стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Шпиці - Ґаджина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Підкажіть будь-ласка як краще спуститися зі Шпиць в урочище Ґаджина? І як краще перейти від Ґаджини до хребта Кострича? (маршрут плануємо починати з Заросляка і закінчувати на Кривопільському перевалі).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Шпиці - Ґаджина ] додав(-ла) Borys 11:29:53 24/06/2009
  Підкажіть будь-ласка як краще спуститися зі Шпиць в урочище Ґаджина? І як краще перейти від Ґаджини до хребта Кострича? (маршрут плануємо починати з Заросляка і закінчувати на Кривопільському перевалі).
  • [ Re: Шпиці - Ґаджина ] відповів(-ла) Alex 16:43:17 24/06/2009
   Стежки як такої там немає. Підніматися зручно справа від крайніх скель (відповідно, якщо спускатися, то зліва), там ніби пологіше. Між самими шпицями досить стрімко. Орієнтуватися треба на плитке озерце у верхньому котлі, а звідти - коров’ячими стежками між жерепом. При спуску з середнього котла в нижній по праву руку має бути водоспадик.
   Від Гаджини дорога виводить до ріки Бистрець (там сарайчик і футбольні ворота), а звідти йдете вниз по ріці і на першому чи другому повороті звертаєте наліво вгору. Дорога йде до самої Костричі.
  • [ Re: Шпиці - Ґаджина ] відповів(-ла) nazar.dp.ua 15:17:29 02/07/2009
   Йшли у зворотньому напрямку и без заходу в Гаджину, але може кому згодиться: з Костричи на сидло миж Шпицями й Вел. Маришевською (мапа "Стежки Чорногори" - темно-жовтий маршрут). Стежка впевнена, весь час йде вододилом, спивпадае з мапою. Останни 1.5 км перед сидлом трохи заросла (липень 2007), але не блукали. Виходить трохи нижче сидла, на гарну дорогу, праворуч(вверх) на сидло, ливоруч(вниз) - у Бистрець. З"еднання - прямо биля джерела та розвалин кам"яного будинку, гарна галявинка. За 200м ливоруч полонинка, як и позначено на мапи. З неи було видно довгу колибу, ту що нижче Гаджини, на красному пунктирному маршрути. Але напевно нема перехиду до неи без скидання висоти. З центру Кривопилля (тобто вид церкви, а не з перевалу) до сидла дийшли з рюкзаками за день, без напрягу. Але на Шпици звидти не йшли, погода не дала, спустилися у Бистрець свитло-жовтим маршрутом - теж спивпадае з мапою. Загалом добрий вариант шоб йти прямо з Шпиць на Костричу й не скидатися зайвих 350-400м у Бистрець.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::