стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ ми теж повернулись ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: з переходу Татарів-г.Синяк-г.Довбушанка-г .Сивуля-г.Ігровище-хр.Аршиця-М ислівка. Орієнтовна довжина маршруту 150 км, тривалість 9 днів, з них два відпочинкових (сиділи на місці, збирали&споживали багато грибів та ягід). група з 7 чоловік (одна дівчина), з м. Кам"янець-Подільський, м. Львів, решта 5 - м. Тернопіль. особливі враження від Довбушанки та Аршиці (знайшли серед жерепу якісь уламки, які ідентифікували як залишки літака).

сподіваємося сотворити репортаж. є черга на розміщення?
Все спілкування на дану тему
 1. [ ми теж повернулись ] додав(-ла) yhirnyak 11:39:48 15/08/2002
  з переходу Татарів-г.Синяк-г.Довбушанка-г .Сивуля-г.Ігровище-хр.Аршиця-М ислівка. Орієнтовна довжина маршруту 150 км, тривалість 9 днів, з них два відпочинкових (сиділи на місці, збирали&споживали багато грибів та ягід). група з 7 чоловік (одна дівчина), з м. Кам"янець-Подільський, м. Львів, решта 5 - м. Тернопіль. особливі враження від Довбушанки та Аршиці (знайшли серед жерепу якісь уламки, які ідентифікували як залишки літака).

  сподіваємося сотворити репортаж. є черга на розміщення?
  • [ Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Юрко [guest] 12:20:57 15/08/2002
   Вітаю! Як там Аршиця? Про уламки здається я вже десь чув... І як було з погодою?
   • [ Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) yhirnyak 11:36:11 16/08/2002
    можливо ти чув про уламки біля озера Герашяска... Аршиця трохи далі і думаю що знайдені там фрагменти належали іншому апарату. На уламках з Герашяски видно сліди зеленої фарби на елементах зовнішньої обшивки, які ми там знаходили в радіусі 500м від всім напевно добре відомого двигуна німецького літака, що розбився під час ІІ Св.В. Уламки на Аршиці мають сріблястий колір, жодних слідів фарби. Взагалі такі речі як наприклад друк номерів на мініатюрних дюральових трубках навів на думку, що для 40-х років технологія занадто просунута. Але ми не спеціалісти, можливо такі звичаї існували вже тоді. Шкода - це був останній день походу, і вже не було кадрів для фотографування.

    погода - жодного дня, коли б Сонце світило більше 2 годин. два дні дощових, решта - похмура погода, ідеальна для ходьби. Не жарко, не холодно. Надто часто був туман, тому багато разів збивалися з стежок і бродили цілинними угіддями, з "ЖЕРЕПкуванням"
    • [ Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Нормалайзер 14:53:11 16/08/2002
     Літаки не зараз падали. При підйомі з Німецьких полонин на Горган Ілемський є пам"ятник : пропелер на стовпчику, десь на слайдах маю. В 50-х роках там проводились випробовування нової техніки, от уламки й залишились, щось зі три літаки там розбились.
    • [ Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Юрко 08:56:20 27/08/2002
     Вчора познайомився з хлопцем з Дрогобича - вони випадково блуданули на ті уламки... Але вернутися до них знову з фотоапаратом не судилося...
     • [ Re: Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) yhirnyak 09:55:32 27/08/2002
      в мене залишилися деякі амбіції щодо Аршиці, сподіваюся невдовзі ще раз там побувати, можливо цієї осені. з фотоапаратом. які уламки бачили твої знайомі та де саме? ми знайшли власне на хребті, довжиною до 1 м. може їм щось серйозніше попалося? якщо так то де?
     • [ Re: Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Юрко 15:06:05 27/08/2002
      По-моєму, це ті самі уламки, про які розказував Нормалайзер у своїх "Підлісках". Там пам’ятник, зірка, здається... Розбився випробувач...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Нормалайзер 16:17:56 27/08/2002
       Пам"ятник знаходиться на хребті під Горганом Ілемським, при підйомі з Німецьких полонин, на північному заході від вершини Горгану, метрах в двадцяти нижче лінії хребта, в зоні лісу, там прорідження лісу чи полянка, не пам"ятаю вже, не буду видумувати. Від пам"ятника до підйому на Горган - метрів 300-400. Якщо дійсно цікавить - мильніть, найду той слайд, відсканую і кину на мило, хоч зовнішній вид буде.

       Не виключено, що власне уламки - в іншому місці, бо пам"ятник так стоїть, щоб видно було зі стежки.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Юрко 17:59:53 27/08/2002
       То все добре, але чого про Чивчин мовчиш?
    • [ Re: Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) Karasj 11:16:29 27/08/2002
     А де саме то є?
   • [ Re: Re: ми теж повернулись ] відповів(-ла) yhirnyak 12:05:58 27/08/2002
    то є на хр.Аршиця, якщо йти із сторони Осмолоди - сідловина перед г. Горган Ілемський


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::