стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Пікуй?! ] повідовив(-ла) cool
Текст повідомлення: Підкажіть, плс, чи реально за вихідні (субота, неділя) опинитися на горі Пікуй і повернутися до Львова (не пізніше ніж понеділок рано) і як саме. Також може хтось пробував поєднати це з полониною Руною (це вже мабуть не за два дні ;), прохання розказати.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Пікуй?! ] додав(-ла) cool [guest] 19:25:31 03/06/2003
  Підкажіть, плс, чи реально за вихідні (субота, неділя) опинитися на горі Пікуй і повернутися до Львова (не пізніше ніж понеділок рано) і як саме. Також може хтось пробував поєднати це з полониною Руною (це вже мабуть не за два дні ;), прохання розказати.
  • [ Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 00:31:34 04/06/2003
   Реально, в Воловці зупиняється практично все, що йде на Ужгород зі Львова, чи з Києва, з Воловця до Біласовиці - автобус, (коли- требе дивитися логістику на сайті, або питати "спеців") з Біласовиці туди+назад 4-6 год. Біласовиця на трасі Київ-Чоп (Львів-Ужгород), а тому можна розраховувати на буси, або на "Стоп" . Полонину РІвну, з Пікуя навіть за два дні зробити складно, в силу того, що вибратися з неї до транспорту, проблематично.... Варіант Рівна-Пікуй , більш актуальний з тих же міркувань Воловець, Тур я Поляна, вдсп. Воєводин, Полонина Рівна, Пашквці або Щербовець (можна йти спочатку в Збини (є стежка), Пікуй, Біласовиця..(щось мене понесло...:-)
  • [ Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Коля 15:13:07 04/06/2003
   Ну, назватися "спєцом", я би не спішив, але ті райони, а особливо Пікуй - Полонина Рівна, ми плануємо пройти вже здавна. Були три невдалі спроби у зв’язку із браком часу та пошуками стежки самотужки. Перший раз через Пашковець і Гостру йшли. Вдруге так само, але ще завадив густий туман, впали не в ту долину і повернулися назад в Пашковець. Втретє - через Збини, знайшли під снігом нарешті дорогу, але забракло часу. Намічається четверта спроба до кінця місяця, також на вихідні.
   Щодо транспорту. Якщо їхати через Воловець, то буде так. Зранку приїжджаєш туди або Мукачівським, або поїздом Харків-Ужгород. (Ціна до 6 грн в заг.вагоні.) Десь об 11:10 і 11:50 автобуси до Нижніх Воріт. Ціна 1 - 1,5 грн. Там одразу пересадка на інші автобуси - Ужгород-Ів.Франківськ (десь біля 12 год) або Ужгород-Луцьк (12:30), якими доїжджаєте до Біласовиці. Ціна 0,5 - 1 грн.
   Звідти - на Пікуй пряма дорога. З вершини спускаєтесь далі в село Щербовець, виходите там на дорогу і звертаєте наліво до села Збини. Там за церквою звертаєте направо на дорогу і нею вже йдете на Полонину Рівну. Вам залишилось якихось 15 км. Тобто до ночі вже може не дійдете. Тому шукаєте по ходу місце для ночівлі. Наступного дня - на Рівній, а звідтам до Перечина по дорозі десь біля 30 км. В Перечині вночі сідаєш на поїзд Солотвино-Львів, ще є Чоп-Львів, але коли він ходить я не знаю. І в 7 ранку в понеділок ви у Львові.
   Є ще інший варіант, якраз його ми і будемо опробовувати. Десь об 11 вечора їдете зі Львова автобусом Луцьк-Ужгород до Біласовиці. Там будете в 3 ночі. Хочете - пересиджуєте в барі до світанку, а краще - одразу йти. Дорога на Пікуй хороша. Там будете до 6 ранку, якщо не блуданете. А далі вже по описаному вище маршруту. Тобто до ночі, якщо будете бігти :), прибіжите в Перечин через Полонину Рівну. Реально в принципі зробити і Пікуй, і Рівну за 1 день, але треба бути конякою, шоби так бігти :D. Це хіба-що чисто зі спортивних міркувань.
  • [ Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Коля 15:21:19 04/06/2003
   Іще. Якщо будете в настрої, знайдіть і опишіть шлях добирання до Рівної через Гостру гору. Це в Щербовці за церквою звертаєш на стежку направо. Вона виводить на дорогу перед самим Пашковцем. Звідтам виходиш квартальною лісовою дорогою на Гостру, а там десь знайдіть стежку, якою би спуститись до урочища Прелука, далі до водоспаду Воєводин і на саму Рівну. А можна одразу по сідлу від Гострої на Рівну. Пробийте цю дорогу. Хочеш, читай репортаж про нашу першу спробу http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=17&item=232 .
   • [ Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Мирослав 16:56:55 04/06/2003
    Я ходив з Розтоки на Прелуки через Гостру. Там десь за церквою дорога йде з села круто вверх, потім повертаєш вліво, далі в сторону Гострої, траверсуємо її справа не виходячи на вершину. А потім спускаємося стежкою вниз на Прелуки. Над нею якраз г. Полонина Рівна нависає.
    • [ Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 18:36:05 04/06/2003
     Коли итимите зі Збин, важливо в кінці дроги під горою, здається Білий камінь, де на вирубці закінчується дорога, звернути вліво і траверсувати гору зліва, після цього десь 1 км буковим лісом, далі по дорозі, паралельно річці, після двох мостів, поворот направо вверх- заказник соколині скелі,, дала сежка-підйом десь 1-2-км і ви на водоспаді, майте на увазі біля водоспаду палатку поставити практично ніде....
   • [ Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 19:08:43 04/06/2003
    Розкажи плс, що видно з Пікуя вліво віл лінії хребта, бо в мене вся ця сторона була в тумані,і я бачив тільки слабі контури... абидна....
    • [ Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) Коля 23:26:19 04/06/2003
     Вліво від лінії хребта (якщо вважати, що він пішов далі на північ), видно близьку двоверху Гостру гору, а лівіше - Полонина Рівна (вона і дійсно Рівна). Далеко за ними видніються гори вже вроді на польсько-словацькій стороні. Внизу під Пікуєм село Щербовець.
     Вид класний, особливо на світанку - осяяні червоним світлом гори, на фоні блакитного неба. В долині стелиться туман....
     • [ Re: Re: Re: Re: Пікуй?! ] відповів(-ла) vassia 10:41:37 05/06/2003
      десь так воно і було Гостра була Гострою а рівна -рівною спсбі


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::