стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Братківська в неділю ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ходив в неділю на Вододільний хребет: Дурна, Братківська, Руська і Чорна Клива. Навіть крапельки не впало, пекло сонце, інколи дув вітер.
Хотілось б почути враження людей які ходили на Чорну Кливу (не важно яким маршрутом). Наперед дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Братківська в неділю ] додав(-ла) grena 13:47:07 04/09/2006
  Ходив в неділю на Вододільний хребет: Дурна, Братківська, Руська і Чорна Клива. Навіть крапельки не впало, пекло сонце, інколи дув вітер.
  Хотілось б почути враження людей які ходили на Чорну Кливу (не важно яким маршрутом). Наперед дякую.
  • [ Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) Юрко 16:49:45 04/09/2006
   Чорна Тиса - Чорна Клива - Руська - Братківська - Дурня - Роґодзи. Жереп задирав. На підйомі на Клива траверснув і потім виходив на слупи в лоб.
   • [ Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) Roman 19:18:31 04/09/2006
    Аналогічно, але я пішов направо і виходив на Кливу по лінії хребта. Там маленкі кущі які зовсім не заважють іти. А от далі...........
  • [ Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) poliwuk 12:39:15 06/09/2006
   Були групою на Чорній Кливі 16-го липня,йшли Лазещина - Чорногора-Петрос-Близниці-Тата рука -пер.Околи-Братківська-Чорна Клива-Плоська - пер.Столи -Яремча. З погодою все було гаразд - як тільки ми вийшли з озера Апшинець, цей апшинець і накрив нас з головою.Впав туман, видимість метрів 10 і тре шукати стежину на Татаруку,а з неї на Братківську.Усі тут перший раз. Як на мене,це найкраще відчуття у горах: світ стає маленьким, тільки коло навкруги і все,більше нічого у світі нема,і це коло мандрує разом з тобою,все змінюється і ти не знаєш,що буде далі.Так підійшли під Братківську,переночували і зранку піднялися на хребет.До туману ще додався шалений вітер - дівчат,коли вони стрибали між каміннями,зносило метри на 2-3,причому,за усіма законами туристичної мерфології,не в ту сторону,куди нам тре було йти.Навкруги лише каміння,ялівець і суцільний туман,якийсь північний пейзаж.Може вже до тундри дійшли,каже хтось.Трохи блуканули.І раптом бачимо - на самому хребті стоїть намет.Підходимо.З нього на світ,як з печери,виглядає розгублене обличчя.Чех.
   -Не ходить туди!-каже він і показує у бік ЧКл.-Там трудно...Там єто,-і його вказівний палець впирається у кущ альпійки за спиною.Цей опис маршрута нахабно крутився у голові наступні чотири години.
   Впевнені,що це був дух чорних полонин,карпатський "добрий шубін",йдемо далі і не обертаємось.Довгоочікувана зустріч з жерепом за Руською заховала нас від вітру і тому була несподівано приємною.А,думаємо,здорово у жерепі йти!А він,мабуть,просто заманював нас у хащі.І от,нарешті,почалося: під ЧКл ми зійшли з стежини і хвилин 40 досліджували цю рідкісної краси рослину у природніх умовах існування. Особливо порадив би брати з собою гітари і інші габаритні інструменти(чим більший інструмент,тим краще),з якими перехід жерепом стає незрівняно веселішим.Дощ пішов сильніше і знову з’явився вітер.На тих,хто йшов першим,виливалося пів відра води з кожного кущика,що охороняється законом.Зелений океан заполонив усе і прийшла думка,що за кіль
  • [ Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) poliwuk 12:44:04 06/09/2006
   Зелений океан заполонив усе і прийшла думка,що за кілька днів,як ми останнього разу бачили сонце,уся земля заросла жерепом і йти нам тепер вічно.В когось почалася "морська хвороба" від цього зеленого мерехтіння в очах.У тумані не видно,скільки ще йти-і це спасало тих,хто був у горах першого разу("Та ми б там і полягли!"-казали новачки,коли ми з Плоської побачили усю відстань).Придумали з десяток способів пересування жерепом -цікаво,ніде не проводяться змагання з цього неолімпійського виду?На Кливу вийшли несподівано,здалося-це міраж,ще йти і йти.Обличчя і одяг тих,хто виходив з жерепа -кадри з психологічного трилера.Особливо героїчно виглядав один боєць,що пішов у хащі у плівковому дощовику.Гаврош на барикадах.Загалом вийшло 4г від Бр.до ЧКл,ходовий час -3г15хв.До речі, збирався задати теж саме питання, ви встигли трохи раніше.
