стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Добвушанка 28-29.10.2006 ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На цих вихідних ходив на Довбушанку. Приїхали в Яремча в 05:05 "Червоною Рутою" з Станіслава. На вулиці було ще темно, зустріли тільки одного діда, який розпитував чи нам не треба провідника бо він як ходив в гори то все блукав :). Ми чемно відмовилися і пішли далі. За 15 хвилин ми були вже біля розвилки де дорога вліво іде на Явірник, прямо - до водозабору і вправо - на дорогу яка веде на перевал Пересліп. На цій дорозі появилося нове маркування з числом 201 і жовтою полосою посередині. Воно йде через первал на г.Малий Горган, Синяк і в Татарів здається. За 2 години ми вже снідали на перевалі. Не доходячи 100м до пам’ятника на вершині там є столик з лавочками і накриттям, де можна спокійно відпочити чи перекусити. Погода весь день була ніяка - ні дощу як такого не було, але небо було затягнуте. На вулиці було досить таки тепло. Дальше марковано стежкою спустилися до дороги, яка йде від Бистриці до лісництва і новобудови. Коли дійшли до повороту біля потоку Федоцил наші захотіли зупинитися бо погода явно зіпсулася і ніхто не хотів йти сьогодні на Довбушанку. Вирішили перенести на наступний день. Я погодився, але по натурі людина вперта і вирішив піти самому і розвідати чи нема випадково дороги на гору долиною цього потоку. Спочатку дорога була ніби непогана, дальше розмита потоком. Чи далі тим більше вона ставала заросшою. Де-не-де збоку йшла стежка, на якій було повно слідів худоби. Дальше стежка закінчилася і почався наглий бурелом. Я вийшов на полонинку під г.Ведмежик і дійшов до лінії жерепу. Вище все було в тумані і смислу йти далі було небагато. Тому вирішив вернутися назад до своїх. З "розвідки" я зрозумів, що дороги там як такої нема. Тому на слідуючий день вирішив іти провіреною маркованою дорогою. Поки повернувся до своїх вечеря вже була готова.
Зранку на наступний погода була похмура, але дощ не падав. Поки збирали намети зустріли патруль лісників, які приїхавши на уазіку кудись сильно поспішали вгору.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Добвушанка 28-29.10.2006 ] додав(-ла) lvp86 11:48:38 31/10/2006
  На цих вихідних ходив на Довбушанку. Приїхали в Яремча в 05:05 "Червоною Рутою" з Станіслава. На вулиці було ще темно, зустріли тільки одного діда, який розпитував чи нам не треба провідника бо він як ходив в гори то все блукав :). Ми чемно відмовилися і пішли далі. За 15 хвилин ми були вже біля розвилки де дорога вліво іде на Явірник, прямо - до водозабору і вправо - на дорогу яка веде на перевал Пересліп. На цій дорозі появилося нове маркування з числом 201 і жовтою полосою посередині. Воно йде через первал на г.Малий Горган, Синяк і в Татарів здається. За 2 години ми вже снідали на перевалі. Не доходячи 100м до пам’ятника на вершині там є столик з лавочками і накриттям, де можна спокійно відпочити чи перекусити. Погода весь день була ніяка - ні дощу як такого не було, але небо було затягнуте. На вулиці було досить таки тепло. Дальше марковано стежкою спустилися до дороги, яка йде від Бистриці до лісництва і новобудови. Коли дійшли до повороту біля потоку Федоцил наші захотіли зупинитися бо погода явно зіпсулася і ніхто не хотів йти сьогодні на Довбушанку. Вирішили перенести на наступний день. Я погодився, але по натурі людина вперта і вирішив піти самому і розвідати чи нема випадково дороги на гору долиною цього потоку. Спочатку дорога була ніби непогана, дальше розмита потоком. Чи далі тим більше вона ставала заросшою. Де-не-де збоку йшла стежка, на якій було повно слідів худоби. Дальше стежка закінчилася і почався наглий бурелом. Я вийшов на полонинку під г.Ведмежик і дійшов до лінії жерепу. Вище все було в тумані і смислу йти далі було небагато. Тому вирішив вернутися назад до своїх. З "розвідки" я зрозумів, що дороги там як такої нема. Тому на слідуючий день вирішив іти провіреною маркованою дорогою. Поки повернувся до своїх вечеря вже була готова.
