стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Сколе-Майдан ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ходили цей маршрут в січні 2007 року, йшли з Майдану в Сколе на лижах. Все проходиться, хоч інколи блукали, вертались і знову відшукували червоний маркер на деревах. Треба дуже уважно його шукати, фарбу ледве видно. Цікавій маршрут, перша частина йдеться по лівому краю хребта Середній, в середині «маршрута» приходиться скидати висоту, та набирати знов, і легко можна заблукати. А далі до Парашки і до Сколе просто.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Сколе-Майдан ] додав(-ла) RUS2 18:10:18 08/09/2010
  Ходили цей маршрут в січні 2007 року, йшли з Майдану в Сколе на лижах. Все проходиться, хоч інколи блукали, вертались і знову відшукували червоний маркер на деревах. Треба дуже уважно його шукати, фарбу ледве видно. Цікавій маршрут, перша частина йдеться по лівому краю хребта Середній, в середині «маршрута» приходиться скидати висоту, та набирати знов, і легко можна заблукати. А далі до Парашки і до Сколе просто.
  • [ Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) Bobua 20:23:02 08/09/2010
   Дякую.
   Але чи може бути так, що після листопаду і засипання хащ, ожин, і т.д. снігом лижжо-прохідність :) просто зростала?
  • [ Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) Bobua 21:44:44 10/09/2010
   Подумав ще...
   Мабуть, кущі й завали в горах ростуть швидше аніж гриби :)
   Бо Ваші дані 2007 року ще більш-менш втішні;
   Люди в 2008 (див посил нижче) вже не змогли (навряд чи на себе б намовляли) пройти :(

   ДАлі все вкрите мороком...

   Нині 2010...
   • [ Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) RUS3 00:54:50 11/09/2010
    RUS3 то я RUS2 , зайшов з іншого компа, бо старий парольне забув. Я рідко спілкуюсь на форумі. Привіт Bobua, після спілкування з не дуже чемним директором туристичної фірми, радий поспілкуватися з Вами, дозвольте з тобою. Дійсно завали ростуть швидше ніж ми старіємо. Багато повалила дерев минула зима, відлиги, морози, снігопади… Але ж ми стаємо мудріше. І інколи хочеться чогось нового, невідомого. Повірте, незаймана природа ліпша ніж промаркована дійсність за ради прибутку туристичних фірм. Це як перша твоя дівчина…. але не заради інстинкту, а заради бути разом вічно. І повірте не хвастаюсь. Це зрозумів не на Кавказі, не на Тянь-Шані, не у Карпатах, а в далекій Антарктиці, довгими безсонними ночами. Добре,якщо людина прагне познати невідоме, вона розвивається, росте.
    • [ Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) vassia 19:31:28 11/09/2010
     здається ви (за)багато часу провели в Антарктиці.........
     От же ж Гутиряк ..... бабла від маркування накосив, а на Ниві їздить .... признавайся де Поршкаєни ховаєш куплені на гроші "прибутку туристичних фірм"

