стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знову прошу консультації :))) ] повідовив(-ла) Igor_lv
Текст повідомлення: Народ тепер потрібна порада нарахунок іншого маршруту - з Осмолоди на Грофу а потім на Попадю. Якщо хтось був то скажіть будь ласка скільки по часу займе такий перехід, можливі місця ночівель і як там з водою. Якщо хтось може запропонувати інший варіант походів з осмолоди десь на 4 дні то скажіть, але маршрут має бути з розрахунку на "жовторотиків", томущо з нами ще їде кобіта яка в поході буде перший раз, просто не хочеться її на собі потім тягти :))). Наперед дякую!З мене пиво!!!!!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знову прошу консультації :))) ] додав(-ла) Igor_lv [guest] 13:34:36 11/07/2003
  Народ тепер потрібна порада нарахунок іншого маршруту - з Осмолоди на Грофу а потім на Попадю. Якщо хтось був то скажіть будь ласка скільки по часу займе такий перехід, можливі місця ночівель і як там з водою. Якщо хтось може запропонувати інший варіант походів з осмолоди десь на 4 дні то скажіть, але маршрут має бути з розрахунку на "жовторотиків", томущо з нами ще їде кобіта яка в поході буде перший раз, просто не хочеться її на собі потім тягти :))). Наперед дякую!З мене пиво!!!!!
  • [ Re: Знову прошу консультації :))) ] відповів(-ла) vassia 15:09:52 11/07/2003
   Полазь по сайту-описів море.....маршрут - на два дні максимум
  • [ Re: Знову прошу консультації :))) ] відповів(-ла) Ihor 16:03:51 11/07/2003
   Можу росказати про шлях до Пареньке. При виході з Осмолоди на Грофу є будка і там беруть гроші (2 грн. з особи) за вхід на територію заповідника (назву заповідника вони чомусь не знали) :) Дядько хороший переший раз може за так пустити.
   Дорога хороша, на схилах є чорниці, по дорозі зустрічаються суниці ;)
   Вода є вздовш маршруту. На Грофі є джерело трохи нижче дерев’яного будиночка. Ночувати можна або на поляні перед Б (десь 7 хв. ходьби) або біля нього (ближче до джерела).
   Стежка на Пареньке починається трохи нижче джерела (пересікається з стежкою на Грофу). На Паренці джерел нема, треба йти далі, ночувати там просто казка, як на ліжку (якщо з погодою повезе). На Попаді десь мають бути джерела, де не знаю.
   Якщо погода не підкачає то можна буде гарно провести тих 4-ри дня.
   За два дня по цих горах з жовторотиків і кобіти, яка ніколи не ходила нічого не залишиться :) 4 має вистачити.
  • [ Re: Знову прошу консультації :))) ] відповів(-ла) smarn 17:48:05 11/07/2003
   Маршрут точно на два дні, перший раз начуєш перед Грофою біля притулка, другий біля Попаді. Я тоже з кубітою ходив, то вона витримала, правда вона в горах часто буває. З осмолоди йдеш спочатку по дорозі, потім вздовж потоку і там вже коли стежка закінчится головне правильно повернути і знайти стежку яка веде до притулку. Взагалі то там зараз мають бути місцеві, вони там або худібку пасуть або дерева рубають в них спитай. Біля притулку є джерело, і там перед Пападьою теж є місце для ночівлі і там я колись напис там на дереві бачив, що траверсом нище 300 м є джерело. Коли я ходив тим маршрутом то ми ще по великих снігах валили і води нам не треба було тому і не провірили чи то правда.
   А будку ту обминай або кажи що ти на пікнік йдеш, тут поблизу.
   На Попадю з Грофи як пишеться вище йдеться через Париньки.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::