стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Мармароси-Маслокрут ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Шановні поціновувачі Карпат) підскажіть - планую з кількома перевіреними друзями десь в середині липня сходження на Піп Іван Мармароський, через певні об"єктивні обставини на саме сходження виділяється один світловий день - чи реально це зробити (із легкими рюкзаками із найнеобхіднішим) як варіант розглядаю підїзд середньостатистичним легковим авто (звичайно після отримання всіх необхідних дозволів та за хорошої сухої погоди) до місця впадіння потічка Маслокрут в Квасний потік - далі на полонину на по хребту (кордону) на ПІМ і назад, досвід одноденнок є (Чоногора, Свидовець - 15-23 км за день і ще залишався час), пршу поділитись досвідом та порадами ), особливо цікавить (як вже писав ) підїзд до маслокрута на авто у суху погоду - пропускають туди чи ні і стан "доріг", із щиро вдячністю чекаю Ваших порад..)
Все спілкування на дану тему
 1. [ Мармароси-Маслокрут ] додав(-ла) Ocean 16:57:13 11/06/2013
  Шановні поціновувачі Карпат) підскажіть - планую з кількома перевіреними друзями десь в середині липня сходження на Піп Іван Мармароський, через певні об"єктивні обставини на саме сходження виділяється один світловий день - чи реально це зробити (із легкими рюкзаками із найнеобхіднішим) як варіант розглядаю підїзд середньостатистичним легковим авто (звичайно після отримання всіх необхідних дозволів та за хорошої сухої погоди) до місця впадіння потічка Маслокрут в Квасний потік - далі на полонину на по хребту (кордону) на ПІМ і назад, досвід одноденнок є (Чоногора, Свидовець - 15-23 км за день і ще залишався час), пршу поділитись досвідом та порадами ), особливо цікавить (як вже писав ) підїзд до маслокрута на авто у суху погоду - пропускають туди чи ні і стан "доріг", із щиро вдячністю чекаю Ваших порад..)
  • [ Re: Мармароси-Маслокрут ] відповів(-ла) Ed.ua 20:48:00 11/06/2013
   До вказаного місця неможливо проїхати середньостатистичним легковим авто. Там остаточно в 2010р підмило дорогу так, що міг проїхати лише двохколісний транспорт.
   За сприятливих умов акція можлива.
   Але подумайте над варіантом: з Ділового авто до тартаку, а там старт і дорогою уздовж Білого до пол. Обніж (нижньої де будиночок від лісництва а в корчах залишки автобуса karpaty.com.ua http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;3545/ )
   Далі підйом стежиною на пол. Лисячу (Лисичий) і на ПІМ. По шляху цей варіант вийде трохи коротшим.
   Слідкуйте за виданням нових мап, в продажі має зявитися того району чеська Rachovské hory. Ця мапа стане вам в пригоді.
   Після отримання дозволу перепустку оперативніше оформлять в Діловому.
  • [ Re: Мармароси-Маслокрут ] відповів(-ла) Tasic 17:33:24 12/06/2013
   Після другого броду через Квасний, у кущах справа починається стежка. Стежка виведе до потоку, який потрібно перейти і повернути наліво (проти течії). Метрів за 100 (по пам’яті, +/-) справа почнуться закоси, які місцеві називають "101 поворот". Стежка хребтом виведе на пол. Лисичу. Аби не мочити ноги, броди можна обійти (тим більше, що перший - небезпечний за дощової погоди) http://karpaty.com.ua/gps/trac ks.php?mtrack=260


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::