стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Палки для трекинга ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привет всем! Вопрос к тем, кто использует трековые палки (телескопические и не очень) при прохождении карпатских маршрутов. Насколько и как именно они вам помогают. Мы обходимся без них, но...
Все спілкування на дану тему
 1. [ Палки для трекинга ] додав(-ла) Ombre&SHTUCHKA 07:29:56 13/11/2006
  Привет всем! Вопрос к тем, кто использует трековые палки (телескопические и не очень) при прохождении карпатских маршрутов. Насколько и как именно они вам помогают. Мы обходимся без них, но...
  • [ Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) Ron 09:15:43 13/11/2006
   Особисто для мене - досить зручно на крутих спусках, на інших ділянках не дуже і допомагають, але і не заважають, але не зручно на ходу фотографувати. Увесь час доводиться зупинятися, ставити палиці, нахилятися, якщо раптом впали :)
  • [ Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) Roman 11:10:31 13/11/2006
   Ну та тепер ходити без телескопічних палок - то значить жити у 19 столітті.
   Я користуюсь палкою виламаною в лісі - коли слизько або вітер валить з ніг - це рівень ще 17 століття :))). А зимою беру лижні.
  • [ Re: Палки для .... ] відповів(-ла) alkaprim 12:29:53 13/11/2006
   Дуже допомагають. Коли йдеш до вітру, то одну палку забиваєш у сніг і міцно тримаєшся, щоб не здуло. А другою відганяєш вовків.
  • [ Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) LLL 14:28:48 13/11/2006
   Добра річ палки:
   - на слизьких поверхнях - легше не втратити рівновагу
   - під важким рюкзаком легше йти, розвантажуючи трохи спину
   - по снігу без палок зовсім невесело
   - на стрімких спусках/підйомах
   - намет можна поставити, якщо він під таке розрахований
   - взагалі раз пощастило зарубатись палкою, коли невдало полетів по льодяному схилу вниз
   • [ Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) Roman 17:13:41 13/11/2006
    Доречі, так!
    Було діло. Спускались ми з Шешула на Кваси.
    Там така велика галявина. Була 12 година ночі, звечора впав дощ, а потім вдарив мороз. ПІдходжу я до краю лісу, підзсковзнувся і впав. Але не просто впав, а почав їхати донизу, по льодяній траншеї як для бобслею. Їду собі, швидкість все зростає. І раптом згадую, шо у мене в руках палки.
    І шо ви думаєте?
    Зарубався!
    • [ Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) LLL 23:54:10 13/11/2006
     Ну а ми взагалі спускались тоді трохи - то я спочатку теж думав, яка халява - їду собі як-раз де треба... але після перших метрів виявилось неможливо загальмувати руками (просто труться у кров - на руках ніц не було) спробував ногами - тільки сніг у морду, запхав одну палку якимось макаром перед собою між ногами (чьо - не знаю) - ледь не загубив і палку і себе Ж) вже уявляючи як смачно розмаже мене по дереву внизу, зарубався іншою палкою - вона як-раз була складена і тому зручно на боку зупинився нею. Було то біля Стою.
    • [ А чи потрібно дві палки? ] відповів(-ла) zanuda 07:36:00 14/11/2006
     Було так. Спускався два роки тому після дощу з гори Маратон в Кінаях (Аляска) - висота 800м, ширина - 900м, середня крутизна 40 град. На мокрій глині полетів ногами вперед. Встиг схопити палку обома руками в нижній третині. Затримався з третьої спроби. До того часу вже спустився метрів на 10-12. А була б у руках друга палка - сто відсотків, що не встиг би як треба схопити одну з них і вчасно зупинитись.
     • [ Re: А чи потрібно дві палки? ] відповів(-ла) Roman 11:55:39 14/11/2006
      Я якраз у той момент мав дві палки, але звязані докупи :)
      • [ Re: Re: А чи потрібно дві палки? ] відповів(-ла) Tasic 15:07:07 16/11/2006
       а я двiчi катався на схилах Смотрича. зарубатися не встиг, бо пропхав руки у ремiнцi (не варто так робити) i гальмувавиоб маленькi ялинки. зате назад пiднiмався виключно за рахунок гострих палиць. а ще удуже глибокому снiговi можна прийняти горизонтальне положення, викинувши уперед складенi докупи палицi. доки не потонув, пiдтягаєш колiна, спираєшся на них i знову стрибаєш. Тнкс Нотицi за науку!
   • [ Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) eraservsv 17:25:27 13/11/2006
    Йо!
    Ми спускались в березні з Говерли й одного разу мене занесло трохи на крутий схил і якби не льодоруб я би зїхав метрів 500 вниз по північному схилу Говерли. Завжди піднімаюсь з льодорубом. Палки думаю виконають ту ж функцію і зарубатись можна буде.
    Підніматись без палок по снігу важко.
    Палки, звичайно, для підйому більше згодяться ніж льодоруб. Зате льодорубом зарубатись надійніше. І тормозити можна при спуску по сніжному склону на спині головою вниз (бувало й таке :-))
    • [ Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 20:21:46 13/11/2006
     Палки, мы так поняли, дело хитрое:-) Зима - куралеса, требует кроме четырех конечностей еще что - нить вспомогательное...А лето - дело разное, могут помочь, а могут и запомниться на весь поход, как у зайца стоп - сигнал :-)
     • [ Re: Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) vassia 21:07:57 13/11/2006
      зимою кільця мають бути іншими. Паудер, аднака...
     • [ Re: Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) zhyvoy 21:14:42 13/11/2006
      Не Омбре однозначно вещь нужная, как и любую примочку из снаряги, надо брать качественные. Летом: в любой ситуации, ну тут ясно что в альпийке вещь совершенно безполезная(сложил и погнал). Бывали ситуации, что без них не спустился бы вниз. Зимой намного удобней вылазить из сугроба операясь на палки, зарубиться с помощю них непробовал, думаю непросто если хорошо покатися громоздкие посравнению с ледорубом. Лично я пользуюсь Masters Sherpa Long. Фирма вроде ничего, третья позиция по палкам. Замечены такие проблемы: очень быстро стирается наконечник, особенно в Горганах после чего возможны скольжения на камнях. Зимой палки иногда раскручиваются и складываются, надо переодически затягивать, а если перестараться то на морозе практически невозможно раскрутить. Нужны блины большого диаметра 120 мм не у всех палках они есть. Вывод на зиму всёже лучше обычные лыжные. Немного о палках можно глянуть сдесьhttp://www.extreme-centre .com/techno/berber.htm
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) Ombre&SHTUCHKA 07:01:15 14/11/2006
       zhyvoy неплохо подготовился :-) Зачет! Пойдем на его линк залезем...
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) vassia 12:07:10 14/11/2006
        лижні не підуть. В мене є скі-турівські. Кільце - 15 см в діаметрі
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Палки для трекинга ] відповів(-ла) lyonchyk 16:06:52 18/11/2006
         Як на мене річ "не лишня" особливо на траверсах та завжди взимку. Але обов"язково "фірмА", бо сам засильно понадіявшись на них (відносно дешевих та малоякісних) мало не поламався навпіл на крутому та швидкому спуску (склались у самий непідходячий для цього момент, "спас м"який" наплічник)!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::