Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Хребет Пневе ] повідовив(-ла) Navy Текст повідомлення: Ідемо стежками та закамарками рідного краю. Чи був хто на Хребті Пневе? Там якісь полонини за людьми є? Куди в кінці споскались - до Перкалаба чи йшли до Сарати? Якісь складнощі...Буду дуже вдячний за пару слів... Андрій, м. Київ Все спілкування на дану тему
[ Хребет Пневе ]додав(-ла)Navy [guest] 14:54:36 30/07/2005 Ідемо стежками та закамарками рідного краю. Чи був хто на Хребті Пневе? Там якісь полонини за людьми є? Куди в кінці споскались - до Перкалаба чи йшли до Сарати? Якісь складнощі...Буду дуже вдячний за пару слів... Андрій, м. Київ
[ Re: Хребет Пневе ]відповів(-ла)Мирось00:12:55 31/07/2005 На хр. Пнев"є (так кажуть гуцули) проблема одна - добирання туди і звідти. Полонини з пастухами є ближче до Зеленої, де цей хребет називається Гринява.
[ Re: Хребет Пневе ]відповів(-ла)olexa [guest]00:58:47 01/08/2005 Були і не раз. Про людей: якщо будете йти з боку Пробійнівки або Шибеного то ще до зр. Пневе в ур. Дуконя ва сне оминути Свято-Дуконський монастир, далі за хр. Пневе є позначена практично на всіх мапах МТФ там люди є кожного літа. В околицях г. Паляниці пастузів не бачив (останній раз там був 2 роки тому) на хр. Прелучний цього травня ьачили абсолютно нову стаю, ну і так далі. Сарата цікава місцина, якщо далі зочете визодити через Памір на Шепот, вирязняється Сарата активністю місцевиз помічників прикордонників, за 16 годин перебування у Сараті (включно із ночівлею) у травні в нас перевірили документи чотири рази..