стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Похід: Кваси - Шибене. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка особливості переходу Кваси - Петрос. Чи проходить маршрут повз джерело мінеральної (газованої) води? Скільки часу потрібно йти до Петроса і спуститися в сторону Говерли для ночівлі? Наявність води на цій ділянці?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Похід: Кваси - Шибене. ] додав(-ла) valyn 17:33:41 22/05/2016
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка особливості переходу Кваси - Петрос. Чи проходить маршрут повз джерело мінеральної (газованої) води? Скільки часу потрібно йти до Петроса і спуститися в сторону Говерли для ночівлі? Наявність води на цій ділянці?
  • [ Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) Roman 17:05:32 24/05/2016
   Від залізничної станції потрібно вийти на центральну дорогу села, і далі іти наліво (на північ). Проходите звуження (підпірну стінку зліва, річка справа, попід залізничний міст). Ще через кількасот метрів вправо (на схід) відгалужується вулиця у долину потоку Красиленка. Відразу великий міст через Чорну Тису, а далі прохід попід залізничною колією, уздовж потоку на схід. Якщо ж не проходячи попід колією звернути у вуличку вліво, то метрів за 100 буде мінеральне джерело, яке витікає практично під залізничною колією. Координати джерела N48.16513, E24.28310, поруч є ще якісь ресторани чи кафе. Легенди стверджують, що у Квасах кількасот (!) мінеральних джерел, проте до цієї інформації я би поставився з долею скепсису.
  • [ Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) Roman 17:21:46 24/05/2016
   Вода тече дуже повільно, а людей там дуже багато. То ж доведеться вибирати - набирати воду чи іти на Петрос :) Пройшовши попід колією, простуєте долиною потоку ще 500 на схід, а далі наліво (на північ) вгору іде дорога, там же КПП заповідника. Дорога виведе на схили гори Квасівський Менчул, траверзує їх і далі веде аж до полонин під г. Шешул та біостаціонару, залежно від фізичної кондиції і кількості фотосесій туди треба дертися від 3.5 до 5 год. Це класичний шлях, існує ще трохи коротший і стрімкіший через г. Веснарка. Полонини під Шешулом - це вже більша частина набору висоти.

   Далі траверсна дорога схилами Шешула виведе на перевал під Шешулом (ще 1.5 год). Дорогу перетинають масса потічків і є багато місць для ночівлі.

   З перевалу можна перти хребтом прямо на Петрос (ще 2 год, дуже плавний підйом, води вже не буде). Є також траверсна дорога південним схилом через полонини Рогнеска (будиночок заповідника) та Гарманеска аж до полонини під Петросом, а вже звідти можна теж штурмувати Петрос (дуже стрімкий підйом). Цією останньою дорогою я не ходив, але думаю уздовж неї там теж є потічки чи джерела)
   • [ Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) valyn 22:42:03 24/05/2016
    Щиро дякую! Досить детально! )
    • [ Re: Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) Roman 10:36:50 25/05/2016
     "аж до полонини під Петросом" - малось на увазі сідловини під Петросом у напрямку на Говерлу, так званої "перемички", де сходяться кілька маршрутів
   • [ Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) sobashko@gmail. com 12:05:47 26/05/2016
    Найкоротший шлях - через Веснарку - такий: від ЗС Кваси –колією
    назад, на північ-залізничний міст. Відразу за мостом стежечка направо на пд схід через сінокоси, мимо ретлянслятора. Вона зрізає закрути дороги на Веснарку. Чітка стежка закінчується на верхньомиуи закруті. Дальше – дорогою направо. Через ~ 3 км – водопої, чиста вода. Чз ~ 4 км – г і пл Веснарка. Ще чз ~ 1 км – пл Кути. Наліво – стаціонар і копанка пн схилом на перевал під Шешулом. Направот копанкою – дорога туди ж пд схилом. А дальше – як у Романа
    • [ Re: Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) valyn 12:51:24 29/05/2016
     Доброго дня! А наскільки можливий блуд по цьому маршруту? Стежка маркована?
     • [ Re: Re: Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) sobashko@gmail. com 13:16:53 29/05/2016
      Переходите залізничний міст і через 20 м - стежечка направо наверх через сінокоси.Ретлянслятор від стежки має бути зліва метрів 50 Біля стежки - хати.Люди підкажуть. Воду внизу не набирайте. При дорозі (широкій) наверху перед виходом на полонину є джерела і водопої.
     • [ Re: Re: Re: Re: Похід: Кваси - Шибене. ] відповів(-ла) Roman 23:54:15 29/05/2016
      Нема там дуже де блудити. Дорога петляє правим схилом хребта, практично завжди по ліву руку ліс чи рідколісся, справа - хати і луки. Далі дорога виходить на хребет, через невелику полонину, пірнає у густий ліс і вже в лісі виводь майже до вершини Веснарки і далі вже на полонини під Шешулом. Дорога дуууже плавна, а отже - серпантини дуууже довгі, тому як сказав п.Володимир, треба зрізати стежкою два перші із них. Напрямок спочатку південний схід, далі просто на схід.

      Гляньте на супутникову мапу - дорогу там видно, вона починається у долині того ж потоку Красиленка, роблячи добрячий гак.

      Тільки треба не звернути на котресь із відгалужень від дороги вправо.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::