стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ МАЛКОН ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Звітую про похід. Нині повернулися з Ґорґан, відвідали Малий Конусяк 1620,4 м. Піднімались з долини р. Петрос, розвідали дорогу, змокли, але щасливі. Дорогою блудили, але видно та гора саме так віддається. На жаль, з технічних причин (поламався транспорт, через що не встигли завчасно на сідло) не дійшли до зарослої жерепом другої вершини МалКона (вона на пару метрів вища), і зрозуміло подорож на повністю косодерев’яний ВелКон довелося взаборонити (хоча дехто після коньячку рвався). Погода була файна - зранку було іноді сонячно, при в’їзді в Осмолоду - навіть веселка, +15 С. Далі постійний дощ, на верхах туман, зюзьман. Ночували в сідлі, коло буржуйки (залишки від колиби). Лягали восени, встали взимку - намети замерзли і разом з ними все покрилось довкола кількасантиметровим шаром снігу. Тепер ми знаємо, як в горах сезон відкри-/закривається. Назад йшли деякий час західним і часами дуже заваленим райтштоком, на пн. схилі його згубили. Лобом вниз, але культурно без особливого ектріму і матюків вийшли до вирубки з тракторною дорогою, що привела до устя потоку Сивого коло металевого моста через Лімницю. На 11:00 бус запізнилися на 20 хв, чекали на наступний 3 год в дослідженнях розбитого гуртожитку, що навпроти зупинки, і прейскуранта бару-кафе "Осмолода". Три години до Калуша, де "чисто випадково" зустріли Василя Гутиряка, і далі чудом добралися до Франека (на маршрутки шалена черга), де розбіглися :) Фотки тут: http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/thumbnails.php?album= 17 , http://www.unicyb.kiev.ua/~rpr isyazhnyuk/2004/1113-14_Konusy aky/index.htm .
P.S. Без GPS було б сутужно. Дуже допомогало.
Все спілкування на дану тему
  1. [ МАЛКОН ] додав(-ла) Юрко 14:32:28 15/11/2004
    Звітую про похід. Нині повернулися з Ґорґан, відвідали Малий Конусяк 1620,4 м. Піднімались з долини р. Петрос, розвідали дорогу, змокли, але щасливі. Дорогою блудили, але видно та гора саме так віддається. На жаль, з технічних причин (поламався транспорт, через що не встигли завчасно на сідло) не дійшли до зарослої жерепом другої вершини МалКона (вона на пару метрів вища), і зрозуміло подорож на повністю косодерев’яний ВелКон довелося взаборонити (хоча дехто після коньячку рвався). Погода була файна - зранку було іноді сонячно, при в’їзді в Осмолоду - навіть веселка, +15 С. Далі постійний дощ, на верхах туман, зюзьман. Ночували в сідлі, коло буржуйки (залишки від колиби). Лягали восени, встали взимку - намети замерзли і разом з ними все покрилось довкола кількасантиметровим шаром снігу. Тепер ми знаємо, як в горах сезон відкри-/закривається. Назад йшли деякий час західним і часами дуже заваленим райтштоком, на пн. схилі його згубили. Лобом вниз, але культурно без особливого ектріму і матюків вийшли до вирубки з тракторною дорогою, що привела до устя потоку Сивого коло металевого моста через Лімницю. На 11:00 бус запізнилися на 20 хв, чекали на наступний 3 год в дослідженнях розбитого гуртожитку, що навпроти зупинки, і прейскуранта бару-кафе "Осмолода". Три години до Калуша, де "чисто випадково" зустріли Василя Гутиряка, і далі чудом добралися до Франека (на маршрутки шалена черга), де розбіглися :) Фотки тут: http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/thumbnails.php?album= 17 , http://www.unicyb.kiev.ua/~rpr isyazhnyuk/2004/1113-14_Konusy aky/index.htm .
    P.S. Без GPS було б сутужно. Дуже допомогало.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::