стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ погода на вересень ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: перепрошую за необізнаність, але хто знає, яка буде погода на вересень, його 1-у половину, бажано детальніше.
Жоден з укр. сайтів не дає про це інфи, а на <gismeteo.ru> повний fake. Хочецця піти в гори, але до поганої погоди ще не пристосований. Вдячний наперед
Все спілкування на дану тему
 1. [ погода на вересень ] додав(-ла) mosaster 15:14:09 06/08/2007
  перепрошую за необізнаність, але хто знає, яка буде погода на вересень, його 1-у половину, бажано детальніше.
  Жоден з укр. сайтів не дає про це інфи, а на <gismeteo.ru> повний fake. Хочецця піти в гори, але до поганої погоди ще не пристосований. Вдячний наперед
  • [ Re: погода на вересень ] відповів(-ла) avatorl 17:02:12 06/08/2007
   У Бога немає офіційного сайту. Сходіть до церкви. Дорогою подумайте, чи варто турбувати Бога такими запитаннями. Не ображайтеся, але на Ваше запитання іншої відповіді не дасть ніхто. Навіть, якщо Ви запитаєте погоду не в горах. А в горах тим більше ніхто не може передбачити "детальніше" і навіть приблизно погоду на сьогодні, не те щоб на місяць наперед.
   weather.com, accuweather.com (на останньому є прогнози для невеликих гірських нас. пунтків /напр. бистриця/, але я не знайшов каталога, лише пошуком за транслітерованими російськомовними назвами підбирав). ці сайти показують прогноз на 10-15 днів, але довіряти більш-менш можна лише прогнозу на найближчі три дні. І то оцінювати варто в першу чергу загальний стан атмосфери і ймовірність опадів/заморозків/сильного вітру. Карпати влітку - це не Ельбрус і не Еверест, якщо є хоч трохи розуму та мінімальний досвід - погано погода не смертельна. Але, в будь-якому випадку, розраховувати треба на найгіршу погоду. А раз змокнете - наступного разу будете замість мене давати поради необізнаним :)
   • [ Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) avatorl 17:05:43 06/08/2007
    До речі, хтось був в Карпатах в дійсно погану погоду? Коли поруч падають дерева, а річки зносять все на свому шляху? Бо я лише стрибав через повалені дерева та розмиті водою дороги, а от опинитися в горах, під час такої негоди...
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) IrishHighlander 23:34:32 06/08/2007
     Для цього існують короткотермінові прогнози і штормові попередження. Важко спрогнозувати, чи погода буде дуже добра, добра, чи більш менш нормальна, але повну ж... в короткі терміни метеорологи прогнозують досить непогано.

     Максимум що наразі застали - це ранок зразу після штормового вітру цією зимою, на дорозі з Ясині до Драгобрату, коли там дорогу від повалених дерев розчищали і лінія електропередач місцях в п’яти обірвана була. В одному місці під лисим схилом камінчик вагою кілограм в 30-50 метрах в 10 від нас пролетів і в потік впав.
     • [ Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) avatorl 15:04:08 07/08/2007
      Там вже знову є дорога? :) Останній раз був там в 2001-му році - дороги не було, змило повністю...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) IrishHighlander 15:16:30 07/08/2007
       Ну. Від зупинки "Свидовець" і вгору далі, 7км. Роки зо три - точно є :) А схил так неукріплений і лишився...
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) eR-man 18:02:46 15/08/2007
        ну дорога там є і тепер активно використовується
        минулої п’ятниці, 10 серпня, там йшов, то просто жах, скільки будматеріалу тягнуть вгору на Драгобрат... і що там вибудують??..
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) Останній герой 14:17:20 07/08/2007
     Мабуть ті, кто опинився у Карпатах у таку погоду, там і залишилися назавжди, от і не відгукнулися (Чорний гумор).