   • [ Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) grena 13:52:56 06/09/2006
    Ходив туди один й інколи прокрадалися думки лягати спади десь між отим самим, на що показував душ Чорних Полонин. Дякую, тішить що не один такий дурний ходити на такі вершини. Хоча якось попасти на Плоску не вдалося, але то вже інша історія.
   • [ Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) yhirnyak 20:02:02 06/09/2006
    >ніде не проводяться змагання з цього неолімпійського виду?
    записуйте мене до ініціативної групи.. я за!
    і участь візьму. може в швидкостях не потягну, але за приз глядацьких симпатій буду боротися.
    девіз для змагань пропоную: "скоро вічність"
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) vassia 13:33:45 07/09/2006
     я буду в групі підтримки. Йтиму поряд маркованою стежкою з чаєм і коньяком.
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) grena 13:47:02 07/09/2006
     Клас, давно шукав ідеї провести не туристичні змагання з елементами екстріму, можливо щось і вийде.... побажайте успіху.
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) poliwuk 22:53:34 10/09/2006
     Якщо буде час і можливість,то із задоволенням - але це не раніше наступного року.Девіз "скоро вічність" підтримую. Тільки от у якому місці краще проводити, у кого які думки?
   • [ Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) machik 14:02:04 07/09/2006
    to poliwuk: написано так, шо я пішов би туди ще раз. Хоча там на хребті думав протилежне :)

    У липні ходили із Ясені на Чорну Кливу і тоді у напрямку. Пройшли півшляху і набридло! звернули ліворуч, довго падали униз до дороги і увечері того дня піднялися на Свидовець. Але там хоча б стежина (символічна) є! тож якшо без гітари, то все ж можна йти. цікавіше, якшо згубити ту стежку

    А де найнепрохідніший жереп? згадані хр.Аршиця, Берть/Буштул?
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) grena 14:46:10 07/09/2006
     О, то велика історія. Самі-самі там де нормальні люди не ходять + крутий підйом + домішки сосни або ялинки. В Горганах куди не сунься отримаєш дозу адреналіну. А з цікавих маршрутів то ще г.Полєнські.
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) Roman 10:56:34 08/09/2006
     Думаю його всюди предостатньо малопрохідного, якщо зійти зі стежки :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) eraservsv 14:16:00 08/09/2006
      Навіть досить безобідний маршрут через жереп по хребту Камянка біля Синевиру так заріс, що потрошку стає малопрохідним. Ділянку в 1,5 км треба 2 години долати...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) Юрко 09:13:51 09/09/2006
       стосовно ділянки Чорний Верх (1486) - Кам’янка, то внизу стежка вільна, зімкнута жерепом лише зверху (тобто в складних місцях навкарачки фест дійове). Багато працювати руками, але налегкому туди й назад (4 км) - за 1:10.
    • [ Re: Re: Re: Братківська в неділю ] відповів(-ла) senet 13:18:05 09/09/2006
     Аршиця найскладніша. Особливо ділянка довжиною3-4 км. на відстані 1 км від Горгана Ілемського. Стежка хребтом на цій ділянці абсолютно заросла, навіть не проглядається - суцільний жереп. Правда, як компенсація за проходження тієї ділянки, - рештки літака, що тут розбився на хребті.А на Буштулі та Кієпуті жереп по складності проходження десь такий самий як в районі Чорної Кливи, стежка хоч помітна.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::