Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ По місцям падінь літаків... ] повідовив(-ла) Капрал Текст повідомлення: Всім привіт!
Звертаюсь за допомогою до корифеїв туризму:
для музею авіації Львова потрібні еспонати, з цією метою робили виходи на Добошанку, Яйко-Ілемське... Результати звичайно не дуже, але трошки є...
Хто може допомогти інфою про місцезнаходження місць падіння літаків у горах, чув якісь місцеві перекази дуже просимо допомогти!!!
З повагою. Все спілкування на дану тему
[ По місцям падінь літаків... ]додав(-ла)Капрал [guest] 18:39:37 12/07/2004 Всім привіт!
Звертаюсь за допомогою до корифеїв туризму:
для музею авіації Львова потрібні еспонати, з цією метою робили виходи на Добошанку, Яйко-Ілемське... Результати звичайно не дуже, але трошки є...
Хто може допомогти інфою про місцезнаходження місць падіння літаків у горах, чув якісь місцеві перекази дуже просимо допомогти!!!
З повагою.
[ Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)yhirnyak09:29:52 13/07/2004 це може ваш музей двигун нім.літака з оз.Герашаска стягнув?
особисто тримав уламки літаків в двох дуже різних місцях укр.карпат.. але якось би ви довели що ви дійсно музей..
[ Re: Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)Капрал [guest] 10:06:15 13/07/2004 Тримайте адресу: м. Львів, вул. Левицького, 15...
Діє під патронатом Львівського історичного музею.
Сайт за адресою: www.gaitet.lviv.ua тимчасово не працює...
Для зустрічі прошу на мило...
До речі, про уламки біля оз. Герашеска чув, а от на рахунок стягнення двигуна??!!! Ви уявляєте скільки він важить??
Ось одна з наших статей в Інеті (на жаль російською-журнал харківський)-http://www.aviati on.ru/aon/1999/20003/st12_2000 .html
Чекаю зв’язку, особливо подробиць про Герашеску...
[ Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)Нормалайзер11:49:23 13/07/2004 я маю слайд із пам"ятником на місці падіння під Ілемським Горганом, зі сторони Німецьких полонин
[ Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)lysyj14:36:16 13/07/2004 Аршиця, північна частина хребта, гора, здається, називається, Великий Пустошак. В жерепі цілі плями випалені. В 1996-ому навіть взяли звідти якийсь покажчик з дошки приладів, не знаю, що він вимірював, але писало там "угол атаки". Пройшли ще пару км і знайшли пам’ятник пілоту, то цей прилад (?) на пам’ятнику й залишили.
[ Re: Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)ssalone14:04:14 14/07/2004 а ви звідки на пустошак залізли були? бо ми пробували в 2002 році із сторони мислівки. так ніц з того не вийшло.:-(
[ Re: Re: Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)lysyj12:46:25 15/07/2004 Ми йшли з Осмолоди по самому хребту. До Мислівки спустилися західним схилом, на карті це позначено як станція вузькоклійки Людвиківка.
УТОЧНЕННЯ: я перевірив по карті, це, вочевидь, саме Горган Ілемський, бо Пустошак уже лісом порослий. "Угол атаки" ми залишили, певно, на тому самому пам’ятнику, що Нормалайзер має фотку - якийсь, наскільки пам’ятаю, майор Уралов.
там хоч якась стежина хоч зверху є? на мапі там просто якась столітньої давності дурня намальована
[ Re: Re: Re: Re: Re: По місцям падінь літаків... ]відповів(-ла)lysyj15:42:44 16/07/2004 Я не може сказати точно щодо деталей, оскільки це було 8 років тому і йшли ми по двокілометрівці Франківської обл. (з Делятина в Тухлю). Це взагалі був перший наш (я з Небелюком) похід. Точно пам’ятаю таке - якщо дивитися по кілометрівці, ми ночували під Нередовим у лісі і дійшли туди по стежці з Осмолоди. потім почався жереб і ми ЦІЛИЙ ДЕНЬ ішли по цьому зеленому морю. Стежки там не було абсолютно. Кілька разів було щось схоже, але страшно заросле - все одно доводилося стрибати по гілкам. :)
Під вечір у жерепі почалися такі ніби випалені плями, потім ми зрозуміли, що тут розбився літак, бо шматки заліза валялися, йти стало легше, а потім знову з’явилася стежка і пам’ятник (камінь, у ньому - лопасть від гвинта, а на ній - фотка й напис). Потім іще йшли годину (дві?) і вже почало сутеніти, коли ми надибали на якусь полонинку (ми ще з огорожі шмат дроту скрутили, оскільки в нас був не казан, а звичайна кастрюля, :) а старий дріт ми забули під Нередовим) і після того ще з підйомами і спусками годину йшли лісом, де вже в напівтемряві поставили намета.
Сам момент перебування на Пустошаку я не зафіксував, бо він у лісі і весь час підйоми й спуски, до того ж ми були майже неживі від восьмигодинного стрибання жерепом (а, в нас ще всього три сірники залишалося! - ех, блін, тре написати репорт, то був не похідЮ, а пісня :)). Однак з усією відповідальністю заявляю :) - на Пустошаку ми були :). Ночували на його західному схилі, зранку ще довго (години півтори-дві) спускалися СТЕЖКОЮ і вийшли до вузькоколійки кілометрів за чотири від Мислівки - ще хвилин 40 ішли вздовж вузькоколійки до траси, де в ларьку (цей ларьок уже, як у грі "Цезар", виріс до цілої їдальні з магазином - я був там позаторік і торік) купили нарешті запальничок.
Звиняй за великий обсяг, це мене вже понесло :) вобщєм, ходити там можна. Думаю, треба від Людвиківки шукати найближчу стежку ліворуч догори і за методом Небелюка - "заблудили? Весь час угору!" - ломитися, аж поки в очах не потемніє :))
на Великий Пустошок була стежка з сідла між ним і Горганом Ілемським. Дорога, яку я знаю - перед Мислівкою є колиба, зліва на трасі до Вишкова, трошки далі - дорога попри "форелевий" замок на полонину біля Соколової - там є хата, зверху полонини є дорога на Німецькі полонини (там кошари) - там вже Аршицю видно, з них - на сідло між Горганом і Пустошком.