стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дозвіл на проходження прикордонною зоною ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Люди добрі, допоможіть розібратись.Маємо бажання поїхати приблизно 19-26 в похід.Він почнеться з ясині і повинен закінчитись в Рахові.Тобто проходимо відрізок маршруту по Марморосах (по Румунському кордоні).Проблема полягає в тому, що ми не знаємо чи треба дозволу на проходження марморосами?Ділянка маршруту яка викликала проблеми:г.Піп-Іван(Чорногірсь кий)------>г.Стіг------> г.Піп-Іван (Мармороський)----->пол.Бер лебашка--------->с.Костилів ка.Ми не хочемо падати в Шибене і ні в одне КПП не будемо заходити.Підкажіть чи треба дозвіл і де його взяти якшо треба.Є дані що дозвіл можна взяти в Мукачеві.Можливо його можна взяти на КПП в ясині якшо там воно є.Буду ДУЖЕ вдячний за пораду і допомогу у даноиу питанні.Наперед дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Дозвіл на проходження прикордонною зоною ] додав(-ла) Ростик(ОбК) 14:56:45 15/06/2009
  Люди добрі, допоможіть розібратись.Маємо бажання поїхати приблизно 19-26 в похід.Він почнеться з ясині і повинен закінчитись в Рахові.Тобто проходимо відрізок маршруту по Марморосах (по Румунському кордоні).Проблема полягає в тому, що ми не знаємо чи треба дозволу на проходження марморосами?Ділянка маршруту яка викликала проблеми:г.Піп-Іван(Чорногірсь кий)------>г.Стіг------> г.Піп-Іван (Мармороський)----->пол.Бер лебашка--------->с.Костилів ка.Ми не хочемо падати в Шибене і ні в одне КПП не будемо заходити.Підкажіть чи треба дозвіл і де його взяти якшо треба.Є дані що дозвіл можна взяти в Мукачеві.Можливо його можна взяти на КПП в ясині якшо там воно є.Буду ДУЖЕ вдячний за пораду і допомогу у даноиу питанні.Наперед дякую.
  • [ Re: Дозвіл на проходження прикордонною зоною ] відповів(-ла) ya_borman 16:37:54 15/06/2009
   + вам точно треба дозвіл з Ділового
   + можливо треба дозвіл з Шибеного (принаймні не робіть сходження на г.Стіг М., а траверсуйте його по дорозі).

   + пишіть лист в Мукачево: http://forum.tourclub.com.ua/v iewtopic.php?t=76

   + до Ділового в ідеалі заїхати керівникові з паспортами учасників. Можливо вдасться домовитись і за телефоном.
  • [ Re: Дозвіл на проходження прикордонною зоною ] відповів(-ла) sakho 18:50:26 15/06/2009
   Я б вам рекомендував пройти цей маршрут у зворотньому напрямку. З Ділового по Мармаросах до Стога, потім перейти на Чеорногору, а від Петроса в Ясіня або Кваси.
   Ми минулого літа ходили цим маршрутом. Всі подробиці, в тому числі і про прикордонників можу скинути на пошту. мій: sakho@mail.ru
  • [ Re: Дозвіл на проходження прикордонною зоною ] відповів(-ла) romannn 20:29:44 17/06/2009
   Дуже добре розписано в цій статті http://www.saga.ua/43_articles _showarticle_2238.html "Похід в гори: Мармарош — Чивчин. Як легко перетнути кордон в горах". Є телефони, прізвища відповідальних прикордонників і взагалі розписано навіть як з ними себе вести.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::