стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дядько з рушницею ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Нарід, вже вкотре чув від інших, що в Карпатах творяться такі от речі: йде, наприклад, група миролюбних туристів, назустріч їм дядько з рушницею: "Стали всі задом", - каже, погрожуючи фузеєю, всі стали, він вибрав найпривабливіший наплічник, витряхнув з нього все і пішов собі. Або інше - просто вимагаючи гроші. Чи траплялося з кимось щось схоже в горах, чи знає хтось, як із цим боротися (я маю на увазі боротися глобально, якось запобігаючи, бо в пику з лівої ноги я й сам можу дати, все ж не дарма з дитинства карате займаюся, але хочеться почути більш розумніші ідеї). Бо кажуть, що останнім часом, особливо на Закарпатщині, є цілі села, в яких можна за безцінь купувати спорядження. Що ви про це думаєте, чи можливо конкретно назвати назви сіл, які з них варто обходити і т.д і т.п.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Дядько з рушницею ] додав(-ла) Scorp 20:22:12 17/03/2003
  Нарід, вже вкотре чув від інших, що в Карпатах творяться такі от речі: йде, наприклад, група миролюбних туристів, назустріч їм дядько з рушницею: "Стали всі задом", - каже, погрожуючи фузеєю, всі стали, він вибрав найпривабливіший наплічник, витряхнув з нього все і пішов собі. Або інше - просто вимагаючи гроші. Чи траплялося з кимось щось схоже в горах, чи знає хтось, як із цим боротися (я маю на увазі боротися глобально, якось запобігаючи, бо в пику з лівої ноги я й сам можу дати, все ж не дарма з дитинства карате займаюся, але хочеться почути більш розумніші ідеї). Бо кажуть, що останнім часом, особливо на Закарпатщині, є цілі села, в яких можна за безцінь купувати спорядження. Що ви про це думаєте, чи можливо конкретно назвати назви сіл, які з них варто обходити і т.д і т.п.
  • [ Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) Юрко 09:14:42 18/03/2003
   Не зустрічав. І слава Богу. Максимум, що було - то ножака в руках п’яних рогобанів в районі Пікуй - пол. Рівна (Мирослав і asd008848 краще розкажуть) і нічний візит бандитів на Доґясці. З правової точки зору твій випадок - це кримінал (ст. 187 КК, до семи років). Я переконаний, що така ваша проінформованість, якщо не відіб’є охоту нападати далі, то "бойовий" запал пригасить точно. З другого боку ніхто тебе не позбавляв права на самооборону. Наші закони дозволяють тобі привести нападника в безпорадний стан за допомогою підручних матеріалів (навіть якщо гвинтарь був іграшковий, незаряджений чи зі збитим курком). А якщо він почне палити з пушки направо-наліво по людях, дозволяється навіть перерізати йому горлянку (я на повному серйозі) або всадити йому сокиряку в спину. Головне не перегнути палку. Потім зв’язати і викликати по мобілці п/о органи. Такі випадки траплись виключно в теплий сезон, взимку не було. Пропоную всім оперативно повідомляти про такі випадки на сторінках цього сай
  • [ Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) vasyl 10:19:26 18/03/2003
   Якщо узагальнювати данi, то нападiв бiльш за все в мiсцях, де великий потiк мандруючих. В Горганах про такi речi я не чув. Але i це не виключаеться. Можна перлiчувати села, самi люди в селах знають хто це робить, але в даному випадку ми боротись з цим можемо тiльки САМОСТIЙНО. Якщо в мiстах нас не можуть захистити, то що говорити про гори. Перш за все в цьому повинно бути зацiкавлене мiсцеве населення, яке б отримувало надходження вiд туризму, тодi таких випадкiв буде що раз менше.
  • [ Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) asd008848 16:16:33 18/03/2003
   da vsudu e. ja cym aborigenam ne dovirjayu. im by lyshe vodku pyty ta mordu byty. najkrashe ce vyhodyt litom v rajonah podobavcja (borzhava) velykobereznjanskij rajon zakarpattja vsi sela pogolovno. jakos vidznachilos selo jalynkuvate ta hashovan (nu tam pjani vsi byly na tomu ozeri) takozh lazeshina i jasynaja v barah buvayut redkosni mudaki. ale jaksho po selah po barah ne hodyty i v sela ne spuskatys to vse ok. pravda inodi jakis lyudy pytajutsja jakiz dozvola na vhid v zapvednik. nu s tymy legshe vony jdyt kudy jih poslaly
  • [ Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) vasyl' 17:47:14 18/03/2003
   Дай інфу де можна дешево прдбати спорядження на Закарпатті, в яких селах, у кого?. Найефективніше правою ногою в ліву щелепу (якщо розтяжка і швидкість досволяють) - це не порада, а власна думка !
   • [ Re: Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) Scorp 20:06:56 18/03/2003
    Ха! Яка різниця якою ногою куди. Я й Тобі-Уширо-Маваши запросто, але от як кажуть: "проти лома нема прийома". Вистрелить тобі в ногу, тоді вже не поскачеш. Взагалі-то знаю такий випадок: вимагав дідусь по 5 грн. з рила, наші скинулися, дали все одному, він відніс дідусю, а коли той взяв гроші і розслабився, опустив фузею і повернувся спиною, наш "посол" йому такого стусана зарядив по потилиці ... Є навіть фото: компанія хлопак з рушницею, всі веселі такі, а в них в ногах лежить дідусь зв"язаний з кляпом в роті. 10 км його тягнули по лісі, потім патрони відібрали і вдпустили з фузеею.
    А на рахунок конкретних сіл - то я не знаю, де можна купити спорядження, але якщо б і знав - краще не говорити, щоб не сприяти розвитку даного ремесла.
    • [ Re: Re: Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) vasyl' 19:22:24 19/03/2003
     :-)

     Тобі-Уширо-Маваши - Тобі сприймати, як наїзд, чи це назва така? ;-))
     • [ Re: Re: Re: Re: Дядько з рушницею ] відповів(-ла) Scorp 20:22:33 19/03/2003
      Та ні!!!
      "Тобі" - це така назва.
      Тобі-Уширо-Маваши - це по-людськи означає удар ногою з повороту у прижку, ото "тобі" - це і є "у прижку"
      : )))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::