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) KJaR 14:25:36 07/08/2007
     Треба було тих туристів під смереками поваленими пошукати файно, може би ше собі щось із спорядження підхопив ;-)
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) Roman 16:21:11 07/08/2007
     Попав минулого літа в страшну грозу, при чому на самому хребті. Блискавки валили з інтевалом в 10 секунд, злива непроглядна, і 2-3см град. Донизу буквально котились через ліс, не шукаючи ніяких стежок :) Дороги перетворилися в потоки, а ще зранку невеликий потічок - в ревучий жовтий потік вище коліна.
     Ну і зимою не раз доводилось стикатись з ураганним вітром.
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) kombat 19:24:08 07/08/2007
     Потрапляв у такі погодні умови в серпні 2004. Тоді навіть були штормові попередження і зсуви грунту. Постійна злива, до якої вже звик, ночівля на Говерлі із постійними блискавками і тріщанням хреста. Ну і туман..Видимість метрів 15. Коли вже зійшов у зону лісу, то там вже були буреломи (можливо від інших ураганів). А загалом гори- це одне з небагатьох місць, де можна розширити межі свого комфорту. Тому не слід дуже боятись всіляких таких пригод.
     • [ Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) avatorl 10:05:00 08/08/2007
      А хто казав, що боїться? Це моя екстремальна мрія - потрапити у такі пригоди :)
     • [ Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) Останній герой 10:07:05 08/08/2007
      Kombate, а то Ви не наприкінці 20-х чисел серпня 2004 потрапили на Говерлі у грозу? Я як раз тоді спустився з Говерли і стояв у Козьмещику. Що тоді в ночі почалося! Я гадав, що почалася війна, от думаю, не хотів би я опинитися зараз на хребті, блискавки били як раз з таким інтервалом, як Ви пишите. Цікаво почути розповідь про те, що творилося тоді в епіцентрі негоди. Наступного дня випадково зустрівся в електричці зі знайомою, яка як раз тоді ночувала на хребті, так вона розповідала, що до ранку після тієї грози вся вода у наметі змерзла на лід, а оточуюча полонина була вкрита шаром граду та снігу. І це наприкінці серпня, коли кілька днів до цього стояла 30-градусна спека!
     • [ Re: Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) ssalone 16:49:27 09/08/2007
      А ми з товаришем в районі дня незалежності 2004 на Яйку Ілемському потрапили в пригоду (з-за своєї дурості напевне). Я думав, що палатка або полетить разом з нами, або порветься. Зараз згадується з приємністю, але тоді було не до жартів. :-)
  • [ Re: погода на вересень ] відповів(-ла) slouko 22:31:36 06/08/2007
   Можу запевнити тільки в одному - передбачити погоду в горах практично неможливо (довгостроковий прогноз). Надто часто тут холодні течії зустрічаються із гарячими випарами і як наслідок - шалена гроза...
   • [ Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) dUmka 09:45:29 07/08/2007
    to Avatorl. На рахунок поганоъ погоди. Так щоб падали дерева, то не був, але тиждень назад в Румунії під час підйому на г Негой прийшлось заночувати на 2400 на ребрі. І вночі почалась гроза!!! Це був якись жах. Але з Божою допомогою все обійшлось
  • [ Re: погода на вересень ] відповів(-ла) Fenixs 21:35:36 07/08/2007
   На сайті http://www.rp5.ru/town.php?id= 404 можна безкоштовно підписатися на погоду, кожного дня буде приходити СМС-кою. Це звичайно не сто відсотковий прогноз, але краще ніж нічого.
   • [ Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) victour 09:10:05 08/08/2007
    "безкоштовно підписатися" - а отримати? Чи це дійсно ніц не коштує? Якщо можна - приклад SMSки яка приходить, будь ласка.
   • [ Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) mosaster 13:16:43 08/08/2007
    А тепер спробуйте, шановні, отримати смс на Київстар. Що? Не виходить? отож!
    Сайт дійсно непоганий, але з сервісами проблеми
    • [ Re: Re: Re: погода на вересень ] відповів(-ла) Fenixs 22:16:36 09/08/2007
     Воно звичайно, правда на сайті вказано що з цим є проблеми. В мене Білайн погода приходить кожен ден, правда не в 8.00 а трошки пізніше 8.30-8.40. А проблеми не з сервісами, а з операторами :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::