стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Враження ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Надивився кінів про камікадзе, мушу поділитися. 1,5 км стіна Ель-Капітан в Йосемітах, США, гладенька така, дзеркало одним словом. Посередині стіни і аж до верху (4000 м) йде тріщина на пів ступні. Так один підірваний хлопак з оператором туди без страховки ліз, і при верху так захопився, що ледь не зірвався. Я довго думав, звідки такі легіні беруться і як можна туди без страховки вилізти. Елементарно, Ватсон: в нього на спині наплечник маленький такий, парашут називається ;)
2. Друге кіно про Ельбрус і про Ленд-Ровер на ньому. То треба бачити.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Враження ] додав(-ла) Юрко [registered] 19:41:10 04/06/2003
  Надивився кінів про камікадзе, мушу поділитися. 1,5 км стіна Ель-Капітан в Йосемітах, США, гладенька така, дзеркало одним словом. Посередині стіни і аж до верху (4000 м) йде тріщина на пів ступні. Так один підірваний хлопак з оператором туди без страховки ліз, і при верху так захопився, що ледь не зірвався. Я довго думав, звідки такі легіні беруться і як можна туди без страховки вилізти. Елементарно, Ватсон: в нього на спині наплечник маленький такий, парашут називається ;)
  2. Друге кіно про Ельбрус і про Ленд-Ровер на ньому. То треба бачити.
  • [ Re: Враження ] відповів(-ла) vasyl' 17:04:00 04/06/2003
   Це твої кіни? На якому носію? Дай подивитися!
  • [ який це форум? ] відповів(-ла) jarko 17:11:34 04/06/2003
   2 Юрко:
   а чому ти це пишеш у форумі "походи"???
  • [ Re: Враження ] відповів(-ла) witty cat 18:54:41 04/06/2003
   2 Jarko: Nie wem, dumayu, tut naydocilnishe. Pryvatnyj vin duzhe pryvatnyj, panimash... Karotche, v nas tut pyvo z harkanamy, ne do toho.
   2 Vasyl: na VHS videokasetakh.
  • [ Re: Враження ] відповів(-ла) smarn 03:22:09 05/06/2003
   Я теж дивився фільм про сходження на Еверест на ДВДб знімала Нешинел Географік але шось зтормозив і забув переписати і тепер не можу взяти бо його вже не має. Є правда в магазині такий і ше про іншу експедицію але дорого( 22 евро)ю І чогос ті фільми тільки по пів години... За то купив і прочитав дві книжки про Мелорі і Ірвіна ш експедиції які їх шукали. І в одній книжці навіть троха прочитав про нашу першу українську експедицію на Еверест і про ту трагедію... і про те шо робили американоси(Кондрат Анкер і Дейв Хан по-моєму) на спасах. Вони до речі дуже жобре і з захопленням пишуть про наших. Кому цікаво можу перекласти той кусок... А ше сьогодні в одному магазинчику побачив ДУЖЕ багато книжок про гори, з авторів памятаю Камерландера і Месснера.Прийдеться потроху в магазині сидіти і читати бо троха дорого. Шкода що вони ще на проклятій німецький написані...(((


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::