стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ полонини Шешурська, Чуфрова ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: власне є такі питання. Чи є дорога від Вухатого каменю чи сідловини між Попом та смотричем до пол. Чуфрова (по картах "Стежки Чорногори" та генштабівках ніби не дуже є така можливість)...
Також де знаходиться пол. Шешурська (підозрюю, що десь в районі Марічейки - Погорільця, але хотілося би точніше)..

ps. Питання виникли після прогляду http://karpaty.com.ua/?chapter =12&item=339
Все спілкування на дану тему
 1. [ полонини Шешурська, Чуфрова ] додав(-ла) IhorOs 11:06:01 23/10/2006
  власне є такі питання. Чи є дорога від Вухатого каменю чи сідловини між Попом та смотричем до пол. Чуфрова (по картах "Стежки Чорногори" та генштабівках ніби не дуже є така можливість)...
  Також де знаходиться пол. Шешурська (підозрюю, що десь в районі Марічейки - Погорільця, але хотілося би точніше)..

  ps. Питання виникли після прогляду http://karpaty.com.ua/?chapter =12&item=339
  • [ Re: полонини Шешурська, Чуфрова ] відповів(-ла) Юрко 14:09:16 24/10/2006
   Від перемички між Смотричем і ГКХ шукай стежку, яка перетворюється у траверсуючу пд. сх. Чорногори дорогу (напрям - південний). Вона доходить аж до Марічейки, але й сходить в долину Погорільця, до хати. Тут - полонина Шешурська. Чуфрова - в протилежний бік.
   • [ Re: Re: полонини Шешурська, Чуфрова ] відповів(-ла) IhorOs 14:42:11 24/10/2006
    Дякую, початок відповідної стежки бачив (і на перемичці, і біля Марічейки). Як я зрозумів, то це десь в районі червоного пуектирного маршруту зі згаданого Вами сідла до Марічейки по карті " "Чорногорські стежки"? Там є три безлісі ділянки - одна біля Марічейки, на карті там намальовано два красивих джерельця, далі на правому березі Погорільця і тягнеться в сторону попа, ще є одна вже після того, як стежка перетне Погорілець (якщо йти зі сторони Марічейки). Щось схоже на хату похначено власне на цій третій безлісій ділянці (самій блищій до Смотрича) - але не на безлісій ділянці, а на початку лісу. Котра з них є власне тою полониною? Напевно третя, сама блища до Смотрича?
    --
    Відносно полонини Чуфрова. Та на карті її я знайшов, але я власне запитував, чи є дорога до неї чи з того ж сідла між Смотричем та ГКХ. По картах ніби нема - всі стежки ніби повертають в сторону села Дземброні. А Василь в своїй замітці ніби згадував про можливість скинутися з сідла до тої полонини. Мене то зацікавило не з точки зору критичної ситуації (надіюсь, що в схожу ситуацію не доведеться вляпатися, тьху-тьху-тьху, тим більше для критичної ситуації напевно все таки ліпше скидатися в сторону Шешурської, Марічейки) , а для випадку коли в силу певних причин виникне бажання замість ГКХ трохи пройтися низами, хоча би в сторону Гаджини.. Хоча би по причині настрою, або маленької дупи в верхах (з полонини Чуфрова ніби вже є стежки в долину Мреє)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::