стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Прохід по Україно-Румунському кордону ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня шановне панство! Планую здійснити в кінці квітня на початку травня похід вздовж Україно-Румунського кордону в Карпатах. Тривалість - орієнтовно 4-5 днів. Раніше ходили в таку пору року, але тільки в Горганах і по Чорногорі. Підкажіть будь-ласка якийсь маршрут чи маршрути, умови проходження, специфіку походу в прикордонній зоні або принаймні де про це можна прочитати.
Наперед дякую
Все спілкування на дану тему
 1. [ Прохід по Україно-Румунському кордону ] додав(-ла) Русік 15:20:50 19/01/2009
  Доброго дня шановне панство! Планую здійснити в кінці квітня на початку травня похід вздовж Україно-Румунського кордону в Карпатах. Тривалість - орієнтовно 4-5 днів. Раніше ходили в таку пору року, але тільки в Горганах і по Чорногорі. Підкажіть будь-ласка якийсь маршрут чи маршрути, умови проходження, специфіку походу в прикордонній зоні або принаймні де про це можна прочитати.
  Наперед дякую
  • [ Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) Qbl 06:17:29 20/01/2009
   Тут на форумі й писалось. МИнулого року в липні я задавав аналогічне питаня, задавалися до того і після того. Лишень шукай...
  • [ Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) Liber72 09:28:59 20/01/2009
   маршрут як маршрут, там дорога і то величенька. про дозвіл, тут на сайті працює пошук і всі данні є в неті, головне заздалегідь оформити документи. проблем з дозволом не має бути
  • [ Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) tol385 10:51:44 20/01/2009
   Є один маршрут яким я ходив не раз,іде прямо з Рахова на Мармароси,якщо розумно йти до Мармарос можна дійти далеко від прикордонників.Дозвіл не брали ніколи.Мої побратими умудрялись навіть на Феркеу і Рубеш збігати,але я не ходив це вже перебір.Лісників зустрічали на дорозі часто ,тільки не прикордонників.Якщо хочеш трохи екстріму прохід до Мармарос можу описати.
   • [ Re: Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) Tasic 13:13:35 20/01/2009
    Я би Вас здав прикордонникам... чесно. Чините не гідно - то хоч мовчали б.. А через Вас та подібних Вам прикордонники і ставляться упереджено до порядних туристів. Дитяча хвалькуватість у Вас ще не зникла, бо Ви собі не уявляєте, яких проблем група знайде на свою голову, якщо її затримують по формі на кордоні без дозволу. Це буде останній похід у ті краї
   • [ Re: Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) mandrivnik 14:04:59 20/01/2009
    Шановний tol385, чим хвалишся, навіщо когось на авнтюру підштовхуєш? ПІМ знаходиться на кордоні, отже в прикордонну зону (режимну зону) вхід тільки з дозволу. В цих місцях, ще за Радянської влади, люди навчені про всіх сторонніх сповіщати органам, якщо не в міліцію то погранцям. Багато моїх друзів попалися на цьому. На другий раз видай на сайті прізвища своїх друзів, які ходили на Феркеу, вони теж тобі скажуть дякую.
   • [ Re: Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) Русік 09:08:22 21/01/2009
    Опис маршруту був би не зайвим, дякую. Але думаю перепустки варто таки оформити, про всяк випадок. Всяке буває :)
    • [ Re: Re: Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) Tasic 09:43:30 21/01/2009
     Там звідки не підеш - впретеся у дорогу, що йде кордоном. Перепустку не "про всяк" випадок, а обов’язково оформляйте. Робіть то заздалегідь, бо Мукачево та Ділове, наприклад, мають зв’язок через пташину пошту. Цього року вкурв..ила нездатність прик. загону вчасно передати повідомлення на заставу. Правда, то під Новий рік було. Одні кажуть"йдіть", а інші - "не пустимо". Плюнули - пішли на Чорногору. З принципу. Потім прикордонники у Діловому питали "а чому це ми не приїхали, раз телефонували".
     І ще: не розраховуйте на прохід дорогою у скелястій частині (ПІМ, Шербан) - вона засипана снігом (фірн) і пройти її буде важко. А збоку - порядне урвище. Тому там - тільки верхами. Хоча рік на рік не схожий. Скільки випаде снігу - буде видно
   • [ Re: Re: Прохід по Україно-Румунському кордону ] відповів(-ла) zenko 14:47:25 21/01/2009
    BULLSHIT!!!!
    1.Дозвіл браьти обов"язково! Не піддавайтесь на авантюри.
    2. На Фаркау тільки один хід: легально через кордон, а дальше в гори з Румунської сторони.
    3. Каюсь!!! один раз з Мезипотоків я ломанувся на Фаркау, але в липні, в 3 ночі стартонув, перед тим добряче прослідкувавши за рухом на лісній вирубці по румун стороні.
    4. дійшовши до початку підйому на гору побачив хатинку румун погранців зліва від підйому. Повернув назад...бігом...

    Не піддавайтесь на авантюри, нелегально не йдіть...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::