стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Інфо по маршруту ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На початку березня плануємо пройти по маршруту с.Зелене – с.Буркут – г.Чивчин – г.Будичевська Велька – г.Ледескул – г.Керничні – г.Стіг – г.Вихід – г.Піп Іван Чорногірський – с.Дземброня.

У випадку виникнення непередбачуваних ситуацій та складних метеоумов запасним варіантом є маршрут с.Зелене – с.Буркут – г.Чивчин – г.Будичевська Велька – г.Ледескул – г.Керничні – хр.Руський Діл – с.Зелене.

Прохання поділитись інформацією (жпс трек, місця для ночівель, можливі труднощі на даному маршруті, поради по логістиці).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Інфо по маршруту ] додав(-ла) джек 09:33:30 23/02/2009
  На початку березня плануємо пройти по маршруту с.Зелене – с.Буркут – г.Чивчин – г.Будичевська Велька – г.Ледескул – г.Керничні – г.Стіг – г.Вихід – г.Піп Іван Чорногірський – с.Дземброня.

  У випадку виникнення непередбачуваних ситуацій та складних метеоумов запасним варіантом є маршрут с.Зелене – с.Буркут – г.Чивчин – г.Будичевська Велька – г.Ледескул – г.Керничні – хр.Руський Діл – с.Зелене.

