стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Шукаю поради, як завжди ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Вітаю шановне панство! Збираюсь удвох із жінкою (своєю :) вибратись днів на десять з 22.08. Гублюся у варіантах маршруту. Допоможіть пліз толковою порадою - куди податись? Критерії: гарні крєвиди, не сильно рубані ліси, мало людей, але класно було б пройти\побачити типове не урбанізоване закарпатське село, гора для "підкорення" :), гриби\ягоди, темп - середній, один день "матрасувати". У минулому році були Татарів-Бистриця. Цекоти не дуже сподобались. Що скажете?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Шукаю поради, як завжди ] додав(-ла) Yamato 11:26:42 06/08/2003
  Вітаю шановне панство! Збираюсь удвох із жінкою (своєю :) вибратись днів на десять з 22.08. Гублюся у варіантах маршруту. Допоможіть пліз толковою порадою - куди податись? Критерії: гарні крєвиди, не сильно рубані ліси, мало людей, але класно було б пройти\побачити типове не урбанізоване закарпатське село, гора для "підкорення" :), гриби\ягоди, темп - середній, один день "матрасувати". У минулому році були Татарів-Бистриця. Цекоти не дуже сподобались. Що скажете?
  • [ Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) yhirnyak 11:33:03 06/08/2003
   Кваси - г.Близниця - г.Догяска /гарне місце день-два матраснути - оз.Апшинець на Пн від Догяски/ - г. Темпа - г. Апіцька - с.Дубове (можна в зворотньому напрямку). 0 цикот, гарні краєвиди, нескладне орієнтування. 3-4 дні ходу в середньому темпі.
  • [ Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Юрко 11:42:04 06/08/2003
   Йти треба там, де ще не був. Ти, Ямато, наведи ті варіанти, в яких ти губишся, а ми вже скажемо чи вони відповідають тим вимогам, які ставляться.
   2 Славко: куди після 12.08?
   • [ Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) yhirnyak 11:47:35 06/08/2003
    м а т р а с н і ч а т и !!! :))
    хочу вивезти дітьо трирічне на тиждень в Карпати, орієнтовно десь між г.Синяк і Добошанка /якщо вдасться туди машиною допертися/. заодно оглянути Пн схил Добошанки бо там взимку розраховуємо трохи полазяти
    • [ Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Нормалайзер 19:44:25 06/08/2003
     щодо машиною під Довбушєнку. Ми під"їждали майже до бувшого притулку - там перед ним міст розвалений, то через нього не перлись. Але по дорозі дууууже добряче кидали каменюки під колеса (нас було чотири хлопи) і в брід переїжджали Зелену - не вельми приємно там засісти в воді. Ідеально тоді - зв"язатися з Ярком, в його колєги хата в Чернику, якраз звідти, через Садки і Надію Поленську з півночі й заходиться на Добу-шо-Шинка. Виграш - в хаті для малого і дружини. Просто задзвони Яркові, думаю - він посприяє.
     • [ Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) yhirnyak 09:31:27 07/08/2003
      дякую за підказку. теж досить сильно сумнівався, що такий кавалок дороги може весь бути прохідний для легківки.

      дайте тел Ярка, можна на мило hirnyak@tpp.te.ua
    • [ Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Юрко 08:54:49 07/08/2003
     Я не знаю як там легковуха пройшла, але на Газоні вода місцями півкулка закривала (серпень).
   • [ Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Yamato 14:55:27 06/08/2003
    В тому й справа, що ці "варіанти" не складаються до купи, у лінію. Були думки про Чорногору, але по хребту зараз іти не хочу. Думаю, може перетнути хребет через Попа Івана і вниз до Тиси? Без ночівлі на хребті. Але маю сумніви :) , найголовніший - куди далі? Думав про Боржаву (надивився тут у галереї...) але 10 днів - її треба до чогось прив’язати. Думав показати жінці Синевір. Хотіли побачити Закарпаття таким, яким воно є, але там я навіть не знаю до чого на мапі причепитись. Найпростіше - провести на мапі лінію і сказати "підемо отак". Але чекоючи на похід пів року, хочу бути певен, що буду саме там де треба. Тому й виходжу з такими "не вузькими" питаннями.
