стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Свидовець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Потрiбна допомога. Вперше йду на Свидовець. Хочу пройти вiд Квасiв до Догаськи i на Чорну Тису, за 2-3 днi. Пiдкажiть будь-ласка на рахунок мiсць для ночлiгiв, джерел, чи можна переночувати на Догасьцi. Якщо є карти з маршрутами буду безмежно вдячний. Дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Свидовець ] додав(-ла) Льончик 17:19:35 22/08/2007
  Потрiбна допомога. Вперше йду на Свидовець. Хочу пройти вiд Квасiв до Догаськи i на Чорну Тису, за 2-3 днi. Пiдкажiть будь-ласка на рахунок мiсць для ночлiгiв, джерел, чи можна переночувати на Догасьцi. Якщо є карти з маршрутами буду безмежно вдячний. Дякую!
  • [ Re: Свидовець ] відповів(-ла) projdusvit 18:02:44 22/08/2007
   [ Re: Re: Re: Потрібна карта ] відповів(-ла) Astrik 01:06:16 04/08/2007
   http://mapy.mk.cvut.cz/data/Uk rajina-Ukraine/East_Carpathian s/East_Carpathians_Mts_50k/Eas t-Carpathian%20Mts.jpg
  • [ Re: Свидовець ] відповів(-ла) Malva-landa 22:30:22 22/08/2007
   Я б дуже хотіла у похід з вами! Чи можна? Коли відправляєтесь?
   • [ Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) Kobzar 09:31:48 23/08/2007
    від станції вертаєте з півкілометра по трасі до річки Тростянець-там буде невеличкий міст за ним звертаєте наліво на грунтовку і вверх,метрів зо 300 біля магазина буде роздоріжжя- треба йти правою стороною і майже одразу ще одне роздоріжжя тут вже ліворуч а далі прямо
    • [ Re: Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) Kobzar 09:43:29 23/08/2007
     з водою проблеми будуть з початку підйому на Малу близницю аж за Стіг,а так проблем не повинно бути,я заходив в перший день з 7-20 до 17-00 з Квасів на озера за г.Котел,а так по місцю зорієнтуєшся
    • [ Re: Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) eR-man 10:56:38 23/08/2007
     Радив би розраховувати на дві-три ночівлі. З аперший день зі нічого рахівського при гарній погоді до Ворожески під Котлом дійдете. Там на ніч буває мало народу. На наступний день оббігти інші озера - Трояску і Догяску (якщо йти з Ворожески не на хребет, а траверсами, зустрінете величезні малинники, принаймі десять днів тому малини було море...), трохи там поматрацитись (покупатись і т.п.) і впасти на ночівлю. Але якщо не сидіти на місці.... то можна йти через полонину й ліс, а далі по Апшинцю вниз - і побачити результати колишніх повеней. Буде кілометри чотири екстремального маршруту: камені.... ламане дерево... залишки мостів, безкінечні переходи вбрід з берега на берег... і виливання води з взуття :)) Але такий перехід вартий того! Впасти на ночівлю можна біла хатинки, де починається дорога на Чорну Тису. Звідти до села ще кілометрів 15... і цивілізація ...пиво :))
     • [ Re: Re: Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) Slavik) 13:45:26 23/08/2007
      Щодо маршруту по Апшинцю вниз - ходив минулого року, правда вгору - маршрут важкий і досить екстремальний. Хатинка лісорубів стояла. Тільки тих 15км до Чорної Тиси - не цікаві, дорога розбита лісовозами. Не дай боже вам туди попасти коли дощі.
    • [ Re: Re: Re: Свидовець ] відповів(-ла) eraservsv 12:12:29 23/08/2007
     Я ночував на полонині на окраїні Квасів. В 10:00 ми з дружиною вийшли, пройшли через Браїлку, хребет Урду-Флавантуч, Велику Близницю (в 14:30 на вершині були), попри Стіг, Котел, Апшинець і в 18:00 спустились до озера Трояска. Маршрут проходиться без проблем.
     Заночувати можна зразу за Котлом на озерах Ворожеська, біля оз.Догяска (дрів нема), біля оз.Трояска (є зовсім трошки сухого гілля).
     ---Минулого року хотіли спуститись від озера Трояска стежкою по карті до чорної Тиси, але пастухи сказали, що стежка повність розмита і зруйнована. Довелось дуже складним маршрутом траверсувати схили Апшинця і Котла і спускатись дебрями на Чорну Тису. Таки спустились, але траверс важкий, бо по ньому ганяють скот, якій дуже розбиває стежку. На спуску з Котла до Чорної Тис и дійсно величезні малинники. Ми навіть не зупиняючись зривали те що під руку попадалось і я наївся до отвалу.
     ---По Чорній Тисі до Ясині дорога нудна і нецікава


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::