стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ ур. Гаджина ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Всім доброго! 1-3 травня пройшлись маршрутом Бистрець-Гаджина-Шпиці-Бребене скул-хребтом до Говерли - Лазіщина. Опис є тут http://active-karpaty.if.ua/in dex.php?k_act=sha&arid=44 .
Все спілкування на дану тему
 1. [ ур. Гаджина ] додав(-ла) Kys 02:42:59 09/05/2010
  Всім доброго! 1-3 травня пройшлись маршрутом Бистрець-Гаджина-Шпиці-Бребене скул-хребтом до Говерли - Лазіщина. Опис є тут http://active-karpaty.if.ua/in dex.php?k_act=sha&arid=44 .
  • [ Re: ур. Гаджина ] відповів(-ла) Serhiy 12:20:19 09/05/2010
   О, привіт! Ми їхали з вами в маршрутці з Франківська, вийшли на перевалі, і пішли через Костричу ... теж в Гаджину))) Бачили ваші сліди біля водоспаду))
   • [ Re: Re: ур. Гаджина ] відповів(-ла) Kys 13:39:08 10/05/2010
    Вітання! Сліди біля водоспаду мабуть не наші...принаймні ми відносно далеко від нього пройшли. Доречі а з Костричі є явна стежка і скільки часу ви затратили на перехід з Кострича в Гаджину ?
    • [ Re: Re: Re: ур. Гаджина ] відповів(-ла) Serhiy 22:27:15 10/05/2010
     З Кострича (не з Костричі!) відрогом в бік Чорногори, стежка йде відрогом, спочатку полонииою, потів вздовж лісу. Далі стежка повертає вліво. а треба пройти прямо вздовж границі лісу, - і просто в кутку, утвореному краєм лісу, є початок дороги, з полонини її погано видно, якщо не знаєш де вона, знайти складно. потім дорогою через ліс, потім на наступній полонині, вже після колиби, треба дивитись, де повернути вправо-вниз, Якщо не зрізати, то дорога заведе далеко в село і треба буде вертатись до початку підйому. Я орієнтуюсь так, щоб спуститись до початку дороги, що протилежним схилом долини веде в Гаджину; цю дорогу добре видно. На спуску є стежки, що ведуть попри закинуті хати, але останню частину спуску (незначну частину) треба долати навпростець, візуально орієнтуючись на початок підйому. Вибачте за сумбур, але під рукою нема карти, як щось неясно - пишіть, там пройти нескладно ,просто незнаючи нюансів, можна трошки поблукати.
     стосовно часу - не знаю, ніколи не засікав, прикиньте по карті.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::