стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт!
Плануємо пройти цими вихідними маршутом Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець. Чи знає хто як там зараз з снігом і температурою вночі. І чи реально буде пройти то за 2 дні
Дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] додав(-ла) p_skilyrp 22:51:14 06/12/2011
  Привіт!
  Плануємо пройти цими вихідними маршутом Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець. Чи знає хто як там зараз з снігом і температурою вночі. І чи реально буде пройти то за 2 дні
  Дякую!
  • [ Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) SLV 12:46:53 07/12/2011
   Це реально і за 1 день пройти )))
   Тільки якщо нічним Київ - Ужгород приїхати в 4.45 до Воловця. Вчора їздив до Сваляви - сніг був тільки на Львівській стороні карпат. На Парашці було біло. Але то десь з 5 см максимум.
   По часу - 2,5 годин до Плаю. 1 год до траверси ВВ. Далі 35 хв підйому або обходу. І ще з 1,5 год до Стоя. Плюс перекури та фотосесії. Воду беріть біля сироварні зліва, де руїни фундаменту. Або трохи вище сироварні по при дорогу.
  • [ Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) vasarogov20 20:01:49 07/12/2011
   Літом пройшлись ПВД. цим маршутом з добиранням Львів -Мукачево 10.25 , повертались тим самим в 18,45. Плай 1,5, ВВ-2,5, Стій 3,5 год. Враховуючи що зараз там трохи сніжно то за 2 дні нормально. Ночівля може бути за Стоєм, на військовій базі закинуті, ам є вода тоже.
   • [ Re: Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) Igor Melika 22:20:12 07/12/2011
    "Ночівля може бути за Стоєм, на військовій базі" - тільки не забудьте розрахувати час, бо від Стоя до в/ч - 4 км (4+4=8 км)...
    • [ Re: Re: Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) SLV 08:15:44 08/12/2011
     Зараз добре на КП ночувати - в підвалі. Там взимку навіть примусами до 0 градусів прогрівали повітря. Але тоді вхід був у вигляді нори ))))
     • [ Re: Re: Re: Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) MOKRIZZONNI 08:42:55 08/12/2011
      Тільки з Боржави.Наверх можете й не вийти взагалі-вчора вітер (десь 15м/сек) задував в усі шпарини штурмовки та маски -з палицями бічком дуже повільно ліз, в поривах клало на землю.Снігу мало,майже нема -але він продовжує падати.На гірських стежках чимало буреломів-час і сили на облаз-перелаз.Після дощового циклону напередодні када в селах в березах вісіли електростовпи а на гірських стежках чимало буреломів-наверху ОЖЕЛЕДЬ-тащіть кішки! Взагалі фотосесій може й не бути -від 1000м десь все затягнуто з невеличкими проривами, але када уїжджав вродє розтягнуло.На хребті невеликий мінус але через вітер він поглиблюється.
  • [ Re: Воловець - г. Плай - г. Стій - Воловець ] відповів(-ла) duda 15:10:19 08/12/2011
   Дивився відео зняте на цих вихідних знайомими, на нім зазнимкований слід ведмедика, по сайзу казали шо рощмір 50-й буде, під ВВ, пильнуйтесь.
   По маршруту...а назад у Воловець принципово вертати??, може у Вовчий (пра мукачівка там не пиняється вже), але з Вовчого до Сваляви 9км по гуглземлі, якщо заздалегідь взнати номери таксі у Сваляві то мо простіше так?? або пішком протопати... Стан дороги від Вовчого до Сваляви мені невідомий, але там є відпочинкові бази, по ідеї дорога має бути нормальна.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::