Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Печера Атлантида ] повідовив(-ла) --- Текст повідомлення: Хочу на вихідних поїхати у Кам’янець-Подільський і відвідати Атлантиду. Підкажіть, будь ласка, чи це можливо зробити самостійно? Чи можна просто приїхати до печери, а там вже біля неї взяти напрокат спорядження? гіда? Чи треба в Кам’янці купувати екскурсійний тур? Як це краще зробити? Все спілкування на дану тему
[ Печера Атлантида ]додав(-ла)vaultana11:35:05 14/08/2006 Хочу на вихідних поїхати у Кам’янець-Подільський і відвідати Атлантиду. Підкажіть, будь ласка, чи це можливо зробити самостійно? Чи можна просто приїхати до печери, а там вже біля неї взяти напрокат спорядження? гіда? Чи треба в Кам’янці купувати екскурсійний тур? Як це краще зробити?
[ Re: Печера Атлантида ]відповів(-ла)projdusvit13:33:36 14/08/2006 Самостійно туди не пускають - печера закрита. Але зараз там постійно живуть спелеологи з Хмельницького спелеоклубу. Зазвичай туди приїздять сформовані групи до 10 осіб. Там є прокат ліхтариків(5 грн) та комбезів(10 грн) Домовлятись бажано по телефону завчасно. В день по 2-3 заходи в печеру. Екскурсія 5-6 годин. Вартість для групи - 200 грн. З людини, відповідно, 20, здається. Координати пошукаю - напишу.