  Зранку на наступний погода була похмура, але дощ не падав. Поки збирали намети зустріли патруль лісників, які приїхавши на уазіку кудись сильно поспішали вгору.
  • [ Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) lvp86 12:06:42 31/10/2006
   Дійшли до підйому досить швидко. На висоті 1400 почався туман. Явно похолодало, здійнявся вітер і довелося одягатися тепліше. Коли вийшли на хребет то погода вкрай зіпсувалася. Видимістя була досить погана із-за туману, вітер дув такий, що просто здувало з хребта. Інколи ледве втримувалися на мокрому камінні щоб не здуло. В такому тумані з вітром промокаєш ще швидше ніж при спокійному дощі. За довбушанкою під Ведмежиком дув такий вітер, що мене втримувало потоками майже під кутом 45 градусів. Після Ведмежика спускалися в Бистрицю. Всі промокші до нитки думали тільки про те, як швидше добратися. В долину річки спустилися найшвидшою дорогой - тобто по азимуту :) Дальше по дорозі вздовж р.Бистриця стемніло і до окраєни села добралися вже в темноті. Я ще до 20.00 встиг в магазин всередині села докупити хліба і вина. На маршрутку вже не встигали і довелося чекати до завтра.
   Зранку проснувся від того, що чимося сипало по палатці. Коли виглянув на вулицю то був сильно здивований - палатки засипало снігом. Небагато звичайно, але приємно привітати товаришів з першим снігом, особливо тих, які спали в сусідньому наметі і нічого не підозрювали :) До Львова добиралися довго - маршкуткою в Надвірну, потім в станіслав. А там хотіли сісти на поїзд Ів.Франківськ-Київ,але не було квитків. Ми попросилися в поїзд і нас взяли в купе провідників за 25 грн з морди. Вот так і пройшли вихідні.
   Деякі фотографії з походу можна подивитися тут: http://pics.livejournal.com/lv p86/gallery/000018sw
   • [ Re: Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) loki2000 13:58:19 31/10/2006
    в таку погоду в Горганах дійсно зле. Одразу згадую Малий Горган у травні цього року:)
   • [ Re: Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) german 15:29:23 05/11/2006
    Дякую за цікавий матеріал. Я полюбляю щороку ходити на Добошанку у різні пори року. От і на зимову збираюся. Але ти мав рацію, шукаючи інший шлях на Добошанку. Він дійсно є - з долини Зубринки вгору по гребню - я саме ним завжди і хожу. Маркованим шляхом не хожу взагалі.
    А я в той час як ви ходили у тумані, був у Славську - погода була зовсім інша: хоч не дуже тепла, але сонячна.
  • [ Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) Tasic 14:51:39 31/10/2006
   201 маршрут, ніби, давно існує. Яремче - Переслоп- Малий Ґорґан- Синяк - Хом як - траса на Поляницю. Може поновили маркери просто. Чи то дійсно нова інтерпретація?
   • [ Re: Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) lvp86 15:20:35 31/10/2006
    Я теж думаю, що давно існує, бо він позначений на карті "Центральні горгани", просто всі маркери таке враження перемальовані цього літа. А вот маркування на довбушанку , а особливо перед підйомом просто зникає де-не-де або ледве видне.
  • [ Re: Добвушанка 28-29.10.2006 ] відповів(-ла) jarko 15:53:09 07/11/2006
   файний репорт...
   а як дзвонив о 6-й ранку до Копанського і питав дорогу - написати повстидався?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::