стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ сніг на Близниці? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: шановні туристи! Збираємся з колегами на День студента на г. Близниця-). Яка там ситуація? Спорядження треба вже зимове? Якщо погана погода то як стан колиб під вершиною?
Все спілкування на дану тему
 1. [ сніг на Близниці? ] додав(-ла) Desperados 11:19:08 06/11/2007
  шановні туристи! Збираємся з колегами на День студента на г. Близниця-). Яка там ситуація? Спорядження треба вже зимове? Якщо погана погода то як стан колиб під вершиною?
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Sunrise 11:24:37 06/11/2007
   > Спорядження треба вже зимове?
   Так. Треба
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Петрик 13:17:05 06/11/2007
   Сніг на Близниці є, але не знаю як багато його. На Кукулі висота снігу була приблизно 10 см. В неділю цілий день падав сніг, тому за тиждень ситуація може сильно змінитись. Дивись за погодою. Які саме колиби тебе цікавлять? До речі, колиби там не в найкращому стані.
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Nitroglicerin 18:04:55 06/11/2007
   Зима вже там справжня!
   Правда йшов я там вперше,а зі мною ще троє,з яких двоє абсолютні новачки - видимість 150-50 метрів з набором висоти. Були ми 20-21 жовтня. На рахунок колиби є одна досить в пристойному стані,якщо йти з Близниць по хребтику вона знаходиться справа при видимості до 200 метрів ви її не пропустити - скидка висоти близько 400 метрів.
   • [ Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) IrishHighlander 02:44:42 07/11/2007
    На вершині 21-го видимість навіть менша була - метрів 20, не більше.
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) IrishHighlander 02:45:46 07/11/2007
   На полонині Браїлка як імініму одна колиба нормальна, з пічкою. Правда місця мало - двохмісна. Є ще одна з пічкою, але стан її не оцінювали.
   • [ Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) джек 15:25:53 07/11/2007
    Я також планував на День студента сходити на Близниці але з роботою вийшов напряг і переніс мандрівку на 23-24 листопада. Йду в ці місцини вперше і хотілось би почути пару порад щодо маршруту:
    1.По карті прикинув що до чого, в неті дещо знайшов про даний маршрут і дещо незрозумілий опис маршруту від зс до пол.Браїлка (кажуть що по селу треба блукати вуличками).Чи не міг би хтось накинути пару орієнтирів саме від зс до пол.Браїлка?
    2.Чи можна в колибі на пол.Браїлка розбити намет (Hannah Target III)?
    3.Чи є поблизу полонини вода чи прийдеться топити сніг?
    4.Що може знадобитись з зимового спорядження крім теплого одягу, спальника і горячительних напитків:)?
    • [ Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Sunrise 17:17:39 07/11/2007
     1. Сам точно не пам’ятаю нічого.. Інтуєтивними блуканнями надіюся вийти на Браїлку.
     2. В колибі не можна, бо вона (тобто вони) дуже маленькі
     3. Вода є. Далеченько трохи. Подивіться по карті. Треба пройтись вздовж лісу на північ.
     4. Думаю нічого не треба. Ну якщо очікуватиметься дуже погана погода, то можна би мотузкою зв’язатись. Якщо снігу на валить, то снігоступи не заважатимуть. Якщо буде потепління, а потім вдарить різко мороз - то кішки:)
     Якщо будете йти по хребту в тумані, то зауважте, що справа близько буде різкий схил.
     • [ Re: Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Tasic 17:54:41 07/11/2007
      там нема що блукати. Повертаєте наліво у Квасах на автодорозі (у бік Франківська). На повороті є ресторан, там ще характерне дерево з журавлем різьбленим, не пропустите. Далі йти дорогою метрів 100. побачите потічок зліва, у нього мурований каменем берег. Піднімаєтеся уздовж потічка, на роздоріжжі йдете направо, залишаєте з правого боку крамницю і піднімаєтеся нагору. За кілька десятків метрів за крамницею є поворот наліво. Можна йти ним, а можна пройти прямо. Прямо вийде довше. Але цікавіше - гарні краєвиди з села. Потім дороги усе одно зійдуться. А далі просто - йдете лісом. часом трапляються розгалудження, але дорога повинна постійно йти нагору. Вони сходяться докупи і виходять на Браїлку.
      Будьте обережними на Близниці!!! там дуже круті схили і навіть не на самій вершині ще, є і ближче. Якщо погода погана, бракує знань місцевості і немає gps - дуже би не радив підніматися. Там достатньо людей загинуло, тьху-тьху. Води зараз немає - струмок висох чи замерз, скоріше замерз.
