стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Мертве ведмежа ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Побігав чотири дні по горах.В перший день вийшов з Мислівки по р. Свіча, пройшов по р.Правич і за 2км до підйома на пол.Мшана виявив слід великого ведмедя ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/383.html ), а ще за 2км мертве ведмежа(ціле, не роздерте,50см завдовжки)( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/384.html ).Ось так і був зіпсутий настрій на весь похід.Тут слід рисі ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/412.html ).Сокіл в небі ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/405.html ).
Все спілкування на дану тему
  1. [ Мертве ведмежа ] додав(-ла) wodopad_3 20:34:47 07/06/2008
    Побігав чотири дні по горах.В перший день вийшов з Мислівки по р. Свіча, пройшов по р.Правич і за 2км до підйома на пол.Мшана виявив слід великого ведмедя ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/383.html ), а ще за 2км мертве ведмежа(ціле, не роздерте,50см завдовжки)( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/384.html ).Ось так і був зіпсутий настрій на весь похід.Тут слід рисі ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/412.html ).Сокіл в небі ( http://foto.mail.ru/mail/wodop ad_3/373/405.html ).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::