Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ хребет Кострича ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Збираємось 14-16 лист. прогулятись хребтом Кострича. Мо’ хто був останніми часами, цікавить будь-яка інформація від "перших очей" :) Все спілкування на дану тему
[ хребет Кострича ]додав(-ла)eR-man11:52:13 04/11/2008 Збираємось 14-16 лист. прогулятись хребтом Кострича. Мо’ хто був останніми часами, цікавить будь-яка інформація від "перших очей" :)
[ Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)eR-man12:57:47 04/11/2008 аха... промарковано? нууу, ми ще вирішуємо звідки, чи з Кривопільського перевалу, чи із Завоєлі.... Які плюси/мінуси варіантів?..
[ Re: Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)Sunrise13:06:06 04/11/2008 в Завоєлі лише спускався, причому двома варіантами: по хребту у лісі (досить швидко до речі), і по дорозі вздовш потоку (не можу зараз сказати назву) що південніше Кострича. В другому варіанті багато болота. А варіант по хребту здається нічого.
Мінус підйому від Кривопільского перевалу: промаркована стежка/дорога завжди тягнеться в праву сторону, і виходить західніше на декілька кілометрів від найвищої вершини хребта.
[ Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)KJaR00:30:42 05/11/2008 Промаркована стежка взагалі веде після входу в ліс праворуч і виходить на хребет набагато західніше найвищої точки хребта, за пару км, і вже звідти треба йти хребтом -- то довше (плюс -- довго йдеш хребтом і милуєшся краєвидами).Треба після того як зайшов в ліс на розвилці звертати ліворуч і тогди серпантином вилазиться на хребет на сам верх, так, як в карті "Туристичні стежки Чорногори"(500метрівка) позначений червоний маршрут (реально він позначений так, як я казав вище) (плюс -- набагато скоріше, але краєвидами милуєшся мало, валиш лісом, а потім гоп! і ти вже наверху).
Виходиш в цьому випадку західніше не за декілька кілометрів, а за 670метрів від головної вершини хребта, як не хочеш гака робити то можна знизу з закруту серпантину прямо на вершину ломанутися -- 150м шторца і 350 горизонтальних. Жерепу нима.
Найбільший плюс підйому з Перевалу, на Костричу це не стільки менший перепад висоти -- перевал на 970м н.р.м а завояла на 900, як те шо до перевалу добратися набагато легше і скоріше получається, зараз коли темніє в 17 це важливо. Підйом з перевалу на хребет займає 2.5-3години. Далі по хребту годину десь до колиби йти. Вона знаходиться під вершиною Кострич, вода є, хата курна.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)джек10:43:54 06/11/2008 Після повернення напишіть пару слів про похід і ситуацію на місцевості. Планую туди також з першим сніжком помандрувати.
[ Re: Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)Tasic15:52:45 06/11/2008 Ми узимку йшли так.. У березні. Закоси закінчилися і ми вперлися по пояс у сніг. То ще уночі було. Такий маршрут було вибрано з підозри, шо коли я запропоную інший, то йти точно будемо уночі :-D Словом, вийшли прямо на вершину, влоб.
2 KJaR: можна трек, якшо не шкода? Цікаво, де та стежка улітку йде
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: хребет Кострича ]відповів(-ла)eR-man12:06:32 07/11/2008 ну... минулого року ми в листопаді по пояс у снігу в районі пол. Гропи (під ПІЧом) блукали, цього року сніг наразі ще відтягується... цікаво, чи надовго...