стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Сколівські бескиди ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дякую за надані пропозиції, але я вибрав свій 3 варіант...Сколівські бескиди. Маршрут мав бути такий - водоспад Камянка , Мертве озеро , г Ключ , печера Пілігрим . Перші 2 найшли без питань...то впринципі на гори як на мене і не сильно схоже...асфальт , купа машин , дітлахів , автобусів...Коротше негативні враження , зато відійшовши трохи далі від цієї "цивілізації" бескиди справляють дійсно приємні враження і ще майже нема сміття...Видно цим "туристам" просто тяжко йти більше ніж 20 метрів від власного авта, і там де закінчується асфальт ,закінчується їхній туризм ).Так от ..а далі ми таки залізли на якусь гору (спочатку по стежці а потім суцільними чагарниками) , але знову таки на ній небуло жодного фантіка і тд..тому будь ласка напишіть хто знає шо собою являє вершина гори Ключ...І ще де саме знаходить печера Пілігрим , бо знову ж таки печери ми найшли , але там знову не було видно присутності людей , та й по опису то трохи не то...
Все спілкування на дану тему
 1. [ Сколівські бескиди ] додав(-ла) Kys 09:49:17 11/06/2007
  Дякую за надані пропозиції, але я вибрав свій 3 варіант...Сколівські бескиди. Маршрут мав бути такий - водоспад Камянка , Мертве озеро , г Ключ , печера Пілігрим . Перші 2 найшли без питань...то впринципі на гори як на мене і не сильно схоже...асфальт , купа машин , дітлахів , автобусів...Коротше негативні враження , зато відійшовши трохи далі від цієї "цивілізації" бескиди справляють дійсно приємні враження і ще майже нема сміття...Видно цим "туристам" просто тяжко йти більше ніж 20 метрів від власного авта, і там де закінчується асфальт ,закінчується їхній туризм ).Так от ..а далі ми таки залізли на якусь гору (спочатку по стежці а потім суцільними чагарниками) , але знову таки на ній небуло жодного фантіка і тд..тому будь ласка напишіть хто знає шо собою являє вершина гори Ключ...І ще де саме знаходить печера Пілігрим , бо знову ж таки печери ми найшли , але там знову не було видно присутності людей , та й по опису то трохи не то...
  • [ Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Roman 10:50:40 11/06/2007
   Вершину г.Ключ пропустити неможливо - там хрест і капличка.
   Там дві дороги, які поряд починаються, але згодом розходяться. Ви очевидно пішли правою з них :)
   • [ Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Kys 10:58:33 11/06/2007
    А ти точно говориш про гору Ключ Львівської області в районі села Дубино ??? (бо наскільки я знаю є ще гора з такою назвою в франківській області).
   • [ Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 11:03:54 11/06/2007
    тут Ви друже Романе і помиляєтеся вершина Ключа від памятної могили з хрестом знаходиться на відстані 300-500м на південномий-захід.
  • [ Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Alex 11:18:45 11/06/2007
   А Ключ такий. Там маса скель, каменюк, печер і всіляких інших цікавих штук, але знайти їх не так-то просто, навіть по опису. Можна цілий день намучитися по хащах, хоча є і цілком пристойні дороги. Взагалі Бескиди - найскладніші по орієнтуванню.
  • [ Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) God Shave The Queen 12:38:20 11/06/2007
   в оснанньому КТВ цей путь описано

   правда, схема там дикуюватенька...
   • [ Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Kys 13:27:13 11/06/2007
    я перепрошую звичайно..але шо таке КВТ ?.Вибачайте мене не грамотного )
    • [ Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 13:48:54 11/06/2007
     Журнал http://www.karpaty.net.ua
    • [ Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) romankud 13:53:34 11/06/2007
     КТВ означає журнал "Карпати.Туризм.Відпочинок." Онлайн-версія статті про мандрівку до г.Ключ і не тільки тут http://www.karpaty.net.ua/arti cles_17/kliuch.phpka А мапа там дійсно досить заплутана. Ходив із В.Синєвидного, однак на чітку стежку, яка б вивела на хребет Ключа біля урочища Гемшице (500 метрівка) не знайшов...Може хтось знає як вона проходить і чи взагалі реально існує?
     • [ Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) romankud 13:55:06 11/06/2007
      Соррі, вірно так http://www.karpaty.net.ua/arti cles_17/kliuch.php
     • [ Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 14:07:00 11/06/2007
      Я ходив приблизно тією стежкою (карт в ті часи не було), вона досить чітко починалася але ближче до хребта згубилася. Хребет при підході до г.Ключ тоді був важкопрохідний - дуже багато повалених дерев + все заросле молодняком.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) romankud 14:22:39 11/06/2007
       Зараз ситуація також із прохідністю аналогічна, багато повалених дерев. Однак стежка по хребті чітка, крім того маркована синьою фарбою. По хребті у пч.-зх.напрямку вона, можливо, сходить до початку с.Камянка, не досліджував. Цікаво, що приблизно в 200 м. від місця перетину нанесеної на карті стежки (якої насправді нема) біля ур.Гемшице із стежкою на самому хребті в пд.-сх. напрямку є досить чітка стежина вниз по пч.-сх. схилах, можливо, до с.Побук або с.Труханів.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) Kys 15:30:50 11/06/2007
        дякую звичайно за інформацію ,я якраз ходив по цій КТВ...от і хочу знати де я помилився...Поперше з Мертвого озера є дійсно стежка на північ з підйомом , тобто по опису йдучи по ній ми мали вийти на Острів Пасхи..а не вийшли ,натомість найшли теж валуни і печери, но зовсім не ті шо на фотках в журналі..а про виробку взагалі мовчу...там хащі..
        Про г. Ключ ми йшли по дорозі в село Камянка десь через 1 км є поворот на ліво добра грунтова дорога (мабуть в село труханів), звідти якраз народ спускався з Ключа, пішли туди й ми, але напевно зарано дали ще раз вліво і залізли не на ту гору...
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) rstm 16:44:54 11/06/2007
         Через Ключ минулих вихідних проходив маршрут марафону ЛаСпортіва-Галичина, так що 20 команд Ключ кляли як могли - не Ви одні :).
  • [ Re: Сколівські бескиди ] відповів(-ла) kravets 18:11:36 11/06/2007
   На г. Ключ досить гарні кубічної форми каменюки - 3 м висоти... можливо є вищі - не пригадуюю... Йдучи хребтом ви легко оминете цю гору навіть незауважите що вона там є... Тереба знати в якому місці звернути в хащі...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::