  Прохання поділитись інформацією (жпс трек, місця для ночівель, можливі труднощі на даному маршруті, поради по логістиці).
  • [ Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) Liber72 10:14:20 23/02/2009
   думаю для початку дозвіл, частина маршруту в прикордонній зоні
   • [ Re: Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) джек 11:25:56 23/02/2009
    Дозвіл оформлений. Процедуру знаю (ходив с.Зелене-хр.Руський Діл-г.Стіг-г.Мезипотоки-с.Богд ан і с.Костилівка-пол.Лисича-ПІМ-Пе трос М.- Берлибашка-с.Богдан). З районом запланованого походу знайомий тільки по топографічних картах і з описів людей які там були. Плануємо маршруткою доїхати до Верховини і там на заздалегідь замовленому транспорті доїхати до Буркута. Чи мож доїхати до Буркута (плануєм грузовим УАЗом) а може і дальше чи тільки до кпп у Зеленому?
    • [ Re: Re: Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) slavko 14:28:51 23/02/2009
     Ночувати мож на полонині під Чивчином, одна добротна хата, правда пічка курна. Друга точка по маршруту на пол. Лядескул, правда треба з хребта зійти трохи вниз на саму полонину. І на пол. Роги - стара застава.
  • [ Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) dovguj 20:37:36 23/02/2009
   Два роки назад (8 березня) ходили частиною Вашого маршруту (с.Зелене-с.Буркут-г. Прелучний-ночівля під г.Ледескул-далі кордоном з ЄС - г. Будичівська-Велька- г.Кукулик-г.Чивчинаж-г.Чивчин- ночівля за горою в колибі-Добрин-с.Буркут-с.Зелен е). Місцевість дуже класна, дуже дика, маса слідів вовків так як і самих вовків, котрих ми бачили під г.Ледескул. За нормальної видимості там ніякий жпс не потрібний. Снігу я думаю там цього року значно більше ніж два роки назад - тоді найбільше провалювалися на кордоні з Румунами- по-пояс. Важким і затяжним буде для Вас напевно підйом з р.Чорний Черемош до Чивчина. Під Чивчином на Вашому маршруті будуть колиби-одна з них цілком нормальна ("зможете навіть сауну з контр. басейном прийняти"-на місці зрозумієте чому))) Досить небезпечним є підйом від колиб на вершину Чивчина-можливі великі надуви з пн.-сх.сторони, зате гора з цього ракурсу найкрасивіша (як на мене). І ще одне- не варто їхати від прик. застави в Зеленому до с. Буркут машиною-мало хто з водіїв на це погодиться, та й класне сірководневе джерело по дорозі прогавите. А далі за Буркут точно ніхто не поїде (правильніше сказати- не проїде). Мостів за Буркутом не було.
  • [ Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) Astrik 02:57:38 24/02/2009
   згоден з dovguj на 100%, дещо уточню.
   Раджу знайти генштабівську 500м мапу району Чивчина. В неті вони є у вільному доступі. Проглянь розділ форуму по мапах, тут давали посилання на них.
   Номер мапи - L-35-2-А Буркут, часом можеш зустріти номер L-35-002-1. Чому кажу про 500 метрівку? По кілометрівці можна орієнтуватись літом, кірм того той район досить далеко від цивилізації, а після союзу місцевість досить "здичавіла", можеш не зустріти багато чого, що вказано на генштабівках. Тому не виключено, що окрім проблем з орієнтованням можете стикнутись з тим що доведеться декілька разів переходити у брід Черемош і його притоки.
   Я б не був таким оптимістичним щодо ділянки Шибене-Буркут. Літом до Буркута не багато хто хоче їхати, а зимою ...., мало віриться. Навіть якщо гіпотетично ви доїдете до Боркута, далі ніхто не сунеться.
   Найбільш відомий підйом на Чивчин це з місця зєднання Чорного Черемоша і притоки Добрин. Колись в тому місці був міст, два роки тому було лише дві смереки перекинуті на інший берег Черемоша, а що зараз незнаю. Можливо вже і їх немає. Перехід у брід в тому місці досить складний і може бути небезпечний. Черемош тече десь 2м нижче рівня берегів. Крім того навіть влітку течія там була досить сильна і швидка. А навесні, в період таненя снігу?. Так що цілком ймовірним може виявитись потреба в якійсь переправі. Через притоку Добрин, мосту також немає, так що знову у брід. Є ще стежка вздовж потоку Добрин, але в якому вона стані мені невідомо. Але я б розраховував на гірший варіант. І ще про одну стежку котра веде на Чивчин. Це стежка вздовж потоку Албін. І знову ж, аби дійти до місця впадання п.Альбін у Черемош потрібно перейти декілька мостів котрі, можливо всі, вже зруйновані. Про стан цієї стежки я також нічого конкретного сказати не можу.. На мою думку, найскладніше буде внизу- пройти/попасти на потрібну стежку. На верху з орієнтуванням не повинно виникнути проблем, хребет відкритий. Лише обережно на схилах Чивчина, схили лавинонебезпечні.
   • [ Re: Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) джек 10:13:23 24/02/2009
    Дякую за дійсно важливу та необхідну інформацію. Карти названі Вами маю. Власне чому хотів доїхати якомога дальше, щоб зекономити час.
    • [ Re: Re: Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) vasyl 12:28:12 24/02/2009
     Відносно переїзду автомобілем в сторону Буркута, звернись до Г.Д.М і він тобі розкаже, як вони ледве то проїхали трьохмостовим ЗІЛ 131.
  • [ Re: Інфо по маршруту ] відповів(-ла) _olexa_ 22:04:29 17/03/2009
   Можливо що вже й запізно але: майте на увазі що вище Буркута вздовж Черемоша дороги може місцями не бути зовсім, останній раз я там був у кінці серпня і точно знаю що до 20 вересня нічого не змінилося - дороги порвані у липні. Мостів на чивчинський бік і до того вже не було - так що можна розраховувати тільки на брід (зимою там лід людину не тримає - пробував у січні минулого року пр температурі -27). Я не знаю чи відновлювали там щось після вересня, але думаю що навряд. Таким чином йти і туди і назад треба тільки верхом, або в один бік Чивчинами і повертатись Гринявами - найліпше місце для переходу з хребта на хребет у долині Чорного Черемошу - устя потоку Попадинець, але там точно потрібно не менше 40м нормальної мотузки для облаштування переправи.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::