стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Горгани ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Привіт всім! Збираємось у Горгани. Маршрут: с. Бистриця-г. Окопи-г. Негрова-хребет Сивуля-г. Ігровець-с. Осмолода. Підкажіть будь-ласка, хто бував у цих місцях, які особливості проходження і які труднощі можутьь виникнути, бо йдемо цим маршрутом вперше.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Горгани ] додав(-ла) Jinsej 12:02:43 30/06/2006
  Привіт всім! Збираємось у Горгани. Маршрут: с. Бистриця-г. Окопи-г. Негрова-хребет Сивуля-г. Ігровець-с. Осмолода. Підкажіть будь-ласка, хто бував у цих місцях, які особливості проходження і які труднощі можутьь виникнути, бо йдемо цим маршрутом вперше.
  • [ Re: Горгани ] відповів(-ла) poliwuk 11:14:44 02/07/2006
   Ходили там рік і два тому-дуже кльово(в зворотьному напрямку,але після Пекла пішли не на Негрову,а на Тавпіширку,пер.Легіонів,потім с.Бистриця і далі на Довбушанку).Карта - "Центральні Горгани",500-метрівка, - майже ідеальна,є на Петрівці. На Рущині є струмок(відразу, як вийдете на полонину з Пекла),але з цього краю полонини за дровами треба лазити далеченько(хоча на їжу завжди знайдете - ми користувалися трофейними,що залишились після німців).Можна вважати труднощами табун напівдиких конячок, що весь час намагались підійти до наметів і трохи підкрипитися нашими рюкзаками.Причому,усі з вершниками-мухами.Де коні,там і мухи.Якщо сонячна погода.Від Рущини до Сивулі є стежка,дійшли за 37 хв.(без рюкзаків).На пол.Погар простіша стежка по півд-зах.схилах Сивулі(синя маршрутна),дуже мальовнича,перетинає цекоти -за Боревкою треба піднятися до галявини біля 1436,0(до червоної стежки),яка виводить на невеличку пол. Погар-є джерело,дрова.На пол.Середній також є джерело,дрова.Далі до Осмолоди можна повернутись на г.Високу та збігти червоним маршрутом до р.Лімниця(до речі,її визнано такою,що зазнала найменшого антропогенного впливу у Європі)-все дійсно,як на карті.А можна і якось скоріше,але ми там на ходили.Пишіть,може якісь деталі потрібні.Щасливої дороги!
   • [ Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) North 22:43:19 02/07/2006
    Пройшли Осмлода-Сивуля-Рущина-Пекло-по гана погода-Осмолода. З тими конями теж мали проблеми. Вони жруть все - хотіли пожувати кілки до намету і куртку з паспортом :-) Помагає добрий мат і камінь в морду - таких наглих коней ще не бачив. На Пеклі теж хотіли пристати, відбилися шишками. Погода була поганенька, дощ, туман, дощ, альпійка, на додачу в мене відірвалася підошва в черевику, йшов в кедах :-(
    • [ Re: Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) Юрко 17:20:08 03/07/2006
     Риторичне ось уже 2 рік запитання: виділи слуп №18 на пеклі?
     • [ Re: Re: Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) North 23:21:32 03/07/2006
      Мабуть не буду оригінальним, не бачили і в мене підозра що він там і не може бути. Наскільки я розібрався, нумерація йде від Рущини і далі через Пекло. Так от, перед самим пеклом стежка роздвоюється і йде трохи вверх, а там стоїть вже слуп 19/5, внизу пекла вже 20/хх. Це напевно упорядники карти постібатися хотіли і намалювали вісімнадцять :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::