      Інший підйом на Близницю: від залізничної станції одразу нагору. Там є стежка, не пропустите. Йти довше, підйом затяжний і крутий. У вересні там дуже гарно - дуби, все у золоті, але зараз листопад :). Кошари є на шляху, двічі. На полонині Донесівка і за Переслупом. Чи можна там ночувати - не пам'ятаю, не придивлявся, давно там не ходив
    • [ Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Lubко 17:39:51 07/11/2007
     1. В Квасах ще внизу (відносно) є роздоріжжя: дорога прямо йде на захід низом і виходить аж на південний відріг Близниці (той, що тягнеться аж до Рахова, тудою ніколи не ходив, тому не раджу), а дорога направо плавно піднімається і вже практично без ніяких розгалужень йде на полонину. тобто: з самого початку орієнтуйтеся направо.
     2. колиби маленькі, але в одній з них є непогана пічка, так шо можна намет не розбивати.
     3. справа від дороги (тої, що на Близницю) трохи вище лісу. але вона там може бути замерзла (великий дерев’яний жолоб), в лісі у зворі (прийдеться трохи спуститися) тече потічок.
     4. думаю - ще пальник (примус) не завадить.

     "горячительних напитків" - то мається на увазі алкоголь? я б дуже не радив... в цю пору і так багато людей в горах гине... (це не погроза а застереження)
     • [ Re: Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) джек 08:32:28 08/11/2007
      Дуже дякую за поради. На рахунок "горячительних напитків" то я не дуже серйозно. Єдине що завжди в походах вживаємо це смачнющий глінтвейнчик, непогано зігріває.
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Ed.ua 21:19:30 08/11/2007
   А.Стан Близниці на 5.11.2007: http://i036.radikal.ru/0711/69 /868e70357c2c.jpg
   Відповідно робимо висновки стосовно спорядження.
   Б.Достатня наявність чистого свіжого снігу на Браїлці виключає можливість обезводнення організму.
   В.Серед великої кількості деревяних споруд http://i038.radikal.ru/0711/00 /7af3786ea08a.jpg знайдеться місце для палатки, але палити там вже зась!
   Г.В любому випадку в наметі(будь то під стріхою чи під морозним небом) ніч буде приємнішою ніж в колибі. Хоча порітисяь, просушитись, зварити їсти ліпше в колибі.
   Д.Переконливе прохання знайти собі попутника, а стосовно безпеки прислухатися до комента Tasic_а
   Е.Мобільний звязокв : білайн, гірше київстар
   Ж.Можуть знадобитись, швидше не зайвими будуть, панорамні сонцевітрозахисні окуляри: http://i034.radikal.ru/0711/60 /c93b3c5c6da3.jpg (спасає від "січки")
   З.Без кішок обійдеться, снігоступи місцями не помішають. Під свіжачком вже сформувався нормальний фірн. Крутизна схилу і температура снігового покрову дозволяє підйом у взутті з твердою підошвою (з "врубуванням")
   К.Основне це здоровий глузд і удача.
   УСПІХІВ!
   • [ Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Roman 15:28:52 09/11/2007
    цікаво почути пункт Г детальніше?...
    • [ Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Tasic 20:52:21 09/11/2007
     Погрітися можна в одній із двох колиб. перша знаходиться зліва від дороги за кілька метрів (якшо підніматися з Квасів), Інша - трохи лівіше. хатки дуже маленькі, принаймі перша - на 2 осіб. є п’єц, з дровами не дуже. Усе обписано фразою "хто вломить - уб’ю" :) Хати продуваються - будь здоров, щілини - можна палець запхати.
     Нагорі одну колибу пустили на шрот, залишилися вже мабуть товсті колоди.
    • [ Re: Re: Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Ed.ua 07:55:25 10/11/2007
     про п."Г":Ну так вже сказано що можна прокинутись з менінгітом через щілини. Через те і тепло видувається, а підтримувати цілу ніч вогонь ніяких дров не стане, тай не відпочинеш.Тому ліпше обрати собі велику стайню і поставити палатку- захистить від опадів та вітругану, а кухнею займатись в першій де пише "хто вломить - уб’ю". Якщо потрібні цвєки, вони в торбинці у другій міні колибі. (розпізнавальні знаки колиб з пічками- димоходи буржуйок) На дворі біля колиб є столики з лавчинами а в першій колибі зелений таборик.
  • [ Re: сніг на Близниці? ] відповів(-ла) Desperados 01:27:11 13/11/2007
   Шановні дякую вам за детальні коментарі!!!Зробив море висновків!!!Буду уважний!!!!Успіхів всім!!!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::