стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Петрос ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: В суботу збігали на Петрос. Маршрут - Івано-Франківськ - Лазіщина - Петрос ну і в зворотньому порядку. Все нічо, тільки от народу повно і поїзд зламався тож приїхав в Лазіщину на півтори години пізніше - того і бігали ).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Петрос ] додав(-ла) Kys 11:43:38 20/10/2008
  В суботу збігали на Петрос. Маршрут - Івано-Франківськ - Лазіщина - Петрос ну і в зворотньому порядку. Все нічо, тільки от народу повно і поїзд зламався тож приїхав в Лазіщину на півтори години пізніше - того і бігали ).
  • [ Re: Петрос ] відповів(-ла) KJaR 13:08:45 20/10/2008
   Сильний сніг на вершині? З якої висоти починається снігова лінія?
  • [ Re: Петрос ] відповів(-ла) Roman 13:41:21 20/10/2008
   у кінці жовтня повно народу?!
   чи Ви маєте на увазі у потягу?
   • [ Re: Re: Петрос ] відповів(-ла) Kys 18:45:14 20/10/2008
    Нажаль я мав наувазі не потяг (((. Народу було дійсно повно, народу який сунув на вершину. Нам пощастило що ми перегнали решту груп, то ж крім нас 4, було ще 4 хлопака з Чернівців.В колибах під Петросом взагалі було якесь туристичне містечко...Чоловік не менше 50-60. А як вертались то на Казменщику взагалі побачили кумедну картину - два створінячка жіночої статті - одна в тапочках, друга з коциком на плечах і звичайно ж обидві з шикарним макіяжем йшли власне на Петрос і питали чи далеко ), а на то що там мінус 5 , вони ображено сказали шо в них же є коцик ). Про сніг - початок десь так з 1700, але танув...глибини від 5 до 20 см.
  • [ Re: Петрос ] відповів(-ла) джек 14:50:12 20/10/2008
   Також на вихідних ходили на Петрос http://beskyd.lviv.ua/viewtopi c.php?t=985 . По дорозі до Лазіщини обігнали десь зо 50 чоловік у адіках і з торбами різного виду які йшли з "Гавєрли", на зс. було ще приблизно зо 70 чоловік. Петрос зустрів нас мінусовою температурою, пронизливим вітром та снігом.
   • [ Re: Re: Петрос ] відповів(-ла) KJaR 20:47:08 20/10/2008
    Ого, народу дійсно було багацько. Я ходив на Костричу і там було 3 плюса в одному -- повна відсутність людей, шикарнячі краєвиди на Чорногору та в неділю тепле-претепле сонечко, вдалося навіть позагоряти!! =)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::