Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Рівна-Гостра-Пікуй ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: 1. Ще раз переконався, що місця там малоходжені. Ми за три дні не побачили жодних туристів (лише в останній день на Пікую), в той час як на Чорногорі напевно був Бродвей.
2. Визбирали на всій території біля водоспаду Воєводин 4 пакети СІЛЬПО та АРСЕН скляної тари і 3 пакети пластикової. Удвох (з дівчиною) скільки змогли - знесли вниз до турбази чи то садиби на смітник. Залишилося 2 пакети склотари, на милосердних людей, може хтось додумається і також забере їх донизу.
3. Чи може хто знає, біле-жовто-біле маркування в тих районах (Водоспад, Прелука, Гостра, Пікуй і села біля Пікуя) чия то робота? Звичайно, не хотілося б критикувати, бо сам такого ніколи не робив, і не знаю наскільки це складно, але їхня робота чесно кажучи нікудишня. Серед розмаїтості доріг, при підйомі на хребет із села, жодного знаку куди йти, а вже перед самою вершиною то через кожних 10 метрів маркували. Або як вам таке: йде маркування на деревах, дорога тягнеться вгору, раптом на дереві стрілочка вбік, на якусь бічну непроглядну дорогу, що спускається донизу, і далі після повороту жодного знаку не видно (ходили навіть шукали). От і зрозумій, чи то вони позначили куди спускатися в село з гори, чи то шлях до вершини пролягає вниз бічною непроглядною дорогою, в той час як добре вторована дорога пішла на підйом. Все спілкування на дану тему
[ Рівна-Гостра-Пікуй ]додав(-ла)Коля00:39:21 27/08/2007 1. Ще раз переконався, що місця там малоходжені. Ми за три дні не побачили жодних туристів (лише в останній день на Пікую), в той час як на Чорногорі напевно був Бродвей.
2. Визбирали на всій території біля водоспаду Воєводин 4 пакети СІЛЬПО та АРСЕН скляної тари і 3 пакети пластикової. Удвох (з дівчиною) скільки змогли - знесли вниз до турбази чи то садиби на смітник. Залишилося 2 пакети склотари, на милосердних людей, може хтось додумається і також забере їх донизу.
3. Чи може хто знає, біле-жовто-біле маркування в тих районах (Водоспад, Прелука, Гостра, Пікуй і села біля Пікуя) чия то робота? Звичайно, не хотілося б критикувати, бо сам такого ніколи не робив, і не знаю наскільки це складно, але їхня робота чесно кажучи нікудишня. Серед розмаїтості доріг, при підйомі на хребет із села, жодного знаку куди йти, а вже перед самою вершиною то через кожних 10 метрів маркували. Або як вам таке: йде маркування на деревах, дорога тягнеться вгору, раптом на дереві стрілочка вбік, на якусь бічну непроглядну дорогу, що спускається донизу, і далі після повороту жодного знаку не видно (ходили навіть шукали). От і зрозумій, чи то вони позначили куди спускатися в село з гори, чи то шлях до вершини пролягає вниз бічною непроглядною дорогою, в той час як добре вторована дорога пішла на підйом.
[ Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)Roman10:19:33 27/08/2007 а я був на Стримбі та Дарвайці
за 3 дні - 2 туристи зустріли під Стримбою
[ Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)Roman10:23:39 27/08/2007 на всій території Колочави - напевно одних пластикових пляшок буде машин 10. Вони - ВСЮДИ. Їх - десятки і сотні тисяч.
[ Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)vasyl11:56:01 27/08/2007 Дане маркування робилось за кошти від спільного проекту з поляками, в якому ми були партнерами. За дані кошти ми знакували в Осмолоді, Надвірнянському та Верховинському районах, а закарпатці з Воловця даний район і далі... точно не знаю. Кілометраж мав бути здається коло 100 км
Робили вони то під керівництвом чи то кураторством наших опонентів по системі знакування зі Львова - клуб велотуристів любителів природи "Рух" на чолі з Анатолієм Яремчишином. Система знакування пішохідних маршрутів - цифрова на жовтому фоні.
[ Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)avatorl12:42:32 27/08/2007 Василю, а які опоненти позамальовували червоним мітки 201-го маршруту в лісі на спуску з Синяка в бік Хом’яка?
[ Re: Re: Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)avatorl16:21:50 27/08/2007 бачили вчора. замальована червноною фарбою нижня біла смуга, а як мінімум на одному знаку навіть жовту прихопили
[ Re: Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)vasyl17:28:21 27/08/2007 Те що то робили не ми, то можу гарантувати. Коли в нас дійде черга до даного району, то ми повністю поновимо все маркування.
Також ще справа в тому, що львівські маркувальники є прихильниками того, щоб знаків не було багато. На мій погляд вони ставлять їх замало.
[ Re: Re: Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)Strange_R19:29:27 27/08/2007 не знаю, хто робив маркування маршруту Осмолода - Ігровець, але велика подяка за таку купу роботи. Маркування просто суперове, - кожна наступна мітка практично в полі зору від попередньої.
[ Re: Re: Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)Останній герой16:39:09 04/09/2007 Йшов я маршрутом Осмолода-пол.Рущина біло-червоним маркуванням. Тим, хто це зробив - велика подяка, все було буже добре, навіть жереп на стежках розчистили! За це - великі спасибі, але коли я пішов від пол.Рущини в бік Бистриці хребтом Тавпіширівка, у мене просто не вистачало слів... ні, не вдячності. Не знаю, хто робив біло-зелене маркування, але добре, що він не зустрівся у мене тоді на дорозі. Ця марка не те що допомогала, але навіть збивала з пантелику і уводила з основного маршруту згідно мапи в хащі в ліво з хребта і взагалі скинула мене на західний бік хр.Тавпіширівки в долини рік, що тікуть під Горганом. Невже так важко було промаркувати шлях прямісенько старим польсько-чеським кордоном? Навіщо було малювати ту стрілку вліво через сотню метрів від урочища Пекло, яка просто скидає туристів з хребта і повністю зникає? Спочатку я вважав, що збився з курсу і пішов кудись не туди, але в самому низу, скинувши метрів 500 і опинившись на вирубці у західного підніжжя хр. Тавпіширівка, я несподівано натрапив знову на це біло-зелене маркування, яке єхидно показвало стрілочкою назад - туди, звідки я тільки що спустився. Обшукавши усі найближчі підходи та ущелини, по коліна у багнюці, жодного продовження я так і не знайшов. Допомогли зорієнтуватися лісоруби. Тільки після декількох спроб і неймовірного виснаження я знову видерся на хребет, де знову не знайшов жодних ознах біло-зеленого маркування, тільки дерев’яні стрілочки та зарубки на стовбурах смерек, які наполегливо намагалися знову мне скинути з хребта, тільки на східний бік, чого і домоглися на полонинці з колибами. Довелося знову набирати висоту і йти паралельною хребту старою дорогою, яка тільки над Бистрицею перетнулася з біло-зеленим маркуванням. Якщо йти з боку Бистриці, то все здається логічним і зрозумілим, яле коли йти з боку Рущини - неначе якась диверсія. Навіщо було уводити з кордону і скидати туристів в русла річок на західному боці хребта - досі не можу зрозуміти.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)Останній герой16:43:57 04/09/2007 Уточнення: якщо рухатись з пол.Рущини в бік Бистриці, то в правий бік, а не в лівий (там так біля прикордонного стовпчика і було намальовано: біло-зелена стрілочка вправо, а під нею ще хтось дописав Усть-Чорна, мабуть мав на увазі, що якщо піти цим маркуванням, то скоріше опинишся в Усть-Чорній, чим в Бистриці).
[ Re: Рівна-Гостра-Пікуй ]відповів(-ла)vassia18:41:02 27/08/2007 Напиши плс сюди або на мило як йшли час ,выдстаны,...вода....