Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Похід на Петрос ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Доброго дня. Збираємось в похід Кваси - Петрос - Говерла - Лазещіна. Хто має інформацію про стан снігового покриву - будь ласка підкажіть. Чи потрібні зараз кішки, снігоступи? Яка ймовірність сходження лавин? Дякую. Все спілкування на дану тему
[ Похід на Петрос ]додав(-ла)Darvin19:28:29 18/03/2008 Доброго дня. Збираємось в похід Кваси - Петрос - Говерла - Лазещіна. Хто має інформацію про стан снігового покриву - будь ласка підкажіть. Чи потрібні зараз кішки, снігоступи? Яка ймовірність сходження лавин? Дякую.
[ Re: Похід на Петрос ]відповів(-ла)ya_borman05:25:49 19/03/2008 ходили з 7 по 11 березня.
снігу не так вже й багато. йшли на снігоступах (але можна і без них)
кішки потрібні хіба що на спуску з Петроса (на перемичку), але не обов’язкові
правда, сніжно-фірнова ситуація з того часу могла змінитися.
трохи фоток можеш побачити по лінку, що нижче висить (про семінар з гірського походу)
[ Re: Похід на Петрос ]відповів(-ла)Шаміль14:08:03 20/03/2008 ходили 15-16 березня Лазенщина-Холонченський Плай-Петрос-Козьмещик. З пятниці на суботу під Петрос випало до 10-15 см снігу. В неділю сильні вітри на полонині той сніг здули в улоговини і ями, так що гребні переважно зафірновані. На відкритих місцях під дією вітру свіжий сніг почав формувати снігову дошку. В лісі провалювались на відкритих місцях до колін і вище, глибокий сніг почався десь з висоти 1150-1200 м.
[ Re: Похід на Петрос ]відповів(-ла)Darvin22:29:30 30/03/2008 Через сильний снігопад сходження на Петрос не здійснили. В зв"язку із несприятливими погодними умовами, маршрут змінили на такий: перший день ішли з Квасів вздовж потоку Кевеле (генштабівська карта) до галявини із дерев"яною хатинкою. До наступного ранку чекали, поки закінчиться дощ. Другий день - підйом на висоту 1158 (0242) - ночівля. До ранку намети перетворилися на снігові сугроби. Третій день - підйом на гору Какараза 1558 (0341) по гребеню від попередньої висоти. Глибина снігу просто вражає. Один із учасників походу провалився аж по груди. Далі спустилися на полонину Шесса, де заночували в колибі. Наступного дня просто відпочивали, насолоджувались природою і снігом, якого не бачили цілу зиму. В останній день походу спустилися в Ясиня.