стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Шипіт ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Вчора тільки повернувся з Боржави. В неділю в 5 ранку таки добрався до Воловця і посеред ночі повалив на хребет. В ліхтарику батарейки сіли, тому довелося йти майже навпомацки. Вже на траверсі почало світати і можна було щось розібрати. До сироварні дорога просто супер - болота майже нема на траверсі підмерзший сніг. Але вот від сироварні починається. На схилі Плаю прямісінько над стежкою тріснув сніговий надув так що я по стежці йти не ризикнув, прийшлося обходити вище. Дальше до підніжжя ВВ снігу майже не було, лише де не де залишилися плями. Під ВВ почався такий вітер, що здувало в прямому значенні слова, можна було стояти не падаючи під кутом майже 45 градусів. Я хотів будь-якою ціною вийти на вершину, але настільки сильно здувало, що мене переконали піти на траверс, не дойшовши пару метрів до вершини :(. Дальше почалося: снігу там стільки ше, що провалювалися в основному по коліна, а де не де по пояс, але сніг був мокрий тому часто зсувався в одному місці зірвався з траверса так, що зробивши куверок проїхав на пузі метрів 10 і якимось чудом таки зупинився. Дальше до самої Шипітської поляни було аналогічно, але не минуло і години, як ми вже ставили намет біля водоспаду. Дальше ... розказувати не треба, майже нічого цікавого. По дорозі назад зустріли ше якогось КРСника на машині, який розпитав ХТО, ЗВІДКИ, КОЛИ, КУДА і шо там зі снігом і з чистим серцем пішли в Подобовець. З автобусом повезло, бо тільки перший з нас вийшов на трасу, автобус збирався рушати. За пів години були В Воловці ... а дальше -Мукачево-Львів-.
Фотографії виставлю десь завтра, або після завтра. Там є на шо подивитися!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Шипіт ] додав(-ла) lvp86 07:45:19 12/04/2005
  Вчора тільки повернувся з Боржави. В неділю в 5 ранку таки добрався до Воловця і посеред ночі повалив на хребет. В ліхтарику батарейки сіли, тому довелося йти майже навпомацки. Вже на траверсі почало світати і можна було щось розібрати. До сироварні дорога просто супер - болота майже нема на траверсі підмерзший сніг. Але вот від сироварні починається. На схилі Плаю прямісінько над стежкою тріснув сніговий надув так що я по стежці йти не ризикнув, прийшлося обходити вище. Дальше до підніжжя ВВ снігу майже не було, лише де не де залишилися плями. Під ВВ почався такий вітер, що здувало в прямому значенні слова, можна було стояти не падаючи під кутом майже 45 градусів. Я хотів будь-якою ціною вийти на вершину, але настільки сильно здувало, що мене переконали піти на траверс, не дойшовши пару метрів до вершини :(. Дальше почалося: снігу там стільки ше, що провалювалися в основному по коліна, а де не де по пояс, але сніг був мокрий тому часто зсувався в одному місці зірвався з траверса так, що зробивши куверок проїхав на пузі метрів 10 і якимось чудом таки зупинився. Дальше до самої Шипітської поляни було аналогічно, але не минуло і години, як ми вже ставили намет біля водоспаду. Дальше ... розказувати не треба, майже нічого цікавого. По дорозі назад зустріли ше якогось КРСника на машині, який розпитав ХТО, ЗВІДКИ, КОЛИ, КУДА і шо там зі снігом і з чистим серцем пішли в Подобовець. З автобусом повезло, бо тільки перший з нас вийшов на трасу, автобус збирався рушати. За пів години були В Воловці ... а дальше -Мукачево-Львів-.
  Фотографії виставлю десь завтра, або після завтра. Там є на шо подивитися!
  • [ Re: Шипіт ] відповів(-ла) Genyk_PMI 17:31:27 12/04/2005
   Був з другом якраз за тобою - в неділю на Мукачівській приїхали.
   Йшли по твоїх слідах - але видавалось ніби вони принаймні вчорашні, бо подекуди були заметені.
   Десь о пів на другу почався дощик, який на хребті посилився і разом з досить пристойним вітром перетворився на непогану перешкоду для вільного пересування (по руках так насікло...). ВВ і хребет заволокло хмарами і на вершину вийшов навпомацки (піраміду побачив за метрів 15).
   Назад вирішили не вертатись по траверсу (щоб менше по снігу йти), а піднялись до трансляційної станції. Попросились всередину відігрітись і просушитись - пустили, напоїли смачним трав’яним чаєм (хоча в принципі там Стороннім вхід заборонено). За хвилин 20 шкарпетки висохли повністю, але оск. взуття лишилось вологим, то після виходу майже одразу знов ноги були мокрі.
   (а я гадав що мої шкіряні бєрци не пропускають так сильно вологу - але такого навантаження від вітер+дощ+сніг не витримали)
   До Воловця спускались через туман, але вже без сильного дощу.
   • [ Re: Re: Шипіт ] відповів(-ла) lvp86 08:21:07 13/04/2005
    Да, вам повезло менше ніш нам.
    Сліди здавалися "вчорашніми" бо частина наших поїхала в суботу Мукачевською, а я не міг швидше, тому докупив ще трохи хавки і з рештою приїхав в неділю.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::