     вся біда наша від вузьколобості .... Є моя правильна думка , і ....козли .........
     • [ Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) RUS3 20:19:50 11/09/2010
      Згоден, це ваша біда.
     • [ Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) Roman 22:40:26 11/09/2010
      а що, доречі цікаво, як там з маркуванням в Антарктиді? :))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) RUS3 23:19:05 11/09/2010
       Роман, вибач спочатку відповідь для Vassia: При чому тут Гутиряк? Я бажаю йому здоров’я і дуже вдячний за його працю. Сам не раз користувався плодами його праці. Але у світі росте кількість промаркованих маршрутів за проходження по яким знімається плата. І не завжди там все збереглося у первинному стані. Такі є і на Україні (Крим).
       В Антарктиці,туристів намагаються водити по маркованим маршрутам, але не скрізь. Це невеликі кола, квадрати не дуже яскравих кольорів. Ходять туристи майже крок у крок (крок в право, вліво - розстріл, жарт.) Нічого підбирати не можна. Навіть камінчик, якщо взяв, мусиш повернути на те місце де він лежав. Такі правила, і в основному вони виконуються. На жаль кількість туристів в Антарктиці збільшується, науковці знаходять все більше різноманітних, мікроорганізмів, вірусів,навіть траву завезену людьми, в основному на взутті. Крім того глобальне потепління наступає, льодовики зменшуються жахливими темпами, росте середньо річна температура повітря, та води. Все поступово змінюється в не кращу сторону. Цивілізація псує природу. Це факт. (для довідки: Антарктида це материк, а Антарктика це материк, плюс всі навколишні острови, та акваторія. Туристи в основному відвідують острови Антарктики, на материк екскурсії дуже дорогі).
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) venecia 15:38:08 13/09/2010
        Мав можливість подорожувати італійськими Альпами та іспанськими Піренеями. Там також всюди порядок і чистота. В Піренеях (Астурія) навіть дозволяють ночувати в Природному Парку в необладнаних для цього місцях. Без будь-якої плати. Екологічна свідомість людей тут така, що просто по замовчуванню всі знають що ніхто тут не насмітить і не зірве квітку не кажучи вже що зрубає жереб.
        Коли згадаю наші Карпати, популярні місця зупинок (Хомяк, Петрос, Рущина, Чорногора, Марічейка, Свидовецькі озера, Перевал Легіонів і т.д.) так зразу виникає думка що додому я не хочу.
    • [ Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) Юрко 22:48:11 12/09/2010
     Шановний Руслане. Повірте, маркування в Карпатах не робиться для туристичних фірм. Бо останні активним туризмом практично не займаються. В разі ексклюзивного замовлення вони наймуть гіда, якому довірять людей. А маркування - це рівень розвитку країни. Це свобода пересування. Ніхто не збирається замарковувати всі гори, я думаю, Ви однозначно знайдете собі незайманий клаптик гір і через 10 років. І ніхто плату за це знімати не буде, якщо це лише не природоохоронна територія. Не треба паніку нагнітати. Потепління як було, так і залишиться. Важно, хто що робить, щоб його уповільнити. Активний туризм це робить.
    • [ Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) Bobua 09:37:24 13/09/2010
     Здоров :)
     Та... директори, вони всі такі :)

     > І інколи хочеться чогось нового, невідомого. Повірте, незаймана природа ліпша ніж промаркована дійсність за ради прибутку туристичних фірм.

     Невже хащі (зі швидкістю просування 300м/год :)) з якимись злими гілками, підступними колючками й слизькою землею таки дійсно кращі :))) за гарну, всіяну глицею стежину, з "вікнами" на околиці? Прошу взяти до уваги, що пристойні антиграви й досі не продають, навіть за дурні гроші :))). Тому я навіть, замість дертися по схилу вниз і шукати воду (хто зна як низько вона опускається від сучасного "природокористування" :() щодня, зволів напитися на три дні вперед і взяти з собою 3л...

     Тобто, не в маркерах справа, хоча й вони, нмсд, корисні якщо тре з’єднати непомітною стежкою дві дороги.

     Щодо "ти" — чи ж Ви впевнені, що у РУСичів дійсно був такий звичай? :). Бо наразі я орієнтуюсь на такі вказівники:
     • в англ мові слово, що відповідало "ти" взагалі вилучилось з вжитку — й живуть вони наче й непогано :).
     • у мові "братнього народу", що чомусь вирішив повбивати рабів мільйонами... (дивно, навіть НЕбратні так не робили...), це слово широковживане, але самі подумайте, що то за зразок... :(
     • [ Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) vassia 12:00:47 13/09/2010
      2РУС: стратити не можна помилувати...... Вже як кому поставили, то відстоюйте.... Або це просто фан - тоді інша справа
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сколе-Майдан ] відповів(-ла) RUS2 12:45:49 13/09/2010
       Шановні колеги, дякую за спілкування, за зауваження та дискусію. Ми давно відійшли від основної теми. Бувайте здорові. До зустрічі на стежці.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::