    • [ Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) vassia 18:40:28 06/08/2003
     Спробуй смт. Перечин (Закарпаття),- село Липовець, г. Полонина Рівна, вдсп.Воєводин, с.Збини, с.Щербовець, г. Пікуй,.с.Біласовиця, смт. Воловець,..Полонина Боржава,..Міжгіря,...оз. Синевир,..(опціонально Негровець)...Торунський перевал,..Горгани....Є промарковані маршрути і чищені стежки... - десь днів 5-7...
     • [ Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Yamato 10:43:50 07/08/2003
      Як раз сам думав питати про Рівну. "Руна" це вона ж? А якщо не на Пікуй з Рівної, а через Широкий Мунчель, через с.Підполоззя (чи як там воно) і на Темнатик? Скількі часу буде до Темнатика (або Воловця)? Або вниз по Вічі а потім на Стій? Щодо Воєводиного, то хто з них з "Шипітом" все таки Шипот? Чи Шіпот? :))))) На "Карпатії" Воєводин - це "Шипіт", я так розумію?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Коля 11:27:31 07/08/2003
       "Руна" - то совєти казали, місцеві там називають її Рівна, бо вона справді така є.
       "Шипот" - так само від совєтів (навіть табличка там така є). Насправді то тільки річка така, а місцеві той водоспад називають за назвою потоку на якому він знаходиться - Воєводин.
       З Рівної можна і на Підполоззя правда ті дороги, що позначені на картах можуть бути у плачевному стані або зовсім зникати у дєбрях лісу... :) З Підполоззя до Воловця можна добратися автобусом.
       • [ Re: ] відповів(-ла) Юрко 14:18:55 07/08/2003
        Руна - це діло закарпатського ґенезису (кунь, стуй, вувці, пуйдете), а також має і польське підголосся: "Rowna" (над "о" наголос) читається як Рувна, а тут вже й недалеко до Руни.
        2) Шипот є під ВВ, а під Рівною - ШипІт (про чесно говорит ГЕУ), він же Воєводин. Негайно треба розділ "Водоспади"!
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) vassia 12:16:22 07/08/2003
       Та можна зрештою ...як завгодно....але судячи з твоїх постів-мотиви і пріорітети що до маршруту в тебе дуже незрозумілі....можна навіть по азимуту :-)))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Yamato 15:34:47 07/08/2003
       Ой не кажи... Самому сумно. Але знав би що хочу - не задавав би дурних питань. Тут ще стоїть задача на сьомий день здибати решту групи. Собі не можу дати ради, а треба ще цей стик якось припасувати.
       Мету походу наразі міг би сфрормулювати приблизно так: піший перехід масивами Полонинського хребта з відвідуваням водоспадів Воєводин та Шипот, з виходом на вершини Рівна, Стій, Великий Верх, з переходом хр.Боржава-Межигір’я.
       Так менше сумбуру? Що скажете? Як в такому випадку краще почати\заїхати?
     • [ Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) Yamato 12:13:04 07/08/2003
      А як до Липовця заїхати?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шукаю поради, як завжди ] відповів(-ла) vassia 12:23:20 07/08/2003
       1. Перечин, -Лумшори, Лікіцари, Липовець- це один напрямок. До самого Липовця від с.Турічки- 5 км по долрозі (поворот при вїзді в село направо перед хрестом)- можа йти пішки лісовою долрогою, можна попутками від Липовця на саму Рівну- бетонка, можна з Лумшор або з Лікіцар в лоб....

       2. Через Поляну....підозріваю, що проблематичніше...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::