стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Мислівка-Вигода ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Привіт! Хто ходив маршрутом із с.Мислівки через хр.Хом-г.Щавна-с.Н.Мізунь-с.С. Мізунь-Вигода і може щось розказати про нього (стан доріг, місця під намет, орієнтування, чи їздить ще вузькоколійка біля сіл Мізунь). Плануємо йти на цих вихідних. Чи може більш є цікавішим йти з Мислівки до хр.Аршиця -г.Горган Ілемський далі перехід на Яйко, спуск до р.Свіча і знову Мислівка? Чи по часу на два дні це не вартує?Дякую за відповідь!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Мислівка-Вигода ] додав(-ла) romankud 12:37:53 12/08/2005
  Привіт! Хто ходив маршрутом із с.Мислівки через хр.Хом-г.Щавна-с.Н.Мізунь-с.С. Мізунь-Вигода і може щось розказати про нього (стан доріг, місця під намет, орієнтування, чи їздить ще вузькоколійка біля сіл Мізунь). Плануємо йти на цих вихідних. Чи може більш є цікавішим йти з Мислівки до хр.Аршиця -г.Горган Ілемський далі перехід на Яйко, спуск до р.Свіча і знову Мислівка? Чи по часу на два дні це не вартує?Дякую за відповідь!
  • [ Re: Мислівка-Вигода ] відповів(-ла) yhirnyak 23:00:39 13/08/2005
   як повернешся напиши кілька слів про Хом.
   Аршиця мало прохідна - жереп. але декому і це подобається
  • [ Re: Мислівка-Вигода ] відповів(-ла) lysyj 15:49:29 16/08/2005
   Ходив у 1996-ому повз Хом і Мізунку вздовж Соболя на Магуру.

   Вийшли з Мислівки десь о 16-00 (в магазині залипли, біля цукерок, нас ше продавщиця лякала, що там ведмідь :) ), сам Хом весь зарослий, так що через дві години ми вже заблудилися (ішли по двокілометровці Франківщини). Зорієнтувавшись по сонцю, лізли лісом і зрештою вийшли до потоку, який на кілометрівці позначений як Сапотей. Ночували на ньому, біля знаку про початок вузькоколійки (вона вже була чи то знята, что просто так заросла). Зранку вийшли дуже швидко до Мізунки (станція Солотвино на кілометрівці), там нас на дрезині підвезли вздовж Соболя до однойменної станції лісорозробки. Далі вже окрема історія. :) Наскільки я знаю, на тій гілці вузькоколійка робоча.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::