цим професійно.....
     Займаюсь ремонтом і сборкою компів......
  • [ Re: Допоможіть ламеру ;-) ] відповів(-ла) webmaster 20:43:22 26/09/2002
   Радий тебе чути після довгої перерви :)
 9. [ зимові санчата ] додав(-ла) pastor [guest] 12:21:06 20/09/2002 [ permalink теми ]
  Пропоную до продажу зимові снігомобілі, санчата, дошки зимові для дорослих та дітей від Німецького виробника в широкому асортименті. Фантастичний дизайн, яскрава кольорова палітра. Вишлю на e-mail зображення та ціни.
  ШУКАЮ ДІЛЕРА У РЕГІОНІ.
  e-mail : pastor_ua@yahoo.com
 10. [ 3 категорія в Карпатах ] додав(-ла) Партизан 15:28:39 05/09/2002 [ permalink теми ]
  Народ, цього літа ми зустріли людей, що йшли з Говерли на ночівлю. Вони казали, що відкрито 3 категорію. Де це... Що за маршрут???

  p.s. Може й ці самі люди відгукнуться. Це було в мрачний та мокрий день десь приблизно 20 липня.
  • [ Re: 3 категорія в Карпатах ] відповів(-ла) Юрко 17:42:11 05/09/2002
   Ніби є. http://www.turclub.ntu-kpi.kie v.ua/travels/docs/n_hik.htm
   • [ Re: Re: 3 категорія в Карпатах ] відповів(-ла) Нормалайзер 00:15:23 07/09/2002
    є, і вже не один і не два. Фіча в тому, що всі карпатські "трійки" експертиментальні. Пішохідна "Трійка" по своїй суті має мати достатній набір локальних перешкод, крім протяжності. "трійки" групам малюють в МКК, і, ІМХО, локалки там надумані, штучні, чи що. Як на мене, "трійка" в Карпатах України, як і гірська "одиниця" - то бздура, погоня за категоріями, коли брак коштів
    • [ Re: Re: Re: 3 категорія в Карпатах ] відповів(-ла) jarko 18:39:11 18/09/2002
     маршрути непогані, але скоріше нагадують продовжену на 30 км " двійку " . Для порівняння: м.Яремче - г.Явірник - г.Синяк - г.Добошанка - г.Братківська - пер.Легіонів - г.Сивуля - г.Ігровець - с.Осмолода - г.Грофа - г.Попадя - г.Задня - г.Передня - г.Стримба - пол.Красна - хр.Бовцарський Верх - пол.Боржава - м.Воловець. Пройдено у 2001 р. групою Копанського С.В.